Szűrés

2011. november 27. 11:18
Az elmúlt időszakban többen jelezték, hogy a "bérlet" matricát leszedték a székekről. Időnként ellenőrizzük ugyan, de előfordul, hogy más rendezvényeken "unatokozók" lekaparják.
2011. november 25. 9:00
Harsányi Gergely ugyan büntetőket hibázott az Orosháza ellen, ám hét góljával ő volt a legeredményesebb tatabányai. A szerdai bajnoki mérkőzésen folytatta győzelmi sorozatát a Debre – legénység.
2011. november 25. 8:57
A két csapat hivatalos egyeztetése után eldőlt: a Csurgói KK – Tatabánya Carbonex KC mérkőzést idén már nem játsszák le. A találkozó új időpontja: 2012. február 18., szombat 18 óra.
2011. november 24. 9:01
Orosházi FKSE Alexandra – Tatabánya Carbonex KC 23 – 33 (7 – 18) Orosházi FKSE: Szikora, Herjeczki - Ambrus, Raffai, Harsányi V. 6, Héjja, Lászlai 2, Gazsó 2, Dukic 2, Kósa 2, Balda, Mazic 5, Bali 1, Maric, Kovács 2, Pajkó Edző: Füzesi Ferenc Tatabánya ...
2011. november 23. 20:00
VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK. GYŐZELEM!  Az eredmény: Orosháza – Tatabánya Carbonex KC 23 – 33. ISMÉT MEGVAN A KÉT BAJNOKI PONT. 30. perc HARSÁNYI GERGELY újabb góljával 23 – 33 29. perc Tatabányai hiba után Kósa Balázs góljával 23 – 32 28. perc Gazsó Péter 22 – ...
2011. november 22. 13:30
A nagy érdeklődésre való tekintettel a vasárnapi, Frisch Auf! Göppingen elleni EHF – Kupa mérkőzésre ismét lesz lehetőség elővételben megváltani a belépőjegyeket.
2011. november 22. 10:53
Szurkolók, szimpatizánsok, játékosok, csapatvezetők is győzelmet várnak a Tatabánya Carbonex csapatától november 23 – án, szerdán Orosházán. Debre Viktor, vezetőedző sincs ezzel másként.
2011. november 21. 9:06
November 23 – án, szerdán 18 órától Orosházán folytatja a Budapest Bank Liga küzdelemsorozatát a Tatabánya Carbonex KC. Néhány nappal később, november 27 – én, vasárnap 18 órától pedig a tavalyi EHF – Kupa győztes Frisch Auf! Göppingen együttesét fogadják a tatabányai fiúk.
2011. november 18. 11:37
A SportKlub kézilabdás rovatában ezúttal Éles József mondta el véleményét a Tatabánya Carbonex KC válogatott játékosáról, Harsányi Gergelyről. Itt lehet elolvasni az interjút.
2011. november 18. 9:11
Csütörtökön este lejátszotta soron következő bajnoki mérkőzését a Tatabánya Carbonex KC. A lényeg, hogy megvan a kötelező győzelem és az érte járó kettő bajnoki pont.