Szűrés

2010. december 17. 17:57
Székely Pilu: - A második félidőben nagyon szervezetlen volt a játékunk. Egy nagyon harcos Kecskeméttel találtuk szembe magunkat, akik azt kell, hogy mondjam: megérdemelten nyertek ma este. Nem várt pofonba szaladtunk bele.
2010. december 16. 16:29
Annak ellenére, hogy nem jelentkeztek 35 – en, elindul pénteken a szurkolói busz Kecskemétre. A csapatvezetés csalódott ugyan, hogy nem jött össze a harmincötös utazó létszám, ám tekintettel a „B – középre” és még néhány lelkes szurkolókra elindul a busz, akkor, ha mindenki felvállalja, hogy nem 500, hanem 700 forintba kerül, fejenként.
2010. december 15. 11:57
Idei utolsó bajnoki mérkőzésére készül a Tatabánya Carbonex KC férfi kézilabda csapata. Debre Viktor tanítványai december 17 – én, pénteken 18 órától Kecskeméten lépnek pályára.
2010. december 14. 6:43
A Tatabánya Carbonex KC csapatvezetése úgy döntött indít szurkolói buszt, pénteken Kecskemétre. Az utazáshoz azonban az kell, hogy harmincöten jelentkezzenek és mindenki elvállalja az 500 forintos utazási költséget. A többit a csapat vezetése fizeti.
2010. december 13. 9:36
A legjobbnak járó pezsgőből ezúttal három van. Az egyiket a közönség, a másikat a "B - közép", a harmadikat pedig a CSAPAT kapja.
2010. december 13. 9:27
A Fradi elleni mérkőzésen ismét jól működött a Tatabánya Carbonex védelme. Szente Gábor ismét az egyik alappillére volt a csapatnak.
2010. december 11. 17:50
TATABÁNYA CARBONEX – FTC - SPOREK 24 - 16 (13 - 8 )
2010. december 11. 13:18
2010. december 10. 5:05
Szombaton ebédidőben játssza idei utolsó, hazai bajnoki mérkőzését a Tatabánya Carbonex. Az ellenfél az az FTC lesz, akiktől ősszel a fővárosban kikaptak Debre Viktor tanítványai. A két csapat a találkozó előtt 18 – 18 ponttal áll a bajnoki tabellán, kilenc győzelemmel és három vereséggel.
2010. december 9. 18:40
A Balatonfüred elleni Magyar Kupa mérkőzésen Michal Melus, Nagy Tamás és Tomas Urban sem lépett pályára. A kapus a térdével bajlódik, Nagy Tamás hetekig beteg volt, sokat fogyott, legyengült, míg Tomas Urban a derekát fájlalta.