2021. november 15.
7 mérkőzésen vannak túl a Kistigrisek.

Ifjúsági 1.osztály 8.forduló

Csurgói KK – Grundfos Tatabánya KC 25-26 (11-15)

Tatabánya: Móri – Paizs 1, Hunyadvári 1, Bodnár 7, Krancz 5, Balla 1, Edwards 4. Csere: Perényi, Darmstadter (kapusok), Kis Molnár 1, Szegi 1, Oláh, Ferenczi 3, Kirchof, Orbán 2. Edző: Nagy Péter

Serdülő 1.osztály 8.forduló

Csurgói KK – Grundfos Tatabánya KC 31-26 (20-15)

Tatabánya: Bacsi – Darvas 1, Schopper 7, Mészáros 11, Persze 1, Vadászy 4, Pádár. Csere: Sebők (kapus), Vicze, Csorba, Batta, Dengi, Togyeriska 1, Vágó, Sarkadi 1. Edző: Fülöp Péter

U16 I.osztály 8. forduló

Moyra-Budaörs Handball - Grundfos Tatabánya KC 14-21

Tatabánya: Sörös, Tóth (kapusok) - Megyesi, Molnár, Vadászy, Pongrácz, Andrikó, Köszler, Csorba, Buchholz, Császár, Batta, Gyurmánczi, Török, Togyeriska, Tóth

Csik Ákos: Mindkét félidőben rosszul kezdtünk ugyan, de mindkétszer sikerült rendezni sorainkat, és a megbeszéltek szerint játszani. Jól dolgoztunk védekezésben, amihez remek kapusteljesítmény is párosult. Vannak még hibáink, hiányosságaink természetesen, de nagyon sok tekintetben sikerült előrelépnünk, fejlődnünk. Ránk fért már ez a siker, örülök, hogy mindenki hozzá tudott tenni.

OGYB FU14 1. osztály C csoport 4. forduló

Grundfos Tatabánya KC – Simontornya KK 17:25 (8:13)

A mérkőzés elején az első percekben vezettünk, majd a támadásban elkövetett hibáinkat, megbosszulta az ellenfél. Védekezésben is sokat hibáztunk illetve a súlyfölényben lévő ellenfél simán be tudott tolni a büntető területre bennünket. A félidőre 5 gólos hátrányba kerültünk. A második félidőben hullámzó volt a teljesítményünk. Az utolsó 5 percben csak lerohanásból kaptunk gólt. Sajnos az ekkora különbséghez az is hozzájárult, hogy a kapusunknak rossz napja volt.

Grundfos Tatabánya KC – Győri FKKA 26:10 (11:5)

Ezt a mérkőzést úgy folytattuk, ahogy az előzőt abbahagytuk. Nagyon sokat hibáztunk az első félidőben támadásban és védekezésben is. A gyengébb helyzetkihasználás miatt és a kapus teljesítmény feljavulásával 6 gólos előnnyel mentünk el a szünetre. A második félidőben a támadásunk és védekezésünk is feljavult, a mi a végére nagy gólkülönbségű győzelmet eredményezett.

Az U14-es csapat játékosai: Szentner András, Somlói Milán (kapusok), Dani István, Bartus Ferenc, Erős Barnabás, Gordos Tamás, Hajnal Bence, Hermann Tamás, Jeszenovics Róbert, Kerekes Géza, Klinger Alex, Szabó Lőrinc, Szatyina Botond. Edző: Jaczkó László

OGYB FU12 -VII.csoport

Grundfos Tatabánya KC - Halásztelki BSE 33 : 4

Grundfos Tatabánya KC - Esztergomi Oroszlánok KSC 12 : 22

Az első mérkőzést a Halásztelki BSE ellen játszottuk. Nem volt egy súlycsoportban a két csa-pat. Ez már az első percekben kiderült, az ellenfél sokáig nem tudott gólt lőni, a félidőt 17:1-re zártuk. A mi csapatunk viszont kedvére lőtte a gólokat, ami a végeredményben is meglátszott (33:4). Nem jó az ilyen mérkőzés, mert könnyen elbízzák magukat a fiúk.
Sajnos ez a következő mérkőzésen be is igazolódott, hiszen az Esztergomi Oroszlánok KSC ellen az első félidő nagyon gyenge játékot hozott. Nem tudtunk felpörögni a jó játékerőt kép-viselő csapattal szemben. Könnyelműen ellőttük a labdákat, nagyon sok technikai hibával ját-szottunk. A második félidőre a védekezésünk már megfelelő volt, de a sok eladott labda és technikai hiba miatt már nem tudtuk utolérni az ellenfelet. Nagyon sokat kell még dolgozni ahhoz, hogy a támadásban is megfelelő teljesítményt nyújtsunk.

Tatabánya: Ács Gergő, Bak Balázs, Bánky Sebestyén, Budai András, Dani Bence, Fierpasz Péter, Fier-pasz Richárd, Fierpasz Tamás, Gányai-Vass Máté, Görgényi Hunor Levente, Kiss Gergely, Kozák Csaba, Molnár Áron, Oleár Kevin, Sipos Kornél, Somogyi Levente
Edző: Horváth Árpád