Hírek Klub Csapat Utánpótlás Meccsek Galéria Webshop Kapcsolat

Majdnem kiütés lett a vége
2018. március 10. 23:59
A 20. fordulóban a kiesés elől menekülő FTC fogadták a mieink. Egy meglehetősen hullámzó mérkőzésen végül a Matics-csapat egy önbizalom növelő 37-29-es győzelmet aratott.

Elsöprő lendülettel kezdet Vujovicsék. Hat perc alatt hat gólt lőtt csapatunk, majd egy kissé lelohadt a lendületünk, és a fővárosiak felzárkóztak.
A szünetben Matke rendezte a sorokat, és mivel a támadójátékunk továbbra is igen eredményes volt, a véghajrában már nem maradtak nyitott kérdések. A kapuban Székely Marci szinte végig remekül teljesítette, Vujovics pedig tarthatatlannak bizonyult. De Bozovics, Grigoras, Juhász Ádi, valamint Pásztor Áki is átlagon felüli produkciót nyújtott. Ennek is köszönhetően gólzáporos győzelmet arattunk a budapesti zöld-fehérek ellen.

Így látták az edzők

Matics Vladan
: - Támadásban jól ment a csapatnak, de az első félidő derekától nem tudtuk megakadályozni ellenfelünk rohanást. Aztán a szünetben megbeszéltük a teendőket, és végül önbizalom növelő két pontot szereztünk.

Horváth Attila
: - Az első félidő elején olyan előnyt adtunk a klasszis Tatabányának, amelyet más csapattal szemben sem engedhetünk meg. Elismerésem az ellenfélnek, a csapatom nevében pedig elnézést kérek a szurkolóinktól a silány teljesítményünkért.

Ez történt...

Grundfos Tatabánya KC - FTC 37- 29 (20-18)
Földi Imre Sportcsarnok, 1000 néző, vezette: Nagy F., Túróczi.
TATABÁNYA: SZÉKELY M. – VUJOVICS 12(1), BOZOVICS 4, Vranjes 3, JUHÁSZ Á. 3, Vrankovics 1, PÁSZTOR Á. 5(1). Csere: Iancu (kapus), Ilyés, Dénes, GRIGORAS 5, Szöllősi Sz.1, Szöllősi B. 2, Harsányi 1(1). Edző: Matics Vladan.
FTC: Zernovics – Pálos 3, Bali 3, Benmiluid 2, Kocsis A. 1, Oláh T. 2, ANDELOVICS 6(3). Csere: Nagy L. (kapus), BUJDOSÓ 6(1), Pál 1, Rédai, Bakos 1, Grebenár 2, Cseh 1, Khaled 1. Edző: Horváth Attila.
Az eredmény alakulás. 6. p.: 6-1. 12. p.: 10-5. 22. p.: 14-14. 23. p.: 16-14. 34. p.: 24-18. 39. p.: 28-20. 47. p.: 32-24. 51. p.: 32-28.
Kiállítás: 2, ill. 8 perc
Hétméteres: 3/3, ill. 7/4