Grundfos Tatabánya KC - CS Minaur Baia Mare // 16:00 mérkőzés - percről-percre
2017. augusztus 25.
Ha 2017. augusztus 25.-n nem követted élőben a(z) Grundfos Tatabánya KC - CS Minaur Baia Mare // 16:00 mérkőzést, akkor hajtás után itt elolvashatod a közvetítés részleteit.

-. perc: Hamarosan kezdetét veszi a Grundfos Tatabánya KC - CS Minaur Baia Mare mérkőzés. A meccs alakulását itt olvashatod magyar idő szerint 16 órától! ;)

. perc:

. perc:

1. perc: Csapatunk összeállítása: kapuban Nono Iancu Ionut, Vrankovic Jakov, Ilyés Feci (váltótársa Bozovic Milos), Vladimir Vranjes, Pásztor Ákos, Vujoviv Milos

1. perc: Állás: 0-1

1. perc: Bozo gyorsan reagál Állás: 1-1

2. perc: Labdát szerzünk, gyors lerohanás követi és Vujovicunk szép góllal fejezi be az akciót. Állás: 2-1

2. perc: Jól védekezünk, labdát csenünk és Jakov Vrankovic eredményes tud lenni Állás: 3-1

3. perc: Nono első védése, támadhat a bányász!

4. perc: Szöllősi Bazsi eladott labdájából lerohannak az ellenfelink és gól szereznek Állás: 3-2

4. perc: Bazsi gyorsan korrigál és 2-re növeli a különbséget! Szép volt! Állás: 4-2

5. perc: Nem tudunk mit kezdeni az Nagybánya átlövőjével, feljönnek 1-re Állás: 4-3

5. perc: Bozovic Milosunk klassz átemelős cselét gól követi. Állás: 5-3

6. perc: Szellős védekezésünket kihasználja ellenfelünk és ismét feljön 1 gólra Állás: 5-4

6. perc: Vlado is bemutatkozik! Állás: 6-4

7. perc: Vujovic Milos!! Micsoda labdaszerzés! Lerohanás és gól!! Állás: 7-4

7. perc: Ismét labdát szerzünk. Ezúttal Pásztor Áki ziccert hibázik..

7. perc: A kapuban viszont ott van NONO! szép védés, támad a bányász ismét!

8. perc: Vlado hetest harcol ki, melyet Vujovic hibátlanul értékesít. Állás: 8-4

9. perc: Bozovictól láthattunk szép védekezést, marad a labda az ellenfelünknél.. és ismét Nono parádézik! Dupla ziccert véd!! Támadunk!

10. perc: Vlado újabb hétméterest harcol ki tigriseinknek. Vujo áll oda és most sem hibázik! Állás: 9-4

10. perc: Baia Mare időkérés

10. perc: Támad a Nagybánya. Hajrá fiúk, védekezzük ki! ;)

11. perc: Nono meghallotta imáink és újra hárít! Pásztor Áki pedig szépen kivár és gólt lő! Bravó! Állás: 10-4

11. perc: Vrankovic most lemaradt ellenfeléről, amiből gólt is kaptunk Állás: 10-5

11. perc: Ilyés FEci azonban nem hagyja magát, kihasználja emberelőnyünket és szép átlövésgólt szerez! Állás: 11-5

12. perc: Baia Mare beállója eredményes tud lenni Állás: 11-6

13. perc: Lerohanunk, szép helyzetet teremtve a szélsőknek, azonban Áki most nem tudja belőni. Támad az ellenfelünk

14. perc: Nono ismét!!Marad a labda a nagybányaiknál

14. perc: Szép védekezés a fiúktól, támadhatunk!Hajrá Fiúk

15. perc: Gyönyörű passzt kap Ákosunk Vrankótól..most sem tud élni a helyzetével. Marad a labda nálunk

16. perc: Bozovic Milos keze azonban sül! hu micsoda átlövés Állás: 12-6

17. perc: Vrankovic Jakovunk kivédekezi a labdát és lerohanja ellenfelünket. Góllal fejezi be az akciót! Állás: 13-6

17. perc: Nono a kapuban!! Szép védés!

18. perc: Támadhat a Bányász!

