Pajor Pálinka - Kecskemét - Tatabánya Carbonex KC bajnoki mérkőzés
2010. december 17.
Székely Pilu: - A második félidőben nagyon szervezetlen volt a játékunk. Egy nagyon harcos Kecskeméttel találtuk szembe magunkat, akik azt kell, hogy mondjam: megérdemelten nyertek ma este. Nem várt pofonba szaladtunk bele.

Nagy Tamás: - Elég érdekes mérkőzésen vagyunk túl. Nagyon küzdelmes volt, amiben sajnos alul maradtunk. Nem így terveztük az év utolsó mérkőzését. Biztos vagyok benne, hogy februárban mindent megteszünk, hogy kijavítsuk ezt a hibát.

Vége! Pajor Pálinka - Kecskemét - Tatabánya CArbonex KC 28 - 26

30. perc Kettős emberhátrányban fejezik be a hazaiak

30. perc Állva tapsol a kecskeméti közönség

30. perc Újabb hazai gól. SIMON BENCE 28 - 26

30. perc Avar György időt kért

30. perc Elkezdődött az utolsó perc

29. perc HALÁSZ MÁTÉ 27 - 26

29. perc Dobó Zsolttól kapott egyet Harsányi. A hazai játékos 2 percre kiállítva

29. perc Debre Viktor időt kért

28. perc Szabó Péter 27 - 25

28. perc Hibázott a Tatabánya, támadhatnak a hazaiak

27. perc Tóth Edmond 26 - 25

27. perc HALÁSZ MÁTÉ 25 - 25

26. perc Szabó Péter 25 - 24

26. perc Dobó Zsolt 2 perc

26. perc IVO DIAZ góljával egyenlő! 24 - 24

24. perc Mindkét csapat teljes létszámmal a pályán

24. perc HARSÁNYI GERGELY büntetőjével 24 - 23

23. perc Nem sikerül egyenlíteni. Szabó Péter góljával megint kettővel megy a Kecskemét. 24 - 22

22. perc HALÁSZ MÁTÉ 23 - 22

22. perc Temesvári János 2 perc

21. perc Vancsics János góljával 23 - 21

21. perc "Elcserélte magát a Carbonex" Pordán Bálint 2 perc / három tatabányai a pályán még 50 mp - ig

21. perc Szabó György 2 perc - másodszor

20. perc HALÁSZ MÁTÉ 22 - 21

20. perc Páros kiállítás - Simon Bence és Ivo Diaz - 0,55 - ig négy az öt ellen játszanak a csapatok

19. perc Tomas Urban "szaladt bele" egy Szabó Péter pofonba. A hazai játékos 2 percre kiállítva

19. perc Szabó Péter 22 - 20

18. perc HALÁSZ MÁTÉ 21 - 20

18. perc Melus védése után támadhatnak a tatabányai fiúk

17. perc Kimarad a tatabányai lövés, a hazaiak támadhatnak.

16. perc A Kecskemét is hibáz, támadhat a Carbonex

15. perc Ivo Diaz újabb jó passza után PORDÁN BÁLINT 21 - 19

14. perc Hibázott a Tatabánya, támadhatnak a hazaiak.

14. perc PORDÁN BÁLINT 21 - 18

13. perc Simon Bence Szentének lőtt büntetőjével 21 - 17

11. perc Sutka Norbert büntetőjét is fogja Kiss Olivér

10. perc Kekét ápolni kell.

10. perc Kisebb kakaskodás a pályán. Bajusz Sándor és Marinko Kekezovic PIROS LAP

10. perc Simon Bence 20 - 17

10. perc Simon Bence 19 - 17

9. perc Kiss Olivér újabb ziccert fog, támadhatnak a hazaiak

8. perc IVO DIAZ 18 - 17

8. perc Bajusz Sándor 2 percre kiállítva

8. perc Bajusz Sándor újabb góljával 18 - 16

7. perc LELE ÁKOS 17 - 16

6. perc Kiss Olivér megint ziccert fogott, támadhatnak a hazaiak

5. perc Elveszítette a labdát a Carbonex, Bajusz Sándor gyors góljával 17 - 15

5. perc Bajusz Sándor büntetőjével 16 - 15

4. perc MARINKO KEKEZOVIC büntetőjével 15 - 15

4. perc Vancsics János kiállításával 2 percig emberelőnyben a tatabányai fiúk.

3. perc HALÁSZ MÁTÉ 15 - 14

2. perc Ismét elveszíti a labdát a Tatabánya, Simon Bence góljával 15 - 13

1. perc Ismét hibázott a Carbonex, Vancsics János gólt szerzett. 14 - 13

1. perc Kiss Olivér védése után Bajusz Sándor lőtt gyors gólt. 13 - 13

A második játékrészt a Carbonex kezdi, Melus - Urban, Kiss, Diaz, Pordán, Sutka, Halász összeállításban.

