« 2017. október »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Szűrés

2017. szeptember 13. 9:08
Szöllősi Balázs, a Grundfos Tatabánya KC 24 esztendős irányító-átlövője hiányzott a bajnoki nyitányról, mivel az utolsó edzések egyikén, egy teljesen ártatlannak tűnő mozdulat során három helyen is eltört a bokája.
2017. szeptember 11. 10:08
Ebben a sorozatban szeretnénk bemutatni Kék Tigriseinket , szakmai múltjukat, eredményeiket és erényeiket. Elsőként ismerjétek meg a Kék-fehérek mesterét, vezetőedzőjét MATIC VLADAN-t.
2017. szeptember 8. 16:55
Változatos, nagy csatában maradtunk alul egy foghíjas csapattal. De a Matics-legénység kitette a szívét, lelkét a hatvan perc alatt.
2017. szeptember 8. 9:36
2017. szeptember 6. 15:18
A tavalyi és az idei szezonkezdés között van némi hasonlóság. Az előző idényben a bajnokesélyes Veszprém otthonában kezdtek a kék-fehérek, most pedig a szintén bajnokesélyes szegediekhez látogatnak. Csütörtökön 1
2017. augusztus 31. 22:30
A Matics-csapat felkészülési mérkőzésen háromgólos győzelmet aratott a jól küzdő Budakalász ellen.
2017. augusztus 29. 18:31
A tatabányai kézilabda-szurkolókat alaposan kiéheztették kedvenceik a felkészülés ideje alatt. A kékek ugyanis annyi meghívást kaptak nemzetközi tornákra, hogy hazai pályán most mutatkoznak be először. A csütörtökön, 16 óra 30.kor kezdődő Budakalász elleni meccs a bajnoki pontvadászat igazi főpróbája lesz, hiszen pont egy hét múlva már a Tisza partján szerepel a Matics-csapat.
2017. augusztus 27. 12:53
A Tatabánya, ha végül büntetőkkel is, de elhozta a kupát Temesvárról, a helyi klub fennállásának 70 éves jubileumára rendezett tornáról. Mivel a temesváriak is legyűrték a szerb Crvena Zvezdát, így a döntőben a Matics-legénységgel csaptak össze.
2017. augusztus 26. 19:39
Ha 2017. augusztus 26.-n nem követted élőben a(z) SCM Politehnica - Grundfos Tatabánya KC // 18:00 mérkőzést, akkor hajtás után itt elolvashatod a közvetítés részleteit.
2017. augusztus 26. 9:23
A Temesváron rendezett négyes nemzetközi torna nyitó mérkőzésén a mieink remek győzelemmel kezdtek. A kék-fehérek már az első félidőben eldöntötték a találkozó sorsát.