Megint nyertek az utánpótlás csapatok
2012. szeptember 28.
Ahogyan az lenni szokott, a „nagy” bajnoki mérkőzés előtt az ifi és junior csapatok is pályára léptek a Földi Imre Sportcsarnokban.

A Grundfos Tatabánya KC – Váci KSE ifi mérkőzésen 17 – 12 – es félidő után 35 – 25 – re nyertek Nagy Péter tanítványai.

GRUNDFOS TATABÁNYA KC: Gubicza István, Sasfalvi Alfréd, Németh Francis, Nagy Szabolcs 2, Jóga Norbert 2, Szövérdffy Szabolcs, Auer Christopher 2, Tanai Levente, Nagy Ábel 9 (4), Polgár Viktor, Halász Róbert 2, Juhász Ádám 9, Hetzmann Zsolt 4, Duber Kristóf 4, Vaskó Péter 4, Kállai Martin 1.

Edzők: Nagy Péter és Csík Ákos Büntetők: 6/5 ill. 2/1 Kiállítások: 6x2 perc ill. 6x2 perc

A Grundfos Tatabánya KC – Váci KSE junior találkozó eredménye: 40 - 36 (21 – 23) GRUNDFOS TATABÁNYA KC: Kocsis Dániel, Kapusi Levente, Schneider Patrik 13 (2), Nagy Zsolt 4, Kovács Márton, Gróf Richárd 3, Csiaki Márk, Bodor Ákos, Frecska Máté, Soós Dániel 3, Nagy Szabolcs 9, Auer Christopher 2, Szövérdffy Szabolcs 2, Duber Kristóf 2, Vaskó Péter 2, Kállai Martin

Edző: Nagy Péter Büntetők: 3/2 ill. – Kiállítások: 5x2 perc ill. 5x2 perc