Szűrés

2013. október 9. 18:42
Bódi Dezső tájékoztatása szerint a Csurgó - Tatabánya rangadó 28. percében a mieink vezetnek 14 - 12 - re még úgy is, hogy Paul Teodor korábban piros lapot kapott.
2013. október 8. 20:55
Már délben útnak indul csapatunk Csurgóra, hogy szerdán este hat órától lejátsszák a soron következő bajnoki mérkőzést.
2013. október 5. 22:18
14 – 13 – as félidő után 28 – 26 – ra nyert csapatunk, a PLER ellen, szombaton este.
2013. október 5. 12:54
Harsányi Gergely, csapatunk szélsője feleségével, Nórával és pocakbabájukkal vettek részt az I. Tatabányai Futófesztiválon, szombaton délelőtt.
2013. október 5. 7:25
Szerda után, szombaton is hazai pályán játszk a Grundfos Tatabánya KC. Ezúttal a PLER lesz az ellenfél. A mérkőzés 18 órakor kezdődik. Utánpótlás csapataink 14 és 16 órakor lépnek pályára.
2013. október 3. 0:30
Hét gólos hátránynál senki egy fabatkát nem adott volna azért, hogy egy pontot megszerez csapatunk szerdán este, a Balatonfüred elleni bajnoki mérkőzésen. Amikor több százan gondolták már a Földi Imre Sportcsarnokban, hogy elment a meccs, Szente Gábor és a védelmünk más ritmusra kapcsolt és 20 perc alatt megmentettek egy bajnoki pontot.
2013. október 2. 22:06
Hét gólos hátrányból 22 - 22 - es döntetlennel ért véget a Grundfos Tatabánya KC - Balatonfüredi KC mérkőzés, szerdán este.
2013. október 1. 15:13
...
2013. október 1. 12:32
A Győr elleni bajnoki mérkőzés után szabad hétvégét engedélyezett fiainak Debre Viktor, vezetőedző. Jókor jött ez a kis pihenő, hiszen több sérültünk is gyógyulgathatott, a többiek pedig kipihenhették az elmúlt heteket.
2013. szeptember 28. 0:00
Csütörtökön még úgy tűnt, minden rendben lesz. Aztán pénteken SZESE Győr elleni mérkőzés előtt kiderült, vannak  problémák. Katzirz Dávid egy kisebb vádli sérüléséből nagyobb lett, egy bemelegítésnél tett rossz mozdulattól. Ivo Daiz válla, Alencar Rossoni keze sem „úgy muzsikált”, ahogyan kellett volna.