Szűrés

2012. november 5. 19:22
November 7 – én, szerdán 18 órától a FTC/PLER ellen játssza soron következő mérkőzését a Grundfos Tatabánya KC. A Magyar Kupa sorozatban a továbbjutás egyetlen mérkőzésen dől el.
2012. november 5. 14:23
Alencar Rossoni a Grundfos Tatabánya KC csapatánál folytatja pályafutását. A csapat vezetése mindent megtesz azért, hogy a 22 éves, 195 centiméter magas beállós a szerdai Magyar Kupa mérkőzésen bemutatkozhasson új csapatában.
2012. november 4. 8:58
Az idén ötödször kapott meghívást a tatabányai Kodály Zoltán Általános Iskola 7. osztályos fiú kézilabda-csapata Párizsba, egy nemzetközi tornára. Az elmúlt években kitűnően szerepeltek a gyerekek, az idén a 3. helyet szerezték meg a viadalon.
2012. november 2. 13:00
November 7 – én, szerdán 18 órától Grundfos Tatabánya KC – FTC/PLER Magyar Kupa mérkőzést rendeznek a Földi Imre Sportcsarnokban.
2012. október 28. 23:10
13 – 15 – ös félidő után 23 – 28 – as eredménnyel ért véget a Grundfos Tatabánya KC – Csurgói KK bajnoki mérkőzés, vasárnap este.
2012. október 28. 23:00
IFI Grundfos Tatabánya KC - Csurgói KK 32 - 31 (17 - 17)
2012. október 28. 19:51
13 - 15 után 23 - 28 - ra nyert a Csurgó vasárnap este a Földi Imre Sportcsarnokban.
2012. október 28. 9:16
A Grundfos Tatabánya KC következő két hónapjának programja:
2012. október 26. 21:02
Vasárnap 18 órától a Csurgó együttese látogat a tatabányai Földi Imre Sportcsarnokba. A Grundfosos fiúk szombaton is edzenek, hogy a hét utolsó napjára a lehető legjobb formájukat mutassák.
2012. október 25. 13:56
A Magyar Kézilabda Szövetségben megtartották a Magyar Kupa harmadik körének sorsolását. 2012. november 7., szerda a kijelölt játéknap. A Grundfos Tatabánya KC a FTC/PLER ellen játszik, hazai pályán. A továbbjutás egy mérkőzésen dől el.