18. perc: Vrankovic Jakov, felugrik és bepöttyenti a labdát megszerezve ezzel 14-ik gólunkat is! Állás: 14-6

19. perc: Jól védekeznek a srácok, a labda marad a Baia Mare-nál..és átlövésgólt szereznek Állás: 14-7

20. perc: Szöllősi Szabi vonalra lép..lerohan a Nagybánya.

20. perc: a kapuban azonban ott van Nono!!huh micsoda védés! Támadnak a tigriseink, csak így tovább!

21. perc: Vrankonak belemenést ítélnek, lerohan az ellenfelünk és gólt szerez Állás: 14-8

22. perc: Vranko gyorsan korrigál előbbi belemenésén és növeli a különbségünket ismét. Állás: 15-8

22. perc: Gyors gól születik ellenfelünktől közben Állás: 15-9

23. perc: Matic mester időt kér

23. perc: A Tatabánya támad

23. perc: Szöllősi Bazsi pedig szép gólt szerez 9 méterről Állás: 16-9

23. perc: Az ellenfelünk vonalra láp, mi lerohanunk megjátsszuk Szöllősi Szabit aki él a lehetőségével ezúttal. Állás: 17-9

24. perc: Középről érkezik egy nagybányai bomba amit nem tudunk hárítani. Állás: 17-10

24. perc: Milos Vujovic hamar góllal válaszol. Állás: 18-10

25. perc: Lövést hibázik a Baia Mare, mi támadhatunk

25. perc: Szöllősi Bazsi mellé bombázza. jöhet az ellenfél

26. perc: Harsányi Geri parádés védekezésének köszönhetően nálunk a labda. Gyerünk fiúk!!

27. perc: Harsányi rutinja megmutatkozik a támadásban is. Nagyszerű bejátszásából Szöllősi Szabi eredményes tud lenni. Állás: 19-10

28. perc: Belemenést fújnak ellenfeleinknek. Támadhatunk megint!

28. perc: 10 gólra növelhette volna a különbséget Bazsi, de mellé lövi.támad a Baia Mare

29. perc: Bepattan Nono kezéről az ellenfél lövése Állás: 19-11

30. perc: HArsányi Geri átlövését hárítják, azonban a kipattanóból Feci gólt tud szerezni! Szép volt! Állás: 20-11

30. perc: FÉLIDŐ 20-11

31. perc: Csapatunk összeállítása: kapuban Székely Marci, Juhász Ádi, Vujovic Milos, Vladimir Vranjes, Harsányi Geri, Bozovic Milos és Vrankovic Jakov. Mi kezdjük a támadást, Hajrá Bányász!

31. perc: Juhász Ádi pazar átlövéssel nyit! Állás: 21-11

32. perc: Székely Marci pedig követi a parádét és védéssel indít.

32. perc: Vlado hétméterest harcol ki, Vujovic Milosunk magabiztosan értékesíti. Állás: 22-11

33. perc: Belemenés gyanús támadás volt ugyan, de gól szerez a nagybányai csapat Állás: 22-12

33. perc: Eladjuk a labdát, lerohan az ellenfél és eredmlnyes tud lenni Állás: 22-13

34. perc: Ismét eladjuk a labdát és gyors gólt kapunk Állás: 22-14

35. perc: Újabb technikai hiba, támadhat a Baia Mare

35. perc: Nem tudjuk kivédekezni a támadást ezúttal Állás: 22-15

35. perc: Agresszíven védekezik az ellenfelünk. Vlado nem hagyja magát és gólt szerez valamint kiharcol egy 2 perces büntetést is. Állás: 23-15

36. perc: Passzív ellenére gólt tudnak szerezni a nagybányaiak Állás: 23-16

37. perc: Vladimir Vranjes növeli a különbséget től Állás: 24-16

37. perc: Nem tudunk mit kezdeni az ellenfél támadásával Állás: 24-17

38. perc: Vrankovic gyorsan reagál és megszerzi 25-ik gólunkat Állás: 25-17

38. perc: Kivédekezzük a Baia Mare támadását és Geri lerohanásgólt szerez Állás: 26-17

