Debre Viktor: „Számunkra hízelgő eredmény született” – Eleinte nagyon visszafogottan és megilletődve játszottunk szerencsére a második félidőre már tudatosabban használtuk ki a helyzeteinket, kihoztuk a meccsből a maximumot és azt gondolom a végeredmény mindenképpen hízelgő ránk nézve.
Vladan Matic: „Sok technikai hibával játszottunk” – A Gyöngyös nem könnyítette meg a helyzetünket, nagyon jól játszottak, mi pedig rengeteg technikai hibát vétettünk. Tóth Misi teljesítménye a kapuban dicséretes és biztos vagyok benne, hogy ennél tudunk sokkal jobban játszani és ezt bizonyítani is fogjuk a jövőben.
Lele Ákos: „Idő kell még, hogy összeszokjanak az új játékosok” – Nem volt könnyű Tatabányán pályára lépni, mindemellett az is nehezítő tényező volt, hogy ez volt az első idegenbeli meccsünk a bajnokságban. Mindkét csapatnak rengeteg új játékosa van, így egyértelműen időre van szükség még összeszokunk és minimális hibaszámmal tudunk játszani. Ennek ellenére egyetértek Debre Viktor mesterrel, a végeredmény ránk nézve hízelgő.
Dénes János: „Mindenki szeretett volna bizonyítani” – Összességében azt gondolom, hogy egy jó meccset játszottunk, ahol minden új csapattag szeretett volna bizonytani. Ehhez természetesen még időre van szükség, de szerintem nagyon jó úton járunk.
1. ONE Veszprém HC | 42 |
2. FTC-Green Collect | 35 |
3. OTP Bank - PICK Szeged | 34 |
4. MOL Tatabánya KC | 27 |
5. Balatonfüredi KSE | 25 |
6. ETO University Handball Team | 25 |
7. Csurgói KK | 19 |
8. HE-DO B.Braun-Gyöngyös | 16 |
9. Carbonex-Komló | 16 |
10. HSA NEKA | 15 |
11. PLER-Budapest | 13 |
12. QHB Eger | 9 |
13. CYEB-Budakalász | 9 |
14. Dabas KC | 9 |