Csurgói KK – Tatabánya Carbonex KC percről percre
2012. február 18.
VÉGE!!!!!!!!!! 20 - 29 - re nyert a Tatabánya Carbonex!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

30. perc BARTUCZ LÁSZLÓÓÓÓÓÓÓÓ

30. perc RÉDEI ISTVÁN 20 - 29

30. perc Zúg a "SZép volt fiúk!" állva tapsol a kispad, a tatabányai szurkolótábor

29. perc Tatabányai labdaszerzés!!!!!!

29. perc RÉDEI ISTVÁN 20 - 28

28. perc Pallag majd BARTUCZ LÁSZLÓ is védett. Támadhat a Carbonex!

27. perc Csurgói büntető, Szente a kapuban. Széles László góljával 20 - 27

27. perc Emberhátrányban a Carbonex - Harsányi Gergely 2 perc - visszafutás közben elütötte a labdát.

27. perc HARSÁNYI GERGELY 19 - 27

27. perc Szöllősi Szabolcs gyors gólja után 19 - 26

26. perc Ivo Diaz is pályán. Az előző ütközésnél valószínűleg megszédült, azért kellett a pihenő.

26. perc Debre Viktor időt kért

26. perc Tatabányai hiba, majd Bartucz védés. Támadhat ismét a Carbonex.

25. perc IVo Daizt ölben hozza le a pályáról Harsányi és Iváncsik. Takács helyette a pályán.

25. perc Kettős emberhátrányban a Csurgó - Pavlovic Darko 2 perc. Ivo Daizt kell ápolni. / 12 mp után 5 mezőnyjátékos a Csurgónál.

25. perc Hiba csurgói oldalon, támadhat a Carbonex.

25. perc Rédei István lőtt mellé, támadhat a Csurgó.

24. perc Lele lövését ezúttal védte Pallag, Pavlovic Darko pedig gólt szerzett. 18 - 26

23. perc Ivo Diaz csúnyán földbe döngölték. Borsos Tamás 2 perc.

23. perc Szöllősi Szabolcs gyors válasza után 17 - 26

22. perc RÉDEI ISTVÁN újabb góljával 16 - 26

21. perc Megint hetest dobhat a Csurgó. Ezúttal Bartucz marad a kapuban, Széles László pedig bedobja. 16 - 25

21. perc RÉDEI ISTVÁN góljával 15 - 25

21. perc A büntetőnél megint Szente a kapuban. Széles László 15 - 24

21. perc Emberhátrány, ismét - Pordán Bálint 2 perc

20. perc Bartucz László védett, de marad a labda a Csurgónál.

20. perc HARSÁNYI GERGELY góljával 10 közte! 14 - 24

19. perc SZENTE GÁBOR megfogta a büntetőt!

19. perc BArtucz László ziccert védett, de büntetőhöz jutott a Csurgó. A hetesre megint Szente a tatabányai kapuban.

18. perc Hibázott a Carbonex is. Támadhatnak a hazaiak.

17. perc Harsányi "kényszer" lövését védte Nebojsa, de hibázott a Csurgó, így támadhat a Carbonex ismét.

17. perc Rédei lövéséből nem lett gól, de marad a labda a tatabányaikanál.

16. perc Ismét gól nélkül ért véget a csurgói támadás. A Carbonexnél a labda.

15. perc Bakó Botond időt kért.

15. perc HARSÁNYI GERGELY góljával 14 - 23

15. perc BARTUCZ LÁSZLÓ ziccert fogott, támadhat a Tatabánya.

14. perc Megint emberhátrány - Szabó György 2 perc

14. perc Lele Ákos külön örzőt kapott, de RÉDEI ISTVÁN betalált, így 14 - 22 az állás.

14. perc Mellé ment a csurgói lövés, támadhat a Tatabánya.

13. perc Harsányi Gergely ziccere maradt ki, támadhatnak a hazaiak.

12. perc BARTUCZ LÁSZLÓ védte Oláh lövését, támadhat a Carbonex.

11. perc Megint LELE ÁKOS, 14 - 21

10. perc Harsányi Gergely labdaszerzése után támadhat a Carbonex.

9. perc LELE ÁKOS újabb találatával 14 - 20

9. perc Olűh Gábor góljával 14 - 19

8. perc Rédei újabb lövését védte Nebojsa, támad a Csurgó.

8. perc Rédei Nebojsa lábát találta telibe, de hibázott a hazai csapat is, így megint támad a Carbonex.

7. perc Szente helyett Bartucz László a tatabányai kapuban.

7. perc Oláh Gábor használta ki az emberelőnyt, 13 - 19

6. perc Emberhátrányban a Carbonex - Ivo Diaz 2 perc

6. perc Már passzív játékot jeleztek a Kékes testvérek, amikor TAKÁCS BENCE gólt szerzett. 12 - 19

5. perc Gyors hazai válasz, Szöllősi Szabolcs. 12 - 18

5. perc IVO DIAZ góljával 12 - 18

4. perc Takács Bence "elhagyta" a labdát, Nagy Máté használta ki a hibát, 11 - 17

4. perc Herbert Gábor 10 - 17

3. perc Nagy Máté góljával 9 - 17

3. perc Emberhátrányban a Carbonex - Szabó György 2 perc

2. perc Labdaszerzés, HARÁNYI GERGELY gól. 8 - 17

2. perc Nikolic Nebojsa védése után támadhatnak a hazaiak.

1. perc labdát szerzett ugyan a Csurgó, de Országh Szentét találta telibe. Támadhat a Carbonex.

