Pick-Szeged – Tatabánya Carbonex KC percről percre
2012. február 22.

VÉGE: Pick – Szeged – Tatabánya Carbonex KC 28 – 17

30. perc Sulc góljával 28 – 17

30. perc Újabb Tóth védés, támad megint a Pick.

29. perc Nagy Norbert 27 – 17

29. perc Ancsin Gábor 26 – 17

28. perc Tóth Mihály is védett, támad a Pick.

28. perc Frantisek Sulc 25 – 17

27. perc Szente védés, Hud hiba, támadhat a Pick.

25. perc Szegedi hiba után támadhat a Carbonex. Hibáztak a tatabányai fiúk is, ismét a Szegednél a labda.

26. perc Lele Ákos büntetőjével 24 – 17

25. perc Zubai Szabolcs 2 perc

24. perc Ancsin Gábor 24 – 16

23. perc HUD VEDRAN góljával 23 – 16

22. perc Szente védése után támadhat a Carbonex. Debre Viktor időt kért.

21. perc LELE ÁKOS szabaddobás góljával 23 – 15

20. perc Tatai védés ott, Szente védés itt, támad a Carbonex.

19. perc Dénes Jánost lőtték fejbe, le kellett kísérni a pályáról.

19. perc GÁL GYULA 23 – 14

18. perc Beocanin gól, 23 – 13

17. perc Dénes János labdaszerzése után KANYÓ ÁDÁM góljával 22 – 13

15. perc Pordán Bálint ziccerét védte Tatai. Támadhat a Szeged.

15. perc Nem tudja kihasználni az emberelőnyt a Carbonex. Sőt, Vadkerti Attila gólt is szerez, 22 – 12

15. perc Emberelőnyben a Carbonex – Bajorhegyi Ádám 2 perc

14. perc Szegedi hiba után támadhat a Carbonex.

14. perc LELE ÁKOS 21 – 12

13. perc Prodanovic hetese ezúttal nem talált utat Szente kapujába. Támadhat a Carbonex.

12. perc Emberhátrány – Pásztor Ákos 2 perc

12. perc LELE ÁKOS 21 – 11

11. perc Ancsin Gábor góljával 21 – 10

10. perc Takács Bence lőtt, Tatai védett, támadhat a Szeged. Emberhátrányban a Carbonex – Pordán Bálint 2 perc

10. perc Közte 10. Prodanovic újabb góljával 20 – 10

9. perc Beocanin újabb góljával 19 – 10

8. perc Pásztor Ákos ziccere kimaradt, LELE ÁKOS belőtte. 18 – 10

8. perc Emberelőnyben a Carbonex – dr. Czina József 2 perc

7. perc Prodanovic büntetőjével 18 – 9

7. perc IVO DIAZ 17 – 9

6. perc Ancsin Gábor 17 – 8

5. perc Tatai Péter ott folytatja, ahol az első félidőben abbahagyta. Támadhat a Szeged.

4. perc Zubai Szabolcs 16 – 8

3. perc Tatabányai hiba, megint támadhatnak a hazaiak.

3. perc Beocanin góljával 15 – 8

2. perc IVO DIAZ góljával 14 – 8

2. perc Takács Bence ugyan gólt lőtt, de a játékvezetők érvénytelenítették a találatot.

1. perc Frantisek Sulc 14 – 7

A Carbonex Bartucz – Harsányi, Diaz, Szabó, Pordán, Kanyó összállításban kezd, emberhátrányban.

30. perc Emberhátrányban a Carbonex – Gál Gyula 2 perc. A büntetőhöz Bartucz László áll a kapuba. A játékvezetők nem engedték elvégezni a hetest, mert letelt a rendes játékidő közben. Marad a 13 – 7 a félidei különbség.

30. perc LELE ÁKOS 13 – 7

30. perc Rajko Prodanovic 13 – 6

29. perc Bajorhegyi Ádám 12 – 6

28. perc Rajko Prodanovic 11 – 6

28. perc Frantisek Sulc 10 – 6

27. perc LELE ÁKOS ezúttal Miklernek lőtt hetest, 9 – 6

25. perc Emberelőnyben a Carbonex – Zubai 2 perc

23. perc Labdaszerzés, IVO DIAZ gól, 9 – 5

22. perc HARSÁNYI GERGELY törte meg a tatabányai gólcsendet. 9 – 4

21. perc Dusan Beocanin góljával már 9 – 3. Tatai Péter szinte minden tatabányai lövést véd. Pályán Rédei, Gál és Iváncsik a Carbonexben. Támadhat megint a Szeged.

19. Debre Viktor időt kért

18. perc Tatai Diaz lövését is védte, marad a 7 – 3 és támadhat a Szeged. Rajko Prodanovic gyors találatával 8 – 3

17. perc Rajko Prodanovic büntetőjével 7 – 3

17. perc Emberhátrányban a Carbonex – Hud Vedran 2 perc

16. perc Szente védése után Carbonex támadás következik. Hamar elveszítik a labdát a tatabányai fiúk. Ismét a Szegednél a labda.

15. perc Újabb Tatai védés, támadhat a Pick

15. perc Vadkerti Attila góljával 6 – 3

14. perc Ancsin lőtte fölé, majd Pordánnal és Diazzal is szabálytalankodtak, Lele áll oda a büntetőhöz. LELE ÁKOS hetese után 5 – 3

13. perc Pordán Bálit sárga

12. perc Hud Vedran lövését védte Tatai, támadhatnak megint a hazaiak.

11. perc Ancsin Gábor góljával 5 – 2

10. perc Rajko Prodanovic 4 – 2

8. perc Prodanovic szabálytalankodott Harsányival, büntető. LELE ÁKOS lőtte a hetest, 3 – 2

6. perc dr. Czina Jószef ragadta torkon Ivo Diazt, 2 percig emberelőnyben a Tatabánya.

6. perc Szegedi labdaszerzés majd hiba, támadhat a Carbonex.

6. perc Újabb szegedi labdaszerzés és gól, Antonio Pribanic. 3- 1

5. perc Harsányi lőtt mellé, majd Dusan Beocanin talált be Szente kapujába. 2 – 1

3. perc Rajko Prodanovic büntetőjével 1 – 1

3. perc LELE ÁKOS megszerezte a mérkőzés első gólját, 0 – 1

2. perc SZENTE védése után támadhat a Carbonex.

1. perc Lele Ákos rossz passza után támadhatnak a hazaiak.

A Tatabánya Carbonex KC Szente – Harsányi, Diaz, Dénes, Pordán, Lele, Kanyó összeállításban kezdi a mérkőzést.

Minkét csapat a pályán, kezdődik a bemutatás. Egyelőre a “Hajrá Tatabányától” hangos a Sportcsarnok, Szegeden.

A Tatabánya Carbonexből hiányzik a mai mérkőzésen Bodó Richárd. Pályára léphet viszont Gál Gyula és Hud Vedran.