Szűrés

2010. május 25. 20:22
Edzenek a fiúk, de közben pihennek, regenerálódnak is. A Tatabánya Carbonex csapata nagy csatára készül. Szerdán fél nyolckor a Dunaferr otthonában kezdődik az a találkozó, amelyen akár a bajnoki bronzérem sorsa is eldőlhet. A három nyert mérkőzésig tartó párharc állása 2 – 1 a tatabányai fiúk javára.
2010. május 24. 22:20
2010. május 24. 21:44
Szente Gábor, Harsányi Gergely és Ivo Diaz sokat tettek azért vasárnap, hogy megszerezze második győzelmét a Tatabánya Carbonex csapata a „bronz csatában”. Mindhárman azt szeretnék, hogy szerdán a nyakukba akasszák a bronzérmet.
2010. május 23. 22:41
A szurkolói busz május 26 – án, szerdán 17 órakor indul a Földi Imre Sportcsarnok mögötti parkolóból. Ahhoz, hogy időben Dunaújvárosba is érkezzenek a szurkolók öt órakor el kell indulni, ezért mindenki legyen ott időben a busznál!
2010. május 23. 22:30
TATABÁNYA CARBONEX - DUNAFERR 32 - 26 (14 - 12)
2010. május 23. 16:18
Élő közvetítésünkkel megint csak Tatabányáról, a Földi Imre Sportcsarnokból jelentkezünk ahol, a Tatabánya Carbonex KC a Dunaferr csapatával fogja megvívni harmadik bronz-mérkőzését. A végső összecsapás sorozatban mindkét csapat sikerrel érvényesítette a hazai pálya előnyeit, tehát a két mérkőzés után 1:1, azaz döntetlen az állás.
2010. május 20. 20:53
A játék a végéhez közeledik! A Dunaferr elleni mérkőzés előtt, vasárnap még vásárolhatóak a Carbonexet támogató „kockák”. Minden „kocka” megvásárlásával segítséget nyújtunk a Tatabánya Carbonexnek a holnapra vagy akár a következő szezonra!
2010. május 20. 17:18
2010. május 19. 20:47
Vasárnap 17 órától a Földi Imre Sportcsarnokban rendezik a Tatabánya Carbonex – Dunaferr bajnoki „bronz csata” harmadik mérkőzését. A párharc jelenleg 1 – 1 – re áll, hiszen mindkét csapat megnyerte hazai mérkőzéseit.
2010. május 18. 7:09
Május 23 – án, vasárnap 17 órától a Földi Imre Sportcsarnok ad otthont a Tatabánya Carbonex – Dunaferr „bronz csata” harmadik mérkőzésének.