Balatonfüredi KSE - Grundfos Tatabánya KC 2016.04.30 18 óra mérkőzés - percről-percre
2016. május 1.
Ha 2016. május 1.-n nem követted élőben a(z) Balatonfüredi KSE - Grundfos Tatabánya KC 2016.04.30 18 óra mérkőzést, akkor hajtás után itt elolvashatod a közvetítés részleteit.

A fiúk már szorgalmasan melegítenek, a nézőtér pedig kezd megtelni! Hajrá Bányász!

A csapatok bemutatása megkezdődött! Már csak percek kérdése és indul a harc az újabb pontért

1. perc: A támadást mi kezdjük, Krismancic, Diaz, Vujovic, Mazák, Juhász, Harsányi és Pásztor a kezdő csapatban

3. perc: Mazi szerezte meg a mérkőzés első gólját Állás: 0:1

4. perc: Szöllősi lövését kivédekezi Dénes Jani, a kipattanót azonban nem sikerült megszerezni. Zdoliknak gólt szerez Állás: 1:1

5. perc: Ivo rossz beadása következtében ismét támad a Füred, de Mijatovic VÉD!

6. perc: Milos Vujovic büntetőt értékesít! A csarnokban zeng a "Tatabánya!Tatabánya!" Állás: 1:2

7. perc: Bánhidit nem tudjuk megfogni Állás: 2:2

8. perc: Izgalmakban gazdag mérkőzés, labdaeladást labdaeladás követ, de végül ismét mi támadunk

9. perc: Juhász Ádi lövése kipattan, szerencsére visszaszereztük a labdát, ismét mi támadunk

10. perc: Bánhidi Bencét többszöri szabálytalankodásután most 2 percre kiszáll a játékból

11. perc: Zdolik lövése volt sikertelen, Vujovic labdát szerez. Mi sem tudunk élni a lehetőséggel és ziccert hibázunk

12. perc: Szöllősi Balázs töri meg a gólcsendet Állás: 3:2

13. perc: Harsányi bomba GÓL! Állás: 3:3

14. perc: Az Ivo vezette csapat remekül védekezik, nincs könnyű dolga a füredieknek. Zdolik azonban így is betalál Állás: 4:3

16. perc: Bodó csel, felugrik, de nem tud újabb gólt szerezni. Támad a Balatonfüred

17. perc: Szöllősi belemenés, itt a lehetőség az egyenlítésre!

17. perc: Juhász Ádi!! Állás: 4:4

18. perc: Rade labdát hárít, Harsányi pedig megszerzi a vezetést! Állás: 4:5

19. perc: Ligetvári lövését most nem tudjuk megfogni Állás: 5:5

20. perc: Ligetvári labdaszerzést követően megszerzi csapatának a vezetést

21. perc: Harsányi gyors góllal reagál, ismét egyenlő Állás: 6:6

22. perc: Petrovszki is eredményes Állás: 7:6

23. perc: Vujovic Ivo kipattanójából szerez gólt! Állás: 7:7

24. perc: Mazák Martin védekezését túlságosan agresszívnak ítélték meg a bírók, így 2 percre Ő is kiszáll

24. perc: Ligetvári kihasználja a helyzetet és megszerzi a vezetést csapatának Állás: 8:7

25. perc: Harsányi gyönyörű elhajlásos gól! Állva tapsolnak a tatabányai szurkolók Állás: 8:8

25. perc: Bodó Ricsi!!! Sérülten is küzd a csapatáért és eredményes is! Állás: 8:9

26. perc: Ligetvárit nem tudjuk megállítani Állás: 9:9

27. perc: Harsányi kénytelen volt ellőni a labdát amely ezúttal sajnos kapust ért, támadhat a Füred

27. perc: Keményi gyors lerohanásgólt szerez Állás: 10:9

28. perc: Pásztor Ákos szélről gyorsan válaszol és ezzel egyenlít Állás: 10:10

29. perc: Crnoglavac megpróbálta megfékezni Bánhidit. Úgy tűnik mind hiába, a bírók a gól is megadták és egy 2 perces büntetőt is ítéltek. Állás: 11:10

29. perc: BODÓ ismét! Állás: 11:11

30. perc: Győri szélről volt eredményes az első félidő utolsó percében Állás: 12:11

30. perc: Vladan Matic időt kér 30 mp-el a félidő vége előtt! Egy jó figurával még van idő az egyenlítésre!