39. perc: Egyedül marad a Baia Mare beállója és eredményes is tud lenni.. Állás: 26-18

39. perc: Juhász Ádi ellépi, amiből indulni tud az ellenfél és könnyű gólt szerezni Állás: 26-19

40. perc: Vrankovic szépen megteremti a helyzetet magának és eredményes is belőle Állás: 27-19

40. perc: A védekezésünkön kellene javítani, mert ismét gólt kaptunk Állás: 27-20

41. perc: Vujovic Milosunk eredményes ismét. Vlado kiharcolt büntetőjét értékesíti Állás: 28-20

42. perc: A Nagybánya eladja, mi támadunk. Vlado gól! Szép volt! Állás: 29-20

42. perc: fölé lövi ellenfelünk. Támadhatunk! Hajrá Bányász!

43. perc: Vlado Vlado és Vlado!:) megint hétméterest harcol ki

43. perc: Vujovic Milosunk pedig hibátlanul értékesíti Állás: 30-20

44. perc: Marci átlövést hárít, támad a bányász!

45. perc: Bozovic Milos szépen használja ki a szellős falat Állás: 31-20

45. perc: Bomba gól a Baia Mare-tól Állás: 31-21

45. perc: Eladjuk a labdát és lerohanásgólt kapunk Állás: 31-22

46. perc: Nagyszerű játék a montenegrói fiúktól. Állás: 32-22

46. perc: Hamar reagál az ellenfelünk Állás: 32-23

47. perc: Vrankovic verekszik át a falon és szerez gólt! Sőt egy kétperces kiállítást is kiharcol Állás: 33-23

47. perc: Óriás átlövés az ellenfelünktől Állás: 33-24

48. perc: Vrankovic megismétli a szép mozdulatát és ismét gólt szerez Tigriseinknek. Állás: 34-24

49. perc: Eladja a Nagybánya, támadhatunk!

49. perc: Vrankovic eladja a labdát, ismét könnyű lerohanásgólt kapunk Állás: 34-25

50. perc: Dénes Jani csatlakozik a góllövőkhöz Állás: 35-25

50. perc: Vrankovic 2 percre kiszáll

50. perc: szabadon marad a Baia Mare szélsője, aki él a lehetőségével és gólt szerez Állás: 35-26

51. perc: Harsányi Geri küzdi át magát a falon és tud eredményes lenni középről Állás: 36-26

51. perc: Újabb könnyű gól az ellenfeleinktől Állás: 36-27

52. perc: Juhász Ádi!! Micsoda csel és gól! Bravó Állás: 37-27

53. perc: Majdnem kivédekeztük a támadást, de sajnos hétméterest és két percet ítéltek.

53. perc: Marci a kapuban! Játszi könnyedséggel hárítja a hetest!TÁmadunk

54. perc: Feci és Vujo kínai kísérlete meghiúsult, lerohan a Nagybánya

55. perc: Marci elkezdett védeni és ismét hárít szélről. Marad a labda ellenfelünknél és ezt már nem tudjuk kivédekezni. Állás: 37-28

56. perc: Fekete Dani a pályán! Gyerünk Kicsi!

56. perc: Eladjuk a labdát, Szabi nem tudjam megfogni Ádi passzát. Támad a Baia Mare

57. perc: Ellenfelünk ismét eredményes Állás: 37-29

57. perc: Rosta Miki is csatlakozott és szépen megteremti a helyet Juhász Ádinak Állás: 38-29

58. perc: Marci szépen hárítja ezúttal az átlövést, támadunk!

58. perc: Az ellenfél kapusa is résen van és kivédi Geri lövését

59. perc: Kapufa Nagy Bánya részéről, Marci indítja Ákit aki gyönyörű passzal megjátssza az üresen futó Fekete Daninkat. Ő pedig góllal fejezi be a támadást Állás: 39-29

59. perc: Szellős védekezésünket kihasználja a Nagybánya Állás: 39-30

60. perc: Az utolsó támadás gól nélkül marad, csapatunk 39-31-re legyőzi ellenfelét és holnap az 1. helyért játszhat!! Állás: 39-31

60. perc: VÉGEREDMÉNY 39-31! Gratulálunk!