Kecskemét - Tatabánya Carbonex KC percről percre
2011. szeptember 17.
MEGVAN A GYŐZELEM ÉS A KÉT BAJNOKI PONT! Kecskemét - CARBONEX 28 - 34 30. perc KANYÓ ÁDÁM góljával 28 - 34

30. perc Temesvári János 28 - 33

29. perc HARSÁNYI GERGELY 28 - 32

29. perc 27 - 32

28. perc Labdaszerzés után KANYÓ ÁDÁM góljával 26 - 32

28. perc Pordán Bálint is beállt a Kiss - t telibe lövők táborába, támadhatnak a hazaiak.

28. perc Debre Viktor időt kért

27. perc Bakos Dávid 26 - 31

26. perc Megint PÁSZTOR ÁKOS, 25 - 31

25. perc Jó blokk után támadat a Carbonex.

24. perc PÁSZTOR ÁKOS góljával 25 - 30

23. perc Kanyó Ádám ezúttal telibetalálta Kiss Olivért. A másik oldalon Vancsics Szentével tette ugyanezt. Támadhat a Carbonex.

23. perc Szabó Péter góljával 25 - 29

22. perc Hazai időkérés

22. perc KANYÓ ÁDÁM megint betalál, 24 - 29

22. perc Bakos Dávid újabb góljával 24 - 28

21. perc Hibázott a Kecskemét is. KANYÓ ÁDÁM pedig kihasználta ezt, 23 - 28

21. perc Belemenésért elvették a labdát, a hazaiak támadhatnak

20. perc Varsandán Milán 2 perc

20. perc PÁSZTOR ÁKOS góljával 23 - 27

19. perc Hiba itt is, ott is. Támadhat a Tatabánya.

19. perc Lele Ákos szélről betalált, de a lövésbe belesipoltak a bírók. Tovább támad a Carbonex.

19. perc Bajusz Sándor büntetője után 23 - 26

18. perc Szabó György 2 perc

18. perc Rédei lövésébe belenyúlt Kiss Olivér, a kipattanót Harsányi belőtte ugyan, de a játékvezetők érvénytelenítették a találatot és a Kecskemétnek adták a labdát.

18. perc Szente védett, támadhat a Carbonex.

17. perc HARSÁNYI GERGELY szélről, 22 - 26

17. perc Bakos Dávid, 22 - 25

16. perc Lele Ákos találta telibe Kiss Olivért. Támadhat a Kecskemét, a kapus ápolása után.

16. perc Rédeit lökték meg lövés közben, szerencsére nincs komoly baj.

15. perc Bartucz László nevét skandálják ezúttal a tatabányai szurkolók. Varsandán ziccerét védte a fiatal kapus. Támadhat a Carbonex.

14. perc Varsandén lövését a hazai szurkolók és játékosok bent látták, a játékvezetők nem. Avar György reklamálásért sárga lap. Támadhat a Carbonex.

13. perc RÉDEI ISTVÁN góljával 21 - 25

13. perc Vancsics büntetőjét SZENTE GÁBOR hárította! Marad a 21 - 24, támad a Carbonex.

12. perc Antal Szabolcs szerzett labdát, és iramodott meg. Szabó Tamás indult utána, szabálytalankodott és azonnal PIROS lapot kapott. Emberhátrányban a Carbonex.

12. perc Vancsics emberhátrányban is gólt szerzett, 21 - 24

11. perc Emberelőnyben a Carbonex, támadnak a kecskemétiek

11. perc Jó védekezés után HARSÁNYI GERGELY újabb góljával 20 - 24

10. perc HARSÁNYI GERGELY szélső gólja után 20 - 23

10. perc Szabó lövése a kapufán csattant, támadhat a Carbonex.

8. perc LELE ÁKOS ismét értékesítette a büntetőt, 20 - 22

8. perc Emberelőnyben a Carbonex - Antal Szabolcs 2 perc

8. perc Antal Szabolcs góljával 20 - 21

7. perc A játékvezetők elvették a labdát a Carbonextől, támadhat a Kecskemét

6. perc Vancsics lövése kipattant a kapufátról, támadhat a Tatabánya

6. perc Emberhátrányban a Carbonex - Megint Dénes János, 2 perc

6. perc KANYÓ ÁDÁM ejtése után 19 - 215. perc Megint Varsandán Milán, 19 - 20

4. perc LELE ÁKOS pattintotta be a hetest. 18 - 20

4. perc Pordán Bálinttal szabálytalankodtak, Lele Ákos lőhet büntetőt.

3. perc Bajusz Sándor szerzett labdát és gólt, 18 - 19

3. perc Az egykori tatabányai, Vancsics János is pályán. Az ő góljával 17 - 19

2. perc Rédei passza után LELE ÁKOS szerzett gólt, 16 - 19

1. perc Labdát szerzett, támadhat a Carbonex.

1. perc Dénes János 2 perc

A második félidőt Bartucz - Harsányi, Diaz, Dénes, Szabó Gy., Pordán, Kanyó Á. összeállításban kezdte a Carbonex.

Az első félidő vége: Kecskemét - Carbonex 16 - 18

Szabó Péter lövését Bartucz László tornázta ki. Időn túli szabaddobással ér véget az első félidő. 30. perc LELE ÁKOS újabb góljával 16 - 18

30. perc Debre Viktor időt kért

29. perc Szabó Péter ötödik góljával 16 - 17

29. perc HARSÁNYI GERGELY góljával 15 - 17

28. perc Bajusz Sándor 2 perc - A kecskemétieknél 0,35 - ig kettős emberhátrány. A Carbonexnél 1,20 - ig játszanak öten.

28. perc Emberhátrányban a Carbonex - Kocsis Csaba lökte Bakost28. perc Bakos Dávid góljával 15 - 16

27. perc Dobó Zsolt vitte földre Kocsis CSabát - 2 perc. A büntetőt LELE ÁKOS értékesítette, 14 - 16

27. perc Varsandán Milán 14 - 15 26. perc KOCSIS CSABA 13 - 15

26. perc Szabó lövését BARTUCZ LACI védte

25. perc LELE ÁKOS találta meg a rést a kecskeméti falon, 13 - 14

24. perc Nagy Tamás góljával egyenlít a Kecskemét, 13 - 13

23. perc Takács Bence ugyan gólt szerzett, de a bírópáