Csurón a csapat
2014. november 12.
Ismét utazik csapatunk. A soron következő bajnoki mérkőzést szerdán este a Csurgó otthonában játsszák.

Nagyon jó, 1 - 5 - ös kezdés után "kijött az öltözőből" a Csurgó is és megkezdte a felzárkózást. 6 - 6 után; 6 - 7 majd 6 - 8 volt az eredmény. A félidő hajrájában fordítottak a hazaiak. Harminc perc játék után 10 - 9 - es csurgói vezetésről folytatódik a mérkőzés.

A második félidő nem indult jól. Szinte pillanatok alatt 12, majd 13 - 10 lett az eredmény. Nem sokkal később, már öt volt közte. Innentől még tovább nőtt a különbség. A hajrára sajnos, már 10 gól volt közte.

Végeredmény: Csurgói KK - Grundfos Tatabánya KC 24 -  16 (10 - 9)

CSURGÓ: Pallag, Mijatovic (kapusok) Borsos, Cavor 2, Gazdag 2 (2), Gebhardt 2, Herbert, Lele 3, Megyeri, Nagy M. 2, Oláh G. 1, Ostroushko 3, Pordán 1, Pukhouski 4, Ratajec 2, Szöllősi Sz. 2 Edző: Sótonyi László

TATABÁNYA: Paul, Babasafari (kapusok), Bartók 1, Bodó 3, Boskovic 2, Dénes, Diaz 1, Harsányi 1, Juhász Á., Katzirz, Mazák, Mousavi 2, Pásztor Á. 3, Peric, Törő 3, Vaskó Edző: Vladan Matics

Kiállítások: 4, ill. 6 perc Hétméteresek: 2/2 ill. 5/1