Hírek Klub Csapat Utánpótlás Meccsek Galéria Webshop Kapcsolat

Sokkoló döntetlen a Duna-partján
2018. április 22. 23:29
Egyéni fegyelmezetlenségek okozták a kékek vesztét A mieink szempontjából jól indult a Duna-parti parti, a vége mégis fájó pontosztozkodás lett.

A tatabányai szurkolók szép számmal elkísérték kedvenceiket Vácra is, így a Matics-csapat igazán otthon érezhette magát. Az elején nem is volt gond, mert szárnyaltak a mieink. Fokozatosan növelték előnyüket. Ez a tendencia az első játékrész hajrájában azonban „megbicsaklott”. Néhány elemi hibával visszaadtuk a reményt, a már-már reményvesztett hazaiaknak, akik aztán éltek is a felkínált lehetőséggel. Persze ehhez az is kellett, hogy a mieink oldalán egyre több hibát lehetett elkönyvelni. De még ennek ellenére is úgy tűnt, hogy megvan, meglesz a meccs, mert arra senki sem számított, hogy a „mi Tatabányánk” , az egyik sereghajtó otthonában, másfél perc alatt elherdálja háromgólos előnyét.
Sibalin Jakab: - A végén egyéni hibák és fegyelmezetlenségek befolyásolták az eredményt. Emiatt lett döntetlen, ami azért elfogadhatatlan, mert másfél perccel a meccs lefújása előtt még három góllal vezettünk.

Hatvan perc számokban
Vác – Grundfos Tatabánya KC 29-29 (15-18)
Vác, vezette: Bacs, Bóna.
Tatabánya: Iancu – Vujovics 2(1), Ilyés, Juhász Á., Vranjes 4, Grigoras 5, Harsányi 5(3). Csere: Székely M. (kapus), Bozovics 6, Sipos A., Szöllősi B. 5, Dénes 1, Szöllősi Sz., Vrankovics 1. Edző: Matics Vladan.
Az eredmény alakulása, 8. p.: 1-5, 13. p.: 5-10, 16. p.: 6-12, 23. p.: 10-15, 27. p.: 12-17, 36. p.: 18-19, 40. p.: 20-23, 51. p.: 23-27, 56. p.: 25-27.
Kiállítások: 16, illetve 16 perc.
Hétméteresek: 1/1, illetve 4/4.