Élő közvetítés: Bronz-mérkőzés III. Carbonex KC – Dunaferr (32-26)
2010. május 23.
Élő közvetítésünkkel megint csak Tatabányáról, a Földi Imre Sportcsarnokból jelentkezünk ahol, a Tatabánya Carbonex KC a Dunaferr csapatával fogja megvívni harmadik bronz-mérkőzését. A végső összecsapás sorozatban mindkét csapat sikerrel érvényesítette a hazai pálya előnyeit, tehát a két mérkőzés után 1:1, azaz döntetlen az állás.

Ha a bányászok meg szeretnék őrizni az alapszakaszban kiverekedett helyzeti előnyüket, ma mindenképpen nyerniük kell. HAJRÁ TATABÁNYA? HAJRÁ CARBONEX KC!!

Ezzel a Carbonex KC MEGNYERTE a második bronz csatáját, 2:1 az állás az összetettben. Köszönjük a Dunaferrnek a szép játékot!

A következő összecsapás május 26-n lesz Dunaújvárosban, 19:30-s kezdéssel.

60. perc - potyognak a gólok: Kanyó Ádám, Miss, Harsányi és végül Takács Bence góljával fejezzük be a II. félidőt. 32-26

59. perc - gól Ivo Diaz és újra Kurbely. 30-24

58. perc - gól újra Halásztól. Harsányit 2 percre kiállították. Gól Kurbely. 29-23

57. perc - gól Halász. 28-22

56. perc - gól Kurbely. 27-22

55. perc - gól Miss. 27-21

54. perc - gól Tomas Urban. 27-20

53. perc - gól Ivo Diaz és Széles. 26-20

52. perc - Morva Zoltán kizárták a játékból. Harsányi megint gólt lőtt, ezzel biztosítva a bányászok hat gólos előnyét. 25-19

51. perc - a Carbonex KC kikérte az idejét.

50. perc - Kurbely László töri meg az Újvárosiak gólcsendét. 24-19

49. perc - Szundi ma egyszerűen "kikerülhetetlen".

48. perc - Ivo Diaz megsérült... de szerencsére tudja fojtatni a játékot. Szundi megint véd.

47. perc - Szundi megint remekül védett.

46. perc - Ivo Diaz góljával már hatra nőtt a Carbonex KC előnye. A Dunaferr kikérte az idejét. Tomas Urbant 2 percre kiállították. 24-18

44. perc - Harsányi belőtte büntetőt. 23-18

43. perc - Kiss Ádám 2 percre kiállítva. Szundi megint remekül véd. Nagy Kornélt is kiállították 2 percre.

42. perc - gól Halász Mátétól, ezzel megint négyre nőtt a bányászok előnye. 22-18

41. perc - Kemény Józsefet 2 percre kiállították, ezzel kettős emberhátrányba került a Dunaferr. Ivo Diaz azonnal ki is használja a lehetőséget egy szép gól belövésével. 21-18

40. perc - sűrű egy perc: Morva Zoltánt 2 percre kiállították. Harsányi elhibázta a büntetőt. Kanyó Ádámot is kiállították 2 percre. Gól Takács Bencétől. Végül Nagy Tamás sérülésével fejezzük be a percet, aki egyenlőre nem tudja fojtatni a játékot. 20-18

39. perc - gól Kanyó Ádámtól és Takács Bencétől. 20-17

38. perc - gól Kanyó Ádám. Ivo Diazt és Dénes Jánost 2 percre kiállították, ezzel kettős emberhátrányba kerültek a bányászok. Gól Misstől. 19-16

37. perc - gól Szélestől, de szinte azonnal riposztol Ivo Diaz. 18-15

36. perc - Szundi véd.

35. perc - gól Nagy Kornél. 17-14

34. perc - gól Dénes János. 17-13

32. perc - gól Rosta és Ivo Diaz. 16-13

31. perc - gól Kanyó Ádám. 15-12

17:50 - kezdődik a II. félidő: az első támadás a bányászoké

17:40 - véget ért az I. félidő: a bányászok két gólos előnyben vannak, de az egyértelmű, hogy egyáltalán nem ülhetnek a babérjaikon hisz az Újvárosiak mindig ott lihegnek a nyakukban.

30. perc - vége az I. félidőnek.

29. perc - gól Rosta Miklóstól. 14-12

28. perc - a Carbonex KC kikérte az idejét... aminek nem is marad el az eredménye: gól megint csak Tomas Urbantól. 14-11

27. perc - gól Tomas Urban és Morva Zoltán. 13-11

25. perc - gól Misstől. 12-10

24. perc - Harsányit 2 percre kiállították... Nagy Kornél meg sikeresen érvényesítette a büntetőt. Kiss Ádám is gólt lő. 12-9

23. perc - Szélest 2 percre kiállították... Harsányi megint bedobta büntetőt, ezzel háromra növelve a bányászok előnyét. A Dunaferr kikérte az idejét. 11-8

22. perc - gól Nagy Kornél... valamint Harsányi megint csak nem hibázta el büntetőt. 10-8

21. perc - Kopco Michaelt 2 percre kiállítottál. Harsányi sikeres büntetőt dobott. 9-7

20. perc - gól Tomas Urbantól és Miss Zoltántól is, ezzel maradt az egy gólos Carbonex vezetés. 8-7

19. perc - Halász Máté góljával átvették a vezetést a bányászok. 7-6

18. perc - Szundi véd. Kányai Róbertet 2 percre kiállították. Szundi ma egyszerűen remek formában van.

17. perc - Ivo Diaz megint csak egyenlít. 6-6

14. perc - Nagy Kornélt 2 percre kiállították. Széles sikeresen bedobta a büntetőt, ezzel megint vezet a Dunaferr. 5-6

13. perc - Szundi megint véd. Harsányi Gergely egyenlít... és Szundi meg megint csak véd és véd. 5-5

12. perc - Morva Zoltánt 2 percre kiállították. Gól Ivo Diaztól. 4-5

10. perc - gól megint Nagy Kornéltól. 3-5

9. perc - gól Halász Máté. 3-4

8. perc - Halész Máté góljával egyenlít a Carbonex, de Széles szinte azonnal revánsot vesz... sőt Nagy Kornél dupláz. 2-4

6. perc - gól Széles Lászlótól, amivel már vezetnek a az Újvárosiak. 1-2

5. perc - sikeres büntetőt dobott Nagy Kornél, ezzel egyenlített a Dunaferr. 1-1

3. perc - első gól Dénes Jánosé, vezetnek a bányászok. 1-0

2. perc - Szundi megint egy fantasztikusat védett.

1. perc - Szente Gábor, alias Szundi remekül véd.

17:00 - elkezdődött az I. félidő: az első támadás a Dunaferr-é.

16:52 - elkezdődött a mérkőzés felkonferálása és a csapatok bemutatása.

16:18 - elkezdődött a bemelegítés.

A meccset a SporKlub élőben közvetíti 16:45-ös kezdéssel.