Hírek Klub Csapat Utánpótlás Meccsek Galéria Webshop Kapcsolat

Matke: „az összkép pozitív”
2018. január 24. 23:06
Álmosan kezdtek a mieink, hiszen nyolc perc után 1-6-ot mutatott az eredményjelző tábla. Aztán a következő 8 percben a kék-fehérek produkáltak a 6-1-es rohamot, így a félidő derekára döntetlen volt az állás. Ám nem sokáig, mert Pásztorék ekkor elkezdték megszórni az NB I. B-s Rába-partiakat.

A szünet után a vendégeknek még voltak kisebb-nagyobb fellángolásai, de a Matics-legénység már nem engedte ki kezéből az irányítás, és a végén – helyenként látványos játékkal – magabiztos győzelmet aratott.
A mérkőzésen tért vissza hosszú sérüléséből Szöllősi Balázs, két remekbe szabott találattal...
Matics Vladan: - Az elején tíz percre belealudtunk a mérkőzésbe, de aztán már jól mentek a dolgok. Öröm volt látni, hogy a csapat, a srácok élvezik a játékot. Remekül tért vissza Szöllősi Balázs is. Azaz az összkép pozitív. Azt pedig külön kiemelném, mennyire jó érzés volt, hogy egy ilyen edzőmeccsre is ennyi szurkoló volt kíváncsi.

Grundfos Tatabánya KC – ETO SZSE Győr 33-24 (14-9)
Földi Imre Sportcsarnok, 400 néző.
A hazai gólszerzők: Vrankovics, Bozovics, Szöllősi Sz., Pásztor Á. 5-5, Grigoras 3, Szöllősi B., Boros, Ilyés, Vranjes 2-2, Juhász Á., Fekete D.