Hírek Klub Csapat Utánpótlás Meccsek Galéria Webshop Kapcsolat

Jól sikerült az első meccs: győzelem Füred ellen
2017. augusztus 7. 10:14
13-7-es félidő után 23-20-as győzelmet aratott csapatunk első felkészülési mérkőzésén, az ugyancsak élvonalbeli Balatonfüred ellen. A mérkőzés elején sajnálatos jelenetek játszódtak le: Demis Grigoras egy ütközés során megsérült, de szerencsére tudta folytatni a játékot.

A nagy hőségben az első tíz percben fej-fej mellett haladtak a csapatok, majd a vendégek fokozatosan elléptek riválisuktól, 4-5 gólos előnyre szert téve. A második játékrészben már a kapusok, Székely Márton és a néhány hete igazolt román hálóőr, Ionut Iancu is hozzátették a magukét, emellett magas szintű csapatvédekezést is láthattak a nézők a tatabányaiaktól. Ebben a félidőben alkalmanként érdekes játékvezetői ítéletek is borzolták a kedélyeket, ezért kissé ideges hangulatúvá vált a találkozó, ám csapatunk győzelméhez nem férhetett kétség. Az NB I.-es színvonalú és iramú meccsen mindkét gárda dicséretet érdemel.

A Grundfos KC péntektől vasárnapig egy csehországi négyes tornán vesz részt, ahol helyi és szlovák együttesekkel méri össze erejét.

Felkészülési mérkőzés
Balatonfüred – Grundfos Tatabánya KC 20-23 (7-13)
A tatabányai góllövők: Vranjes 7, Bozsovics 4, Grigoras 3, Szöllősi B. 2, Sipos 2, Juhász 1, Harsányi 1, Ilyés 1, Fekete D. 1, Rosta M. 1.