Pilu: - Az első félidő második felében Melus védéseinek köszönhetően a magunk javára fordítottuk az eredményt. A kecskeméti csapaton már a fáradtság jeleit látom, ezért a második félidőre egy meggyőző támadó játékot és öt - hat gólos győzelmet várok.

Tamás: - Igazából azt kaptuk, amit vártunk. Nagy a küzdelem. Talán a megszokottnál halványabb a védekezésünk és a támadásunk is. Úgy gondolom, hogy a második félidőben felőröljük őket. Remélem a végére sima lesz a meccs.

Vége az első félidőnek. Harminc perc játék után Kecskemét - Tatabánya 12 - 13.

30. perc Melus újabb védése után támadhat a Carbonex.

29. perc A hazaiak edzője, Avar György időt kért.

29. perc SUTKA NORBERT 12 - 13

28. perc Pordán Bálint 2 perc

27. perc SUTKA NORBERT 12 - 12

27. perc Melus újabb védései után támadhat a Carbonex.

26. perc Marinko Kekezovic 2 perc

25. perc MICHAL MELUS védése után gyors TOMAS URBAN gól, 12 - 11

25. perc TOMAS URBAN 12 - 10

Pilu: - Nagyon fegyelmezett ellenféllel van dolgunk. A kihagyott ziccereink megbosszulják magukat. Bízom benne, hogy a folytatásban felőröljük az ellenfelet.

23. perc Debre Viktor időt kért

23. perc Varsandán Milán újabb gólja után 12 - 9

22. perc Harsányi Gergely hetest hibáz

21. perc Vancsics János újabb góljával 11 - 9

21. perc Michal Melus a tatabányai kapuban.

20. perc TOMAS URBAN 10 - 9

20. perc Andrej Petro 10 - 8

20. perc IVO DIAZ 9 - 8

19. perc Lele Ákos lövését fogta Kiss Olivér, ám támadásban rontottak a hazaiak, így újra a tatabányai fiúknál a labda.

18. perc Simon Bence 9 - 7

18. perc Támadásban hibázott a Carbonex, támadhatnak a hazaiak

17. perc Vancsics János újabb góljával 8 - 7

17. perc Szabó György 2 perc

16. perc PORDÁN BÁLINT góljával egyenlő, 6 - 6

15. perc TOMAS URBAN 7 - 6

14. perc HALÁSZ MÁTÉ 7 - 5

14. perc Újabb hazai büntető. A tatabányai kapuban Melus Michal. Bajusz Sánor góljával 7 - 4

13. perc Emberelőnyben a Carbonex. Varsandán Milán 2 perc.

12. perc Szabó Péter 6 - 4

11. perc Vancsics János büntetőjével 5 - 4

10. perc Szabó György sárga

9. perc SZENTE GÁBOR védése után gyors tatabányai gól. KEKEZOVIC MARINKO 4 - 4

8. perc HARSÁNYI GERGELY büntetőjével 4 - 3

8. perc Varsandán Milán sárga

8. perc Berta Róbert góljával kettővel vezetnek a hazaiak, 4 - 2

7. perc Harsányi Gergely is Kiss Olivérbe lőtte a labdát, megint támadhatnak a hazaiak

6. perc Pordán Bálint lőtt a kapusba, majd gyors hazai gól, VARSANDÁN MILÁN 3 - 2

6. perc Dobó Zsolt 2 - 2

4. perc Szente védése után gyors gól, KEKEZOVIC  MARINKO 1 - 2

4. perc Halász Máté lövését védi Kiss kapus. Támadhatnak a hazaiak

3. perc Labdát szerzett, támadhat a Carbonex

2. perc IVO DIAZ 1 -1

1. perc Simon Bence 1 - 0

A Kecskemét kezdi a mérkőzést. A Carbonex Szente - Harsányi, Diaz, Dénes, Szabó, Pordán, Kekezovic összeállításban a pályán.

A mai mérkőzésen Kanyó Ádám és Kocsis Csaba a két kimaradó.

Idei utolsó bajnoki mérkőzését játssza a Tatabánya Carbonex csapata a Pajor Pálinka - Kecskemét otthonában. A tatabányai fiúk szeretnének a dobogón "telelni" és győzelemmel zárni az esztendőt.

A mai mérkőzés "szakkommentátorai" Székely István és Nagy Tamás.

Pilu: - Az elmúlt időszakban a Kecskemét két arcát ismerhették meg a szurkolók. Egyszer kikaptak a Csurgótól, egyszer megverték őket. Elég szeszélyes csapattal játszunk ma este. Ha a saját játékunkat jól játsszuk, akkor nem lehet probléma.

Tamás: - A Kecskemét hazai pályán a Fradit is megverte. Amennyire én tudom szinte komplett csapatukkal tudnak ma játszani. Így, előzetesen azt mondom küzdős, szikrázó keménységű meccs lesz, főleg az eleje. De azt gondolom, hogy a végére elfáradhatnak.

Már most felhívjuk szurkolóink és az érdeklődők figyelmét, hogy a probléma adódik az oldallal, akkor a www.carbonexkc.com oldalon folytatódik a közvetítés.