Csak előre szabad nézni
2012. október 8.
Nem várt, négy gólos vereséget szenvedett a hét végén a Grundfos Tatabánya KC Pécsen. Debre Viktor együttese sosem látott, gyenge támadójátékot produkált. Az első félidőben 23 perc alatt mindössze három gólt szereztek Lele Ákosék. Sorra ziccerek maradtak ki és a kapufát illetve a hazaiak kapusát is „szétlőtték” a tatabányai fiúk.

Nincs idő keseregni, hiszen szerdán este 18,45 – től újabb meccs vár a kék – fehérekre. A soron következő bajnoki mérkőzésen a FTC/PLER együttese lesz az ellenfél. A zöld – fehérek nem titkolják, nyerni szeretnének Tatabányán. A Grundfos Tatabánya együttesének munkáját továbbra is sérülések és betegségek nehezítik, ám a fiúk tudják: csak előre szabad nézni. A fővárosiak eddigi mérlege: 36 – 23 – ra kikaptak a Veszprémtől, 33 – 24 – re megverték a Pécset, 27 – 34 – re nyertek Orosházán, 26 – 26 – os döntetlent játszottak Balatonfüreden, 18 – 22 – re kikaptak otthon a Csurgótól és 21 – 25 – öt játszottak otthon a Szegeddel. A zöld – fehérek jelenleg a hetedikek a bajnoki tabellán. A kék – fehérek pedig kilenc ponttal most a harmadikak. A „nagy meccs” előtt természetesen az utánpótlás csapatok is pályára lépnek. Fél háromtól és fél öttől láthatják az érdeklődők az ifi és a junior mérkőzéseket.  Természetesen iskolás csoportokat is fogadunk! Még nem késő jelentkezni! Kedden este 7 óráig küldhetnek regisztrációs e – mailt, a grundfostatabanyakc@gmail.com címre. Ne felejtsék el megírni, hány gyermek és velük mennyi kísérő érkezik a találkozóra.

Szurkoljunk együtt a Grundfos Tatabánya KC együttesének! Nagyon kell a fiúknak a bíztatás, a győzelem és az ezzel járó két bajnoki pont! Hajrá Bányász!