Szűrés

2010. szeptember 21. 20:40
Szerdától kaphatóak belépőjegyek a vasárnapi Tatabánya Carbonex – Dunaferr bajnoki mérkőzésre. Az elővétel helye – ahogy azt már megszokhatták – a JAKO Sportbolt, a Jubileum Park mellett. Ezúttal korlátozott számban helyjegyek is kaphatók. Erről bővebb információt mindenki a JAKO – ban kaphat.
2010. szeptember 20. 20:10
Szente Gábor kimagasló formában védett a Balatonfüred – Carbonex mérkőzésen, vasárnap. A rutinos kapus szinte az őrületbe kergette a hazai játékosokat.
2010. szeptember 20. 0:17
2010. szeptember 19. 21:02
Kanyó Antal boldogan nézegette a statisztikát a Balatonfüred – Carbonex mérkőzés után. A tréner azt mondta, sok meccset megélt már, de olyanra nem emlékszik, mint a mai. A Balatonfüredi átlövésekből ugyanis tizenkilencből egyetlen egy ért gólt. A többit – tizennyolcat - a tatabányai védelem hatástalanította.
2010. szeptember 19. 17:17
GYŐZELEM! VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK! BALATONFÜRED - CARBONEX 18 - 24
2010. szeptember 17. 19:06
A második helyen áll jelenleg a Budapest Bank Férfi Kézilabda Ligában a Balatonfüred együttese. Pásztoréknál vendégeskedik vasárnap a Tatabánya Carbonex csapata. Debre Viktor együttese a szerdai, Kecskemét elleni győzelemmel „hangolt” a folytatásra. A hét közi mérkőzés egyik legeredményesebb játékosa, a nyolc gólig jutó Halász Máté volt.
2010. szeptember 17. 14:00
2010. szeptember 16. 18:27
Szente Gábor a második félidő 15. percéig őrizte a tatabányai kaput a Kecskemét elleni mérkőzésen. A rutinos hálóőr több ziccert, sőt büntetőt is hárított.
2010. szeptember 15. 22:19
Tatabánya Carbonex - Kecskemét 40 - 28 (20 - 15) A Ferencvárosnál elszenvedett vereség után, szerda este győzni tudott a Tatabánya Carbonex csapata. A Kecskemét elleni mérkőzésen a tatabányai támadójáték már jobban működött, mint korábban. Ezt mutatja a ...
2010. szeptember 15. 17:56
VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK. TATABÁNYA CARBONEX - KECSKEMÉT 40 - 28