Szűrés

2014. október 14. 21:09
Sokan nem tudják, hogy október 15. a kézmosás világnapja. Az egyik folyamatosan fejlődő tatabányai cég kérte csapatunk segítségét. A fiúk pedig a jó cél mellé álltak. Az illatosítok csomagolásával foglalkozó cég „kézen fogva” egy nagy szappanmárkával és immár a Grundfos Tatabánya KC – vel segítenek.
2014. október 14. 20:49
Győzelmek és vereség is szerepel a tatabányai utánpótlás mérlegében, az elmúlt napokból. A részletek: OSB: Újabb magabiztos győzelemmel továbbra is vezetjük a tabellát. Pénzügyőr SE – Grundfos Tatabánya KC 21 – 42.
2014. október 10. 23:36
A második félidő 21. percétől a huszonkilencedikig nyújtott jobb játék elég volt, a Cegléd ellen. Csapatunk pénteken este hazai pályán játszotta újabb bajnoki mérkőzését. Az ellenfél játékosai között voltak régi ismerősök, hiszen Kökény István együttesében játszik Takács Bence és Bartucz László is.
2014. október 7. 21:46
A B.Braun Gyöngyös játékosai közül néhányan jól megjegyezték Boros Tamás nevét. A fiatal kapus, a szombati bajnokin ziccerek sorát hárította, sőt büntetőt is védett.
2014. október 6. 20:53
Ismét felhívjuk szurkolóink figyelmét, hogy a Cegléd elleni bajnoki mérkőzést október 10 - én, pénteken játssza csapatunk. A találkozó 18 órakor kezdődik.
2014. október 4. 21:50
A Paul, Pásztor,Diaz, Juhász, Bodó, Mazák, Törő hetes vette fel a harcot a Hudák, Frey, Dr. Czina, Varsandán, Debreczeni, Marczinkó, Szalafai gyöngyösi kezdőkkel. Szombaton este Bodó Richárd 3 perc alatt 3 gólt lőtt, ezzel adta meg a Gyöngyös elleni találkozó alaphangulatát. Az ötödik percben aztán már 4 – 4 volt az állás.
2014. október 2. 21:23
A PLER elleni mérkőzésen Harsányi Gergely három hónap után lépett ismét pályára. A válogatott szélső hét büntetőgólt szerzett.
2014. október 1. 20:22
Rövid szünet után szombaton ismét bajnoki mérkőzést játszik csapatunk. 18 órától a B - Braun Gyöngyös ellen játszunk a Földi Imre Sportcsarnokban!
2014. szeptember 30. 6:44
Feladtuk pályaválasztói jogunkat, így kétszer is a luxemburgi Esch otthonában játszunk a férfi kézilabda EHF-kupában. A 32 közé jutásért sorra kerülő párharcban két mérkőzést játszunk, két nap alatt, Luxemburgban. Hivatalosan a második mérkőzés számít majd a hazainak.
2014. szeptember 30. 6:37
Ifistáink Veszprémben, NBI B – s csapatunk az Alba Regia otthonában lépett pályára az elmúlt napokban. Mindkét együttesünk vereséget szenvedett.