Váci KSE - Grundfos Tatabánya KC mérkőzés - percről-percre
2016. május 23.
Ha 2016. május 22.-n nem követted élőben a Váci KSE - Grundfos Tatabánya KC mérkőzést, akkor hajtás után itt elolvashatod a közvetítés részleteit.

Köszöntjük Kedves Szurkolóinkat! 18 órától indul szöveges közvetítésünk a szezon utolsó mérkőzéséről.

A tatabányai szurkolók ma sem hagyták cserben kedvenc csapatukat, hangjuktól már most zeng a csarnok! Hajrá Bányász!

1. perc: A Vác csapata kezdi a mérkőzést. Mi a Mijatovic - Vujovic, Bodó, Krsmancic, Dénes Szöllősi, Vaskó összeállításban kezdjük a mérkőzést Állás: 0-0

1. perc: Vujovic labdaszerzése után Állás: 0-1

2. perc: Pál Gergely válaszol Állás: 1-1

3. perc: Vaskó nem hibázik szélről Állás: 1-3

3. perc: Hazai hétméteres, Popovic értéksíti Állás: 3-2

5. perc: Szöllősi beállóból Állás: 3-3

5. perc: Popovic szélről eredményes Állás: 4-3

6. perc: Eladott labda után, Pál eredményes Állás: 5-3

7. perc: Crnoglavac lövése után marad nálunk a labda , majd Bodó lövését védi a váci kapus bravurral Állás: 5-3

8. perc: Mijatovic véd, lerohanás, de Szöllősi gólja érvénytelen, a folytatásban egy gyönyörű Vaskó találat Állás: 5-4

10. perc: Bodó eladja a labdát, kapunk egy lerohanás gólt. Állás: 6-4

11. perc: Egy Pavlovic bomba után, Ismét eladjuk a labdát amiből újabb gólt kapunk Állás: 8-4

11. perc: Vladan Matic időt kér

11. perc: Crnoglavac rossz lövés

12. perc: Szöllősi kiáll 2 percre

13. perc: Labdát szerzünk emberhátrányba, Vujovic lövése a kapufán csattan

13. perc: Pál 3. gólját lövi Állás: 9-4

14. perc: Crnoglavac betalál Állás: 9-5

14. perc: Hazai hétméteres, Mijatovic bravúr Állás: 9-5

15. perc: Crnoglavac újabb találatot jegyez Állás: 9-6

15. perc: Pavlovic góljára Crnoglavac válaszol Állás: 10-7

16. perc: Krsmancic szép gólja után a hazai csapat időt kér Állás: 10-8

17. perc: Váci időkérés Állás: 10-8

17. perc: Vasic szélről Állás: 11-8

18. perc: Szöllősi gólja után labdát szerzünk de Crnoglavac próbálkozása után ismét jöhet a Vác Állás: 11-9

19. perc: Váci kapufa után Krsmancic hibázik de a hazaiak is eladják,nálunk lépéshiba. Kapkodnak a csapatok az iszonyú meleg teremben Állás: 11-9

21. perc: Hazai talákat Állás: 12-9

22. perc: Juhász hétméterest és egy kétperces büntetést harcol ki. Ő áll a vonalhoz de a büntető kimarad Állás: 12-9

23. perc: Hazai gól emberhátrányból,megint eladjuk a labdát Állás: 13-9

24. perc: Pál talajról Állás: 14-9

25. perc: Crnoglavac messziről Állás: 14-10

25. perc: Juhász és Vaskó is ziccert hibázik

26. perc: Crnoglavac újabb találata Állás: 14-11

26. perc: A fiatal Czene is gólt lő Állás: 15-11

26. perc: Hazai kétperces büntetés Állás: 15-11

27. perc: Bodó nagy gólt lő Állás: 15-12

28. perc: Mijatovic véd, Törő szélről eredményes Állás: 15-13

29. perc: Mijatovic véd ismét, nálunk a labda

29. perc: Gyorsan el is adjuk

30. perc: Labdaszerzés után,Bodó probálkozik, fault,törlés a labda nálunk Állás: 15-13

30. perc: Crnoglavac Nikola lövését védi a nagyszerű formában lévő Tóth. Vége az első félidőnek Állás: 15-13

1. perc: Kezdett veszi a 2.-ik félidő, a kék tigrisek támadnak: HArsányi, Diaz, Dénes, Bodó, Törő és a kapuban Borbély Állás: 15-13

1. perc: Törő ziccert hibáz, támad a Vác Állás: 15-13

2. perc: Ivo labdát szerez. Harsányi kirobban és GÓL Állás: 15-14

2. perc: Újabb labdaszerzés, Ivo belemenése következtében ismét támad a Vác

3. perc: A második félidőz nagy tempóban kezdték a csapatok, Dénes 2. percre kiszáll a játékból Állás: 15-14

