Tizenöt közte, Szegeden
2015. február 7.
37 - 22 - re kikapott csapatunk szombaton este a Pick - Szeged otthonában.

A találkozó elején az "öltözőben maradtak" a fiúk. Az első hét percben egyetlen gólt sem lőttünk, míg a hazaiak ötször is eredményesek voltak. Utána szépen játszottunk. Harminc perc játék után után mindössze kettő gól volt közte, 15 - 13.

A második játékrész ismét rosszul kezdődött. A Szeged keményített a védekezésén, mi pedig sajnos percről percre fáradtunk, nem tudtunk gólokat lőni és sokat hibáztunk. A Szeged az eladott labdáinkból könnyű gólokat lőtt, így alakulhatott ki a végére a nagy különbség.

A tatabányai gólszerzők: Vaskó 2, Juhász 3, Bodó 4, Harsányi 5, Mazák 1, Josip 1, Boskovic 5, Mousavi 1. A mieinknél 10 perc kiállítás volt, míg a hazaiaknál 12. A szegediek 6/6, a mieink 2/1 büntetőt értékesítettek.

Kontra Zsolt hozzátette: két teljesen ellentétes félidő után született ez a nagyarányú különbség. Fontos, hogy maroknyi csapatunkból senki nem sérült meg.

A találkozó előtt Marinko Kekezovic szüleinek és testvérének a mieink és a szegediek is átadták azt az összeget, amit összegyűjtöttek a Kekezovic család segítésére.

Marinko Kekezovic feleségének mielőbbi gyógyulást, a Szegednek pedig további sok sikert kívánunk a BL - ben!

Csapatunk legközelebb február 14 - én, szombaton játszik bajnoki mérkőzést. Akkor a Komló együttese látogat a Földi Imre Sportcsarnokba. A találkozó 18 órakor kezdődik majd.