Szűrés

2015. október 10. 8:07
Ebben a borongós, szürke időben mi is lehetne jobb délutáni elfoglaltság, mint egy jó kézilabda mérkőzés?!
2015. október 6. 19:18
Októberben megkezdjük Magyar Kupa  szereplésünket is. A lehető legszerencsétlenebbül alakult a sorsolásunk, hiszen egy mérkőzésen dől el a továbbjutás, amit - a kijelölt játéknap szerint - október 21 - én játszunk, Csurgón.
2015. október 3. 20:07
14 - 12 - es félidő után 21 - 21 - es döntetlent játszott csapatunk szombaton este Orosházán.
2015. október 2. 20:59
Mazák Martin és Szöllősi Szabolcs olyan szerencsétlenül ütköztek a pénteki edzésen, hogy Mazi kórházban kötött ki. A két beállóból előbbinek az egyik első foga nagyon meglazult, míg utóbbinak felrepedt a könyöke. Szabolcs van jobban, ő biztosan játszhat, társa játéka még kérdéses a szombati bajnokin.
2015. szeptember 25. 22:57
A sportcsarnok felújítással nem készültek el teljesen péntekre. Csapatunk pedig nem játszott túl jól a Cegléd ellen. A vadonatúj borítás, a világítás, a hirdetésektől színes LED fal és az új kék – fehér kapu impozánssá tették a Földi Imre Sportcsarnok küzdőterét.
2015. szeptember 24. 19:36
Szeptember 25 - én, pénteken 18 órától ismét hazai pályán játszik csapatunk. Az ellenfél ezúttal a Cegléd együttese lesz.
2015. szeptember 19. 10:57
Listavezetőként utaztunk Balmazújvárosba pénteken, másodikként jöttünk haza. Nem várt vereséget szenvedett a Matic – legénység. Kontra Zsolt a találkozó után elmondta: negatív gólszerzési rekordot döntöttünk az első félidőben, hiszen harminc perc játék során mindösszesen hatszor tudtunk eredményesek lenni.
2015. szeptember 18. 14:16
Csapatunk ugyan egy meccsel többet játszott, mint a mögöttünk álló Balatonfüred és Szeged, de így is jó érzés a tabellára nézni, melyet jelenleg a Grundfos Tatabánya csapata vezet.
2015. szeptember 12. 21:27
Már az első félidő végére nagy volt a különbség a mieink és a Vác között. Harminc perc játék után 21 – 9 – re vezettek a mieink. A végén több lehetőséget is elpuskáztunk, hogy meglegyen a negyven hazai gól, így 39 – 22 lett a végeredmény.
2015. szeptember 9. 22:06
A mai meccs is bizonyította: a kötelező mindig a legnehezebb. A szerda esti, Komló elleni mérkőzés, döcögősen, nehezen indult. Hosszú percekig hibát hibára halmoztak a csapatok. A lövések vagy mellé mentek, vagy a kapufán csattantak vagy valamelyik kapus védett. Hét perc huszonnégy másodperc után tapsolhattunk először gólnak, ráadásul tatabányainak.