3. perc: A hazai büntetőt Maci sajnos nem tudta hárítani Állás: 16-14

4. perc: Szöllősit lerántjájk, a hétméteres itt elmarad. Előröl kezdjük a átmadást Állás: 16-14

5. perc: Pásztort ziccert hibáz, marad nálunk a ladba Állás: 16-14

5. perc: Kiegészülünk, Törő pedig szemtelen gólt lő Állás: 16-15

6. perc: Jó védekezés után ismét miénk a labda, kiegyenlíthetünk! Hajrá Tatabánya zengi a szurkolói csapat Állás: 16-15

6. perc: Dénes hétméterest harcol ki, Pásztor pedig kihagyja, elmarad az egyenlítés Állás: 16-15

7. perc: Katzirz a pályán, Törő Szabi védekezését túl agresszívnak ítélték, így két percre leül. Állás: 16-15

8. perc: Katzirz Dávid is kiszáll 2. percre és még egy hétméterest is ítéltek a hazaiknak a bírók, melyet Pavlovic értékesít Állás: 17-15

8. perc: Ivo kiharcol egy 2. perces büntetést a hazai oldalon, Popovic is kiszáll, mi támadunk Állás: 17-15

8. perc: Pásztor szélről tud ezúttal eredményes lenni Állás: 17-16

9. perc: Borbély Maci VÉD, ismét felzárkózhatunk Állás: 17-16

10. perc: Juhász Ádi lerohanás góljával egyenlítünk! Állás: 17-17

11. perc: Vasic szélről szerzi meg a vezetést csapatának Állás: 18-7

12. perc: Szöllősi vonalra lép, ismét a hazaiaknál a labda Állás: 18-17

12. perc: A hazaiak 33-as számú játékosa ápolásra szorul, leviszik a pályáról

13. perc: Ivo labdaszerzés, Harsányi óriás ziccerben és GÓL! Állás: 18-18

13. perc: Hazai időkérés Állás: 18-18

14. perc: MACI! ismét mi támadunk, ezúttal a vezetésért! Állás: 18-18

14. perc: Harsányi kísérlete, elhal, támadhatnak a hazaiak Állás: 18-18

15. perc: Borbély remekel! A vezetésért támadunk Állás: 18-18

16. perc: Geri lehengerlő bejátszása után Törő tud eredményes lenni, VEZETÜNK! Állás: 18-19

16. perc: Törő labdát szerez, Pásztor pedig nem hibázik Állás: 18-20

17. perc: MACIIII a kapuban!Nálunk a labda, elmehetünk 3 góllal Állás: 18-20

18. perc: Dénes Jani szélről szerez parádés gólt. DÉNES JANI éneklik a szurkolók Állás: 18-21

19. perc: Pavlovic gyorsan reagál középről Állás: 19-21

20. perc: Bodó lövését sáncolja Pavlovic, támadnak a hazaiak Állás: 19-21

21. perc: Pál Gergely átlövés góljával feljönnek 1-re a hazaiak Állás: 20-21

22. perc: Harsányi átlövését hárítják, egyenlíthetnek a Váciak Állás: 20-21

22. perc: Jó védekezéssel megszerezzük a labdát és gólt szerzünk. Szöllősi volt sikeres Állás: 20-22

23. perc: Harsányi 2. percre kiszáll a játékból. Pál Gergelyt ápolni kell, könyöke megsérült20-22

23. perc: A kapuban Borbély!!! Támadunk újra Állás: 20-22

24. perc: Ivo hétméterest harcol ki, Pásztor pedig góllá varázsolja Állás: 20-23

25. perc: Vasic gól Állás: 21-23

25. perc: Bodó gyorsan reagál, sőt azonnal labdát szerzünk és megint támadhatunk Állás: 21-24

26. perc: Bodó!! Óriás BOMBA a 11-ről Állás: 21-25

27. perc: BORBÉLY fantasztikus formában! A kék tigriseknél a labda Állás: 21-25

27. perc: Szöllősi hétméterest és 2. percet harcol ki. Munkácsi száll ki Állás: 21-25

27. perc: Harsányi GÓL Állás: 21-26

28. perc: Pavlovic megállíthatatlan, 6-ik gólját lőtte Állás: 22-26

29. perc: A kínai figuránk sikertelen, támadnak a Váciak Állás: 22-26

30. perc: SZÉP VOLT FIÚK ünnepelnek a szurkolóink, Szöllősi labdát szerez szép védekezéssel Állás: 22-27

30. perc: Szöllősi nagyszerű befejezéssel megszerzi a szezon utolsó gólját Állás: 22-27

30. perc: VÉGE Állás: 22-27

30. perc: GYŐZELEMMEL ZÁRJUK AZ IDEI SZEZONT! Állás: 22-27