Balatonfüred - Carbonex percről percre
2010. szeptember 19.
GYŐZELEM! VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK! BALATONFÜRED - CARBONEX 18 - 24

29. perc "Szép volt fiúk!" - a tatabányai szurkolók már ünneplik a fiúkat. Köztük az újabb gólt szerző LELE ÁKOST, 18 - 24 28. perc Újabb jó tatabányai védekezéssel indul a találkozó utolsó két perce. A gyors támadásból LELE ÁKOS 18 - 23

28. perc Pordán lövését fogja Szathmári, támadhat a Füred

27. perc Megint belehibáznak a hazaiak. Ismét a tatabányaiaknál a labda 27. perc Harsányi lövése keresztben elmegy a kapu előtt, támadhat a Füred

26. perc Szente "olvassa" a füredi támadást. Újabb ziccert fog, támadhat a Carbonex 26. perc MARINKO KEKEZOVIC 18 - 22

25. perc A fürediek is hibáznak, támadhat a Carbonex

24. perc Halász lövését megfogta Szathmári, megint támadhat a Füred 24. perc Debre Viktor időt kért

24. perc Újabb tatabányai hiba, újabb füredi gól, Kovács György 18 - 21

23. perc Pordán kihagyja a ziccert, helyette a másik oldalon Pásztor István szerez gólt 17 - 21

22. perc Szente megint ziccert fog, támadhat a Tatabánya 21. perc Tombor Csaba 16 - 21 21. perc HALÁSZ MÁTÉ 15 - 21

20. perc Josip Sandrk 15 - 20 20. perc HARSÁNYI GERGELY büntetőből, 14 - 20

20. perc Kiss Ákos 2 perc - 0,48 - ig 5 - 5 mezőnyjátékos 20. perc Szente visszajött a tatabányai kapuba

19. perc Kovács György 14 - 19 19. perc A büntetőnél Michal Melus a kapuban. Hárítja is a hetest! 19. perc Újabb Carbonex kiállítás, ezúttal Dénes János 2 perc 18. perc HARSÁNYI GERGELY büntetőből volt eredményes 13 - 19

17. perc Tombor Csaba 13 - 18

17. perc Sótonyi László, a hazaiak vezetőedzője időt kért 16. perc IVO DIAZ 12 - 18

15. perc Josip Sandrk 12 - 17 14. perc Védekezésben és támadásban 2 - 3 embert is folyamatosan cserél Debre Viktor 14. perc Szabó György 2 perc 11. perc KEKEZOVIC MARINKO 11 - 17

10. perc Salamon Ádám 11 - 16 9. perc Emberhátrányban labdát és gólt szerzett a Carbonex. TOMAS URBAN 10 - 16 9. perc Harsányi Gergely 2 perc

9. perc Salamon Ádám 10 - 15 8. perc IVO DIAZ  9 - 15 6. perc Pordán Bálint 2 perc

6. perc Harsányi gólját nem adják meg a játékvezetők, mert vonalra lépett

5. perc Josip Sandrk 9 - 14 5. perc HALÁSZ MÁTÉ 8 - 14

4. perc SZENTE GÁBOR újabb ziccereket véd

2. perc HALÁSZ MÁTÉ negyedszer, 8 - 13

1. perc Alexander Ivanov 2 perc - 0,51 - ig 5 - 5 mezőnyjátékos

1. perc Alexander Ivanov 8 - 12 A Carbonex a Szente - Kiss Á., - Diaz, Dénes, Pordán, Kekezovic összeállításban kezdett

Ebben a játékrészben a hazaiaké az első támadás joga. Vége az első félidőnek. Szente 30 perc alatt 5 akció gólt kapott. Jó a tatabányai védekezés. A félidő elején Szathmári ugyan több ziccert védett, ám a félidő második felében már a tatabányai támadások is eredményesebbek.

30. perc Pásztor István 7 - 12 30. perc Harsányi Gergely sárga

30. perc Megint HALÁSZ MÁTÉ 6 - 12

29. perc HALÁSZ MÁTÉ harmadszor, 6 - 11 27. perc HALÁSZ MÁTÉ 6 - 10

26. perc Szöllősi Bence 6 - 9

24. perc Pásztor István 5 - 9

23. perc HARSÁNYI GERGELY büntetőből volt eredményes, 4 - 9

23. perc Alexander Ivanov 2 perc

22. perc Kovács György 4 - 8 21. perc HARSÁNYI GERGELY 3 - 8 21. perc Sótonyi László sárga lap 21. perc Debre Viktor időt kért

20. perc Kiss Ákos sárga

19. perc Josip Sandrk büntetőből volt eredményes, 3 - 7

18. perc HARSÁNYI GERGELY indítás gólja után 2 - 7

17. perc Halász Máté 2 percre kiállítva - másodszor

16. perc MARINKO KEKEZOVIC 2 - 6

15. perc MARINKO KEKEZOVIC 2 - 5

15. perc Pásztor István 2 - 4 14. perc Nagy Tamás sárga

14. perc Szathmári újabb tatabányai lövést hárít 12. perc Szente a fürediek sokadik ziccerét védi.

12. perc Sótonyi László, a hazaiak trénere időt kért 11. perc HARSÁNYI GERGELY 1 - 4

11. perc Josip Sandrk sárga 11. perc IVO DIAZ 1 - 3

10. perc Halász Máté 2 perc - 0,47 - ig öt - öt mezőnyjátékos

9. perc Szöllősi Bence 2 perces kiállítás

7. perc Josip Sandrk büntetője után 1 - 2 7. perc Ivo Diaz sárga

6. perc Halász Máté sárga

5. perc HALÁSZ MÁTÉ 0 - 2

4. perc MARINKO KEKEZOVIC 0 - 1

4. perc Pásztor István sárga Első támadásából nem tudott gólt szerezni a Carbonex.

A Carbonex kezdi a találkozót, Szente - Kekezovic, Halász, Nagy, Diaz, Dénes, Harsányi összeállításban.

A ma esti találkozón is hiányzik a tatabányai csapatból Kocsis Csaba és Székely István. Mellettük Sutka Norbert lesz a kimaradó.

Vége az ifik mérkőzésének. A Balatonfüred nyert 36 - 19 - re. A serdülők nyerni tudtak ma délután 18 - 22 - re.

A Tatabánya Carbonex csapata vasárnap a Balatonfürednél vendégeskedik. Sótonyi László együttese három forduló után veretlenül áll a tabella második helyén. A tatabányai fiúk ennél hullámzóbb formát mutattak, hiszen Debre Viktor együttese a Pécset és a Kecskemétet legyőzte, de a Fraditól kikapott. Harsányiék így négy ponttal a hatodik helyen állnak a Füred elleni rangadó előtt.