Folytatódik a mérkőzés. A Carbnex Szente - Kanyó, Lele, Dénes, Pordán, Diaz, Harsányi összeállításban támadással folytatja a találkozót.

Félidő: Csurgó - Carbonex 8 - 16

30. perc LELE ÁKOS a dudaszó pillanatában is betalált, 8 - 16

30. perc Újabb tatabányai labdaszerzés!

29. perc LELE ÁKOS góljával 8 - 15

29. perc Tatabányai labdaszerzés!

28. perc LELE ÁKOS góljával 8 - 14

28. perc Debre Viktor időt kért.

27. perc Nagy Máté gyors góljábval 8 - 13

27. perc Passzívra emelték a kezüket a játékvezetők, el kellett lőni. Mellé ment.

26. perc Szöllősi Szabolcs 7 - 13

26. perc Emberhátrányban a Carbonex - Rédei István 2 perc / 0,58 - ig kettős emberhátrány

26. perc Szabó György jó védekezése után gyors IVÁNCSIK ÁDÁM gól, 6 - 13

25. perc Emberhátrányban a Carbonex - Kocsis Csaba 2 perc

25. perc TAKÁCS BENCE "bombájával" 6 - 12

24. perc Pavlovic Darko találatával 6 - 11

24. perc RÉDEI ISTVÁN találatával 5 - 11

23. perc Szöllősi Szabolcs 5 - 10

22. perc HARSÁNYI GERGELY góljával hat a különbség, 4 - 10

22. perc Jó védekezés után támadhat a Carbonex.

22. perc Ismét passzív a Csurgó játéka.

21. perc Tatabányai iba után támadhatnak a hazaiak.

20. perc Újabb tatabányai emberelőny - Simon Bence 2 perc

20. perc Kocsis Csaba labdát szerzett.

20. perc RÉDEI ISTVÁN góljával 4 - 9

19. perc Iváncsik Ádám, Takács Bence, Kocsis Csaba és Rédei István is pályán támadásban.

19. perc Fent a játékvezetők keze, a csurgói támadásnál. Labdaszerzés, támadhat a Carbonex.

18. perc HARSÁNYI GERGELY találatával 4 - 8

18. perc Herbert Gábor góljával 4 - 7

17. perc Lele Ákos lövése megpattant a blokkon, és el is veszítette a labdát a csapat.

17. perc Ismét emberelőnyben a Carbonex. - Igor Kos 2 perc

16. perc Nagy Máté góljával 3 - 7

16. perc Bakó Botond időt kért

16. perc LELE ÁKOS megint gólt szerzett, 2 - 7

15. perc Hazai hiba után támadhatnak a tatabányai fiúk.

14. perc HARSÁNYI GERGELY góljával 2 - 6

14. perc Passzív játéknál, mellé ment a csurgói lövés. Támadhat a Carbonex.

13. perc Harsányi Gergely sárga

13. perc Pallag védett, támadhat a Csurgó.

12. perc Emberelőnyben a Carbonex - Ivo Diazzal Borsos Tamás szabálytalankodott, 2 perc

11. perc Ivo Diaz akasztotta meg a csurgói támadást, majd Pordán Bálint szerzett labdát. Tovább növelheti előnyét a Carbonex.

11. perc LELE ÁKOS büntetőjével 2 - 5

10. perc Pordán Bálinttal szabálytalankodtak, hetes következik.

10. perc SZENTE védte Vadkerti lövését, ismét támadhatnak a kék - fehérek.

9. perc IVO DIAZ góljával kettővel vezet a Tatabánya Carbonex, 2 - 4

9. perc SZENTE GÁBOR űzi, hajtja a társakat. Jó védőmunka után a rutinos kapus ismét hárított. Támadhat a Carbonex.

8. perc Pordán Bálint sárga

8. perc LELE ÁKOS emberhátrányban is betalált, 2 - 3

7. perc Nagy Máté sárga

7. perc Nagy Máté 2 - 2

6. perc Újabb Szente védés, de marad a labda a hazaiaknál.

6. perc Emberhátrányban a Carbonex - Dénes János 2 perc

6. perc Pallag Péter is védett, támadhatnak a hazaiak.

6. perc SZENTE védése után támadhat a Carbonex.

5. perc Szöllősi Szabolcs sárga

5. perc Ivo Diaz passza után PORDÁN BÁLINT góljával vezetést szerez a Carbonex. 1 - 2

4. perc Mellé ment a csurgói lövés, támadhat a Tatabánya.

3. perc Megvan Szente első védése. Katzirz lövését hárította. Marad a labda a hazaiaknál.

2. perc Dénes János sárga

2. perc LELE ÁKOS lőtte az első tatabányai gólt. 1 - 1

2. perc Támadásban Dénes János irányít, és Lele Ákos is pályán.

2. perc Vadkerti Gábriel góljával 1 - 0

A Carbonex Szente - Harsányi, Diaz, Szabó, Dénes, Pordán, Kanyó összeállításban, védekezéssel kezdi a találkozót.

A mérkőzést a Kékes testvérek dirigálják.

A vendég szektor megtelt, itt Csurgón. Sokan eljöttek bíztatni a tatabányai fiúkat. A hangulatra nem lehet panasz, hiszen telt ház előtt mérkőznek meg a csapatok.

A Carbonexben ott lesz ma este Bodó Richárd. A fiatal játékos azonban sajnos nincs száz százalékos állapotban. Kedden ismét megműtik a kezét.

A Tatabánya Carbonex KC csapatában Gál Gyula és Hud Vedran ma nem léphet pályára. Ez azért van, mert ennek a találkozónak december 21. volt az eredeti időpontja és akkor a két játékos még nem volt a Carbonex játékosa.