30. perc: Szőllősi!!! Milos kipattanóját góllá értékesíti! Állás: 12:12

30. perc: Ligetvári góllal zárul az első félidő. Állás: 13:12

1. perc: A második félidőt a Balatonfüredi KSE nyitja meg

1. perc: Zdolik nem várt sokáig a második félidő első góljával. Állás: 14:12

2. perc: Juhászt meglökik a levegőben így lövése kapufát ér. Támadnak a hazaiak Állás: 15:12

3. perc: Bodó Ricsi ellen elkövetett szabálytalanság büntetlenül marad, ismét a Fürediek támadhatnak

4. perc: Borbély Maci lövést hárít, megszerezzük a labdát és indulunk

4. perc: Vujovic GÓL! Állás: 15:13

5. perc: Hiába védekezzük ki a labdát, a Kékes-Kékes páros a hazaiaknak ítéli a labdát. PASSZÍV harsogja a közönség

5. perc: Petrovszki él a lehetőséggel és gólt szerez Állás: 16:13

6. perc: Páros kiállítás - Bánhidi és Vujovic ülnek le 2 percre

6. perc: IVO!!! Ahogy ismerjük és szeretjük! Gyors csel, betörés és GÓL! Állás: 16:14

7. perc: Passzívnál lő óriás gólt Kasparek Állás: 17:14

8. perc: BORBÉLY MACI!!! Micsoda védés! Ismét mi támadhatunk

9. perc: Bodó kippatanójából SZÖLLŐSI!! parádés lövés és gól! Állás: 17:15

9. perc: MACI!!! Így kell ezt csinálni! Ismét nálunk a labda!

10. perc: Pásztor rossz passz, támad a Füred Zdolik belemenés ismét nálunk a labda

10. perc: Milost rántja le Ligetvári brutálisan! A közönség kikelve tombol! Nincsen bírói ítélet, mi támadunk

11. perc: Crinoglavac góllal reagál, ezzel még jobban tapsra buzdítva a Kék Tigrisek szurkolóit Állás: 17:16

11. perc: Csoknyai időt kér!

11. perc: Jól védekezünk, Mazi beleér a labdába de továbbra is az ellenfél támad

12. perc: Ligetvári ismét eredményes tudott lenni Állás: 18:16

13. perc: Juhász Ádi rossz passz, nem is kell több Gyenének. Gól Állás: 19:16

14. perc: Szöllősi Balázs tudott eredményes lenni. Matic mester időt kér Állás: 20:16

15. perc: Crininek kedvezett az időkérés, mert gyors góllal indított Állás: 20:17

15. perc: Labdát szerzünk, IVO GÓL! és Ligetvári kiszáll 2. percre! Ezt kell kihasználnunk! Gyerünk fiúk! Állás: 20:18

16. perc: Vujovic hatalmas ziccert lő fölé. Támad az ellenfél

17. perc: Kasparek szerez szerencsés gólt. Majdnem megvolt pedig Radenak. Állás: 21:18

17. perc: SZÖLLŐSI-nek nem tudnak ellenállni, Góllal válaszol! Állás: 21:19

19. perc: LABDÁT szerzünk!TATABÁNYA TATABÁNYA zengi a közönség! Eszméletlen hangulatban támadhatnak a fiaink!

19. perc: JUHÁSZ ÁDI GÓL!!! BÁNHIDI PIROS LAPPAL búcsúzik a játéktól! Állás: 21:20

20. perc: MAZI szépen blokkolja Zdolik lövését, támadunk!

20. perc: MILOS!!!!! Egyenlít!Állva tapsol a közönség!! Állás: 21:21

21. perc: Milos Vujoicnak 2 percet ítélnek, de még így is kivédekezzük!!!

22. perc: Harsányinak el kellett lőnie passzívnál, egy centin múlt a gól. Időt kér a Füred

23. perc: RADE!!!RADE!!!

24. perc: Ivo adja el a labdát, az ellenfél lerohanását Szőllősi állítja meg. 2. perces büntető ellenében

24. perc: Szöllősi Balázs gól szerez Állás: 22:21

25. perc: VUJOVIC SZÖLLŐSI szenzációs összjátéka GÓLT eredményez Állás: 22:22

26. perc: Bóka is hozzászól a játékhoz Állás: 23:22

26. perc: Crnoglavac lövését hárítják, támad a Füred

27. perc: TECHNIKAI HIBA MI TÁMADUNK! Mindent Bele!

27. perc: BODÓÓÓÓ!! Micsoda BOMBA!!!! Állás: 23:23

28. perc: Szöllősi BAlázs lövése megy fülé! TATABÁNYA TATABÁNYA dalolja a közönség!

28. perc: Crnoglavac lövése ismét eredménytelen marad. Támadhat a hazai csapat

29. perc: Dénes JAni lábáról lecsúszott a cipő, ez számára 2. percet jelentett és hét méterest

29. perc: RADEEE!!!HOHÓÓÓ milyen teljesítmény!! VÉDÉS után mi TÁMADUNK ismét!

29. perc: Matke kikéri utolsó idejét és reméljük megsúgj a győztes taktikát a fiúknak! Hajrá Bányász!

29. perc: BODÓ!!!!!!!! HATALMAS ÓRIÁS GÓL!! Állás: 23:24

30. perc: Ricsi a földön marad pár másodpercre mert brutális csapást mért rá Gerdán. Tette büntetlenül marad. A játék megy tovább! Ricsi pedig feláll és küzd!

30. perc: AZ izgalom a tetőfokára hág! 7 másodperc van hátra!!!Támad a füred még mindig!

30. perc: Időn túli szabaddobás a Fürednek!

30. perc: VÉGE!GYŐŐŐŐŐŐZELEEEEEEM!!!!! Állás: 23:24