Mezőkövesd - Tatabánya Carbonex KC percről percre
2011. október 19.
Vége a mérkőzésnek. A végeredmény: Mezőkövesdi KC - Tatabánya Carbonex KC 23 - 32. Megvan a kötelező győzelem.

30. perc LELE ÁKOS kettős emberátrányban is betalált, 23 - 32

30. perc Szabó György 2 percet kapott, majd a kispadon ült már, amikor villant a piros lap.

30. perc Szabó Tibor 23 - 31

29. perc PORDÁN BÁLINT piros - harmadszor kapott kettő perces büntetést.

29. perc RÉDEI ISTVÁN góljával 22 - 31

28. perc Mezőkövesdi kapufa után támadhat a Carbonex.

27. perc Támadásban pályán Bodó Richárd a Carbonexben. Ő adta a passzt KANYÓ ÁDÁM újabb góljához, 22 - 30

26. perc Labdát és gólt szerzett a Mezőkövesd. Lezák Áron 22 - 29

26. perc Emberelőnyben a Carbonex. Tóth Koppány miután kivédte Kanyó ádám ziccerét "örjöngve" rohant a tatabányai játékos után. - 2 perc

26. perc Morva Zoltán törte meg a hazai gólcsendet, 21 - 29

24. perc Szabó György szerzett labdát, ám a Mezőkövesd visszaszerezte, így ismét támadhatnak a hazaiak.

24. perc PORDÁN BÁLINT góljával 20 - 29

23. perc Molnár Ferenc mellélőtte, Ivo Diaz lövését védte Tóth. Marad a labda a Carbonexnél.

22. perc LELE ÁKOS góljával 20 - 28

21. perc Labdaszerzés után Tóth Koppány védte Kanyó Ádám ziccerét. Majd Szente is védett, így megint a Carbonexnél a labda.

20. perc PÁSZTOR ÁKOS újabb góljával 20 - 27

19. perc Kupi Szabolcs büntetőjével 20 - 26

19. perc HARSÁNYI GERGELY góljával 19 - 26

18. perc Kettős kiállítás. Morva Zoltán és Pordán Bálint 2 perc. Mindkettejüknek a második kiállítása.

18. perc Ivo Diaz felső lécet lőtt, de marad a labda a Carbonexnél.

18. perc Hiba után a labda a Carbonexnél.

17. perc Tatabányai hiba után támadhatnak a kövesdiek.

17. perc Megint Szentéé a labda. Támadhat a Carbonex.

16. perc Emberhátrányban a Carbonex - Dénes János 2 perc

15. perc A hazaiak edzője, Rosta István időt kért.

15. perc Újabb RÉDEI ISTVÁN találat után 19 - 25

15. perc Újabb jó védés után támadhat a Carbonex.

14. perc KANYÓ ÁDÁM is gólt szerzett, 19 - 24

13. perc Morva Zoltán lövésére Szente ráült, ám olyan szerencsétlenül, hogy később a kapufára, a játékos hátára, majd a gólvonal mögé gurult a labda. 19 - 23

13. perc Megint Szente, de marad a labda a hazaiaknál.

12. perc Újabb IVO DIAZ góllal 19 - 23

11. perc SZENTE GÁBOR hetest is véd, marad a 18 - 22

11. perc Morva Zoltánnal szemben szabálytlankodtak a tatabányai fiúk, büntető.

10. perc IVO DIAZ labdát, majd gólt szerzett. 18 - 22

9. perc RÉDEI ISTVÁN újabb góljával 18 - 21

9. perc Gyuris Patrik 18 - 20

8. perc PÁSZTOR ÁKOS góljával 17 - 20

8. perc SZENTE GÁBOR újabb ziccert védett, támadhat megint a Carbonex.

7. perc RÉDEI ISTVÁN góljával 17 - 19

7. perc SZente védte Fekete lövését támadhat a Carbonex.

5. perc PÁSZTOR ÁKOS góljával 17 - 18

5. perc SZENTE védett, ám a kövesdiek labdát és gólt szereztek. Kupi Szabolcs góljával 17 - 17.

4. perc Holló Balázs megint ziccert védett, egyenlítésért támad a Kövesd.

4. perc Fekete László góljával már csak egy van közte, 16 - 17

4. perc Harsányi Gergely hetest hibázott.

3. perc Emberelőnyben a Carbonex - Morva Zoltán 2 perc

3. perc Bartucz Lászlónak Kupi Szabolcs lőtte be a hétméterest. 15 - 17

3. perc Szente védte Rosta lövését, ám a játékvezető páros hétméterest ítélt szabálytalanságért.

2. perc PORDÁN BÁLINT góljával 14 - 17

1. perc Támadásban Harsányi Gergely irányítóként ismét pályán.

1. perc Az első mezőkövesdi támadást védte Szente, ám a kipattanót Molnár Ferenc értékesítette. 14 - 16

A második játékrészt Szente - Kanyó Á., Pordán, Diaz, Szabó Gy., Dénes, Pásztor összeállításban kezdte a Carbonex.

Vége az első félidőnek. Az eredmény 30 perc után 13 - 16.

30. perc PÁSZTOR ÁKOS góljával 13 - 16

28. perc A válasz LELE ÁKOStól érkezett, 13 - 15

28. perc Labdát szerzett és gólt lőtt a Mezőkövesd. Fekete László találata után 13 - 14

27. perc Kupi Szabolcs büntetője után 12 - 14

26. perc PORDÁN BÁLINT találatával 11 - 14

26. perc Kupi Szabolcs 11 - 13

25. perc Megint RÉDEI ISTVÁN 10 - 13

25. perc Morva Zoltán 10 - 12

23. perc Gyuris Patrik sárga

23. perc PORDÁN BÁLINT góljával 9 - 12

22. perc Iváncsik ziccere ezúttal kimaradt, ám Fekete László betalált a másik oldalon, 9 - 11

22. perc Megint védett Holló Balázs, támadhatnak a hazaiak.

21. perc Labdát szerzett a Tatabánya

21. perc IVÁNCSIK ÁDÁM negyedik góljával 8 - 11

20. perc Fekete László 8 - 10

20. perc Szabó György sárga

18. perc HARSÁNYI GERGELY szinte azonnal gólt szerzett, 7 - 10

18. perc Irányító poszton Harsányi Gergely a Tatabánya csapatában.

17. perc Dénes János sárga

17. perc RÉDEI ISTVÁN megint betalált, 7 - 9

17. perc Rosta Miklós sárga

16. perc 7 - 8

15. perc Labdaszerzés után Pásztor Ákos ziccerét kirúgta Holló Balázs. A hazaiaknál a labda.

14. perc Újabb tatabányai hiba után felzárkózhat egy gólra a Kövesd.

14. perc Tatabányai hiba után újabb hazai gól, Lezák Áron 6 - 8

13. perc Iváncsik Ádám ezúttal a felső lécre ejtette a labdát, ám a másik oldalon Szente védett, Dénes és Szabó Gy. közös erővel megszerezték a labdát.

13. perc Kupi Szabolcs 5 - 8

12. perc IVO DIAZ góljával 4 - 8

11. perc Korsós Ádám újabb találatával 4 - 7

11. perc IVÁNCSIK ÁDÁMnak sikerült újabb gyors gólt szereznie. 3 - 7

10. perc Szente megint, de sajnos Pásztor felé nem volt jó az indítás. A fiatal játékos összeszedte ugyan a labdát, de az oldalhálóba lőtte.

9. perc Hibázott a Tatabánya, támadhatnak a hazaiak.

9. perc Németh Tamás 3 - 6

8. perc Megint SZENTE, de marad a labda a Mezőkövesdnél.

8. perc LELE ÁKOS hsználta ki a lehetőséget. 2 - 6

7. perc Kiállítás a hazaiaknál is. Szente védett, Iváncsik indult, ám Korsós Ádám szabálytalankodott, ezért járt a 2 perc.

7. perc Holló Balázs védte a tatabányai lövést, támadhatnak a hazaiak

6. perc Emberhátrányban a Carbonex - Pordán Bálint 2 perc

6. perc Gyuris Patrik 2 - 5

6. perc Rosta István időt kért.

6. perc SZENTE védése és indítása után újabb IVÁNCSIK ÁDÁM gól, 1 - 5

6. perc IVÁNCSIK ÁDÁM betalált szélről, 1 - 4

5. perc Korsós Ádám sárga

5. perc PÁSZTOR ÁKOS góljával 1 - 3

4. perc Pordán Bálint sárga

4. perc Korsós Ádám 1 - 2

4. perc A hazaiak és a Carbonex is hibázott. Támadhat Rosta István együttese.

3. perc RÉDEI ISTVÁN második találatával 0 - 2

2. perc SZENTE védte az első hazai lövést, támadhat ismét a Carbonex.

1. perc Megvan az első gól. RÉDEI ISTVÁN 0 - 1

A Carbonex Szente - Pásztor, Rédei, Diaz, Pordán, Lele, Iváncsik összeállításban, támadással kezdi a mérkőzést.

A Tatabánya Carbonex csapatában ma már ott lesz Bodó Richárd is, akinek a kezéről a közelmúltban került le a gipsz.

A Tatabánya Carbonex ifistái ma délután 33 - 26 - ra, a juniorok 31 - 27 - ra kikaptak.

A mérkőzést a Budapest Bank Liga 14. fordulójából hozták előre.