2011. december 14.
MKB Veszprém – Tatabánya Carbonex KC 42 – 22 (21 – 11)

MKB Veszprém: Alilovic, Fazekas, Liszkai – Császár 3, Gulyás 5, Verdan 1, Ilyés 3, Iváncsik G. 4, Iváncsik T. 4, Korazija 2, Laluska, Perez 3, Timuzsin 2, Sulic, Vilovski 8, Vujin 7 Edző: Mocsai Lajos

Tatabánya Carbonex KC: Szente, Bartucz – Bodó 7, Diaz 2, Dénes, Harsányi 2, Iváncsik Á. 2, Kanyó 2, Kocsis 1, Lele 1, Pordán 3, Pásztor, Rédei, Szabó Gy., Szabó T. 1, Takács 1 Edző: Debre Viktor

Mélyen a tudása alatt játszott és szenvedett 20 gólos vereséget a Tatabánya Carbonex KC Veszprémben. Az Arénában  nagyon rosszul kezdtek a tatabányai fiúk. A 10. percben már 7 – 2 volt az állás. A 21. percben tíz volt a különbség, hiszen 15 – 5 – öt mutatott az eredményjelző. Az első félidő végén is maradt a 10 gól, 21 – 11 – re vezetett Mocsai Lajos együttese.

A második játékrészben semmi nem változott tatabányai oldalon. A csapatból egyedül Bodó Richárd teljesítménye emelhető ki. A fiatal játékos hét gólig jutott. A többiek sajnos, ezen az estén messze nem azt nyújtották, amit tudnak. Semmi nem működött.

A húsz gólos különbség először a második félidő 12. percében alakult ki. Onnan 20 – 21 – 22 góllal vezetett az MKB. Az utolsó öt percben a Carbonex 6 gólt szerzett, míg a hazaiak hármat. Így lett a vége 42 – 22.

Debre Viktor: – Mindent elmond, hogy legjobbunk a legfiatalabb játékosunk, Bodó Richárd volt. Ki lehet kapni a Veszprémtől sok góllal, de nem ilyen csapnivaló, sportemberekhez méltatlan hozzáállással.

A Tatabánya Carbonex KC idei utolsó mérkőzését hazai pályán játssza. Szombaton 17 órától THAC – Csurgó mérkőzésnek ad otthont a Földi Imre Sportcsarnok. 19 órától kezdődik a Tatabánya Carbonex KC – Kecskeméti KSE bajnoki.