Magyar Kupa: FTC-PLER – Tatabánya Carbonex KC percről precre
2011. december 7.
A nyolc között a Tatabánya Carbonex KC! Végeredmény: FTC/PLER – Tatabánya Carbonex KC 21 – 25

30. perc PÁSZTOR ÁKOS büntetőjével 21 – 25

30. perc Bendó Csaba 2 perc

30. perc Pálos Gábor 21 – 24

30. perc Gól nélkül ért véget a tatabányai támadás.

29. perc Rossz hazai lövés után támadhatnak a tatabányai fiúk.

29. perc LELE ÁKOS nyolcadszor, 20 – 24

28. perc Hazai hiba után támadhat a Debre – legénység.

27. perc Szabó György blokkolt szépen, de marad a labda a hazaiaknál.

27. perc KANYÓ ÁDÁM góljával 20 – 23

26. perc Pálos Gábor gólja után 20 – 22

25. perc LELE ÁKOS pattintott lövése után 19 – 22

25. perc Pordán Bálintot sokadszor döngölik földbe. Ezúttal büntető következik.

24. perc Tatabányai hiba után támadott a FTC, ám Pálos fölé lőtte. Ismét a Carbonexnél a labda.

24. perc Emberelőnyben a Carbonex – Kocsi András 2 perc

24. perc Jakub Mikita 19 – 21

23. perc LELE ÁKOS hatodik góljával 18 – 21

23. perc Bak Sándor értékesítette a büntetőt. 18 – 20

23. perc Újabb PLER büntető. Szente a kapuban.

22. perc BODÓ RICHÁRD talpról, 17 – 20

22. perc Bak Sándor góljával 17 – 19

21. perc Tatabányai hiba után támadhat a PLER.

19. perc A játékvezetők ezúttal Szabó Györgyöt látták szabálytalannak. Bak Sándor büntetőjével 16 – 19

19. perc Bak lövését megint védte Bartucz, de marad a labda a PLER – nél.

18. perc LELE ÁKOS ötödik góljával 15 – 19

18. perc Hazai hiba után ismét támad a Carbonex.

17. perc LELE ÁKOS góljával 15 – 18

17. perc Bak Sándor lövése ment mellé, támadhat a Carbonex.

16. perc PORDÁN BÁLINT harmadik góljával 15 – 17

15. perc Kis Gergely büntetőjét is védi BARTUCZ LÁSZLÓ. Támadhat a Carbonex.

15. perc Fővárosi büntető következik.

14. perc Jan Kominek védett, az egyenlítésért támadhat a PLER.

13. perc Harsányi Gergely mellé lőtte, Mikita Jakub betalált, így egy maradt közte. 15 – 16

12. perc Kis Gergely használta ki az újabb fővárosi emberelőnyt. 14 – 16

12. perc Ismét emberhátrányban a Carbonex. Ivo Diaz 2 perc.

11. perc Rédei lövését kirúgta Jan Kominek, támad a FTC.

11. perc A PLER támadás vége megint BARTUCZ LÁSZLÓ. Támadhat a Carbonex.

10. perc Megint gól nélkül ért véget a tatabányai támadás. A PLER – nél a labda.

9. perc Lele lövését blokkolták, Mazák ziccerét Bartucz László védte, így ismét támadhatnak a tatabányai fiúk.

9. perc Kiegészült a Carbonex.

8. perc Passzív játék miatt elvették a labdát a játékvezetők a Carbonextől. Mazák Martin góljával 13 – 16

7. perc Újabb hazai ziccer maradt ki, megint a Carbonexnél a labda. Szélen Pásztor Ákos a pályán.

7. perc Négy emberrel is gólt szerzett IVO DIAZ. 12 – 16

6. perc BARTUCZ LÁSZLÓ védte Pálos lövését. Támadhat a Carbonex.

6. perc Kettős emberhátrányban a Carbonex – Pordán Bálint 2 perc

5. perc Bendó Csaba használta ki az emberelőnyt. 12 – 15

5. perc 2 + 2 perces büntetést kapott Dénes János. Az első kettő perc szabálytalanság miatt, a második (valószínűsíthetően) beszédért.

5. perc Gyors IVÁNCSIK ÁDÁM gól, 11 – 15

4. perc Bakos lövését védte Bartucz László

3. perc HARSÁNYI GERGELY ejtése után 11 – 14

3. perc Emberelőnyben a Carbonex – Horváth Csaba 2 perc

3. perc Bartucz László védése után ismét támadhat a Carbonex.

2. perc Lele Ákos lőtte kapufára, amikor a játékvezetők már passzív játékot jeleztek.

1. perc Pálos Gábor góljával 11 – 13

A második játékrészt Bartucz – Iváncsik, Pordán, Szabó, Dénes, Harsányi összeállításban, emberhátrányban kezdi a Carbonex.

30. perc Vége az első félidőnek. FTC-PLER – Tatabánya Carbonex KC 10 – 13

30. perc Bodó Richárd lőtt mellé.

30. perc Lendvay Péter lőtte csúnyán fölé a büntetőt. Támadhat a Carbonex.

30. perc Emberhátrányban a Carbonex – Ivo Diaz 2 perc

30. perc Nem sikerült a tatabányai gólszerzés. Támadhatnak a hazaiak.

29. perc Ezúttal Debre Viktor kért időt.

29. perc Bodó Richárd lövése ezúttal a kapufán csattant. Támadhatott a PLER. Bartucz László ismét védett, így a labda megint a tatabányai fiúknál.

28. perc Kis Gergely lövését magabiztosan védte Bartucz, támadhat a Carbonex.

27. perc Zsiga Gyula időt kért.

27. perc Tatabányai kapufa után támadhatnak a hazaiak.

27. perc Rév Mátyás ziccerét ugyan védte Bartucz, ám a kipattanóból Pálos Gábor gólt szerzett. 10 – 13

26. perc Iváncsik – Kanyó visszacsere a szélen.

26. perc Ismét emberhátrányban a Carbonex. Szabó György 2 perc

25. perc BODÓ RICHÁRD második gólja után 9 – 13

25. perc A hazaiak hibája után ismét a Carbonex támad.

24. perc Labdaszerzés után gyors IVÁNCSIK ÁDÁM gól. 9 – 12

24. perc LELE ÁKOS góljával 9 – 11

24. perc Pálos Gábor lőtte mellé a büntetőt, marad a 9 – 10 és támad a Carbonex.

23. perc Emberhátrányban a Carbonex – Kanyó Ádám 2 perc

23. perc Ivo Diaz labdát szerzett, de nem sikerült góllal befejezni a támadást.

22. perc Kapuscsere a hazaiaknál.

22. perc Belemenésért elvették a játékvezetők a labdát a Carbonextől. Az egyenlítésért támadhat a PLER.

21. perc Gyors válasz, Bendó Csaba 9 – 10

21. perc BODÓ RICHÁRD 8 – 10

21. perc Rédei István helyett Bodó Richárd a pályán támadásban.

20. perc Kis Gergely újabb góljával 8 – 9

20. perc RÉDEI ISTVÁN góljával 7 – 9

19. perc Iváncsik Ádám helyett Kanyó Ádám a csapatban.

19. perc Bendó Csaba beállós pozícióból szerzett gólt. 7 – 8

19. perc Védekezésben Kocsis Csaba helyett Szabó György a Carbonex csapatában.

18. perc PORDÁN BÁLINT második góljával 6 – 8

18. perc Gól nélküli tatabányai támadás, Bartucz védés, így ismét támadhat a Carbonex.

17. perc Kapuscsere, Szente Gábor helyett Bartucz László a pályán.

17. perc Talpról lőtt Kis Gergely, 6 – 7

17. perc Tatabányai labdaszerzés, gyors IVO DIAZ gól. 5 – 7

16. perc Jan Kominek ismét védett, támadhatnak a hazaiak.

15. perc Lendvay Péter maradt tisztán, góljával 5 – 6 az állás.

14. perc Bendó Csaba ziccere a kapufán csattant. A labdát ugyan Harsányi Gergely megszerezte, ám egy hiba után ismét támadhatnak a hazaiak.

13. perc PORDÁN BÁLINT góljával 4 – 6

13. perc Harsányi Gergely, majd Lele Ákos ziccere is kimaradt. Pálos Gábor lódult meg a kipattanóval és szerzett gólt. 4 – 5 az állás.

12. perc Emberelőnyben a Carbonex – Bakos György 2 perc

12. perc Lépéshiba a hazaiaknál, támadhat a Carbonex

12. perc IVÁNCSIK ÁDÁM is feliratkozott a góllövők közé, 3 – 5

11. perc Pálos Gábor büntetője után 3 – 4 az eredmény.

11. perc Dénes János sárga

10. perc LELE ÁKOS második góljával 2 – 4

10. perc Bakos György sárga

8. perc Tatabányai hiba után Szente védés, így ismét a Carbonexnél a labda.

8. perc Lendvay Péter találata után 2 – 3

7. perc IVO DIAZ gyors válasza után 1 – 3

7. perc Marczinkó Máté szerezte az első hazai gólt, 1 – 2

7. perc Kocsis Csaba sárga.

6. perc Labdaszerzés, IVO DIAZ gól, ezzel 0 – 2

6. perc Marczinkó lövését védte Szente Gábor, ám a tatabányai játékba hiba csúszott, így megint támadhatnak a hazaiak.

5. perc Rédei István sárga

5. perc Rédei István kapufája után támadhat a FTC-PLER.

5. perc Kocsi András sárga.

4. perc Mazák Martin sárga

4. perc Szente Gábor védése után támadhat a Carbonex.

3. perc Védekezésben Dénes János és Kocsis Csaba pályán a Carbonexben.

3. perc LELE ÁKOS góljával 0 – 1

2. perc Rossz Fradi lövés után marad a gól nélküli döntetlen és támadhat a Carbonex.

2. perc Fővárosi hiba után rossz tatabányai indítás. Megint támadhat Zsiga Gyula együttese.

1. perc Rédei lövését védte Jan Kominek, támadhat a PLER.

A tatabányai fiúk Szente – Harsányi, Rédei, Diaz, Pordán, Lele, Iváncsik összeállításban és támadással kezdték a találkozót.

A Tatabánya Carbonex csapatában mindenkire számíthat Debre Viktor vezetőedző, ezen a mérkőzésen. Van azonban néhány játékos aki nem teljesen egészséges. Néhány fiú vírusos megbetegedéssel küzd. Orrtörése után Szabó György sincs még száz százalékos állapotban.

Aki ma megnyeri ezt a találkozót az jut tovább a legjobb nyolc közé a Magyar Kupában.