Következő mérkőzés:
HÍREK CSAPAT UTÁNPÓTLÁS KLUB WEBSHOP JÁTÉK GALÉRIA TÁMOGATÓK

Szűrés

2017. március 23. 10:44
Egy félidőt erőlködött a kék-fehér együttes Egerben. Aztán a második felvonás, és Matics mester fejmosása óriási fordulatot hozott. Végül négy góllal, 30-26-ra nyerve és 2 ponttal tértünk haza Eger alól.
2017. március 17. 9:35
A Tatabánya NB I. B keleti csoport éllovasának, a Fradinak az otthonában is nyerni tudott 24-19-re. Ezzel pedig kivívta a jogot a Magyar Kupa debreceni négyes fináléjában történő részvételre.
2017. március 14. 11:25
A Magyar Kupában az NB I. B keleti csoportjának az éllovasa, az FTC vár a Matics-legénységre csütörtökön 18 órától. A négy közé jutást eldöntő meccset a Népligetben rendezik.
2017. március 13. 14:28
Későn nyugodott meg a Tatabánya, pedig a mintegy harminc Bányász-drukker, nagy hanggal, forró szívvel űzte kedvenceit a hideg északon ... Végül bele is hajszolták a Matics-csapatot a fantasztikus győzelembe (29-26).
2017. március 8. 23:13
A 19. fordulóban, hatalmas csatában, az EHF-kupában kissé megfáradt Matics-legénység, végül 34-32-re legyőzte a sereghajtó „matyókat”, és így nem jutott a Csurgó sorsára.
2017. március 8. 9:28
Bő egy hónapja, a Magyar Kupában nyerni tudott Matyóföldön Matics Vladan vezetőedző csapata. Szerdán, 18 órától a bajnokin is valami hasonlóra készülnek a mieink a Mezőkövesd otthonában.
2017. március 6. 14:57
Fantasztikus győzelmet arattak a mieink az EHF-kupa C csoportjának 3. fordulójában. 13-12-es félidő után, 28-26-ra legyőzték a tavalyi BL-résztvevő dán Kolding gárdáját.
2017. március 3. 11:03
Az EHF-kupa csoportkörének 3. mérkőzésén a dán KIF Kolding lesz a mieink ellenfele. Az 59 ezer lakosú kikötőváros piros-fehér csapata 14-szer nyerte meg hazája bajnokságát és emellett 7-szeres kupagyőztes.
2017. március 2. 9:15
A 18. fordulóban, mint bebizonyosodott, egy igen kellemetlen ellenfelet kaptak a mieink. Emellett gyengébb napot fogtunk ki, így csak 27-27-es döntetlen értünk el a lelkes komlóiak ellen.
2017. február 28. 9:50
A mieink három fronton is harcban állnak. Matke azonban megerősítette, hogy elsősorban a bajnokságban igyekeznek megőrizni harmadik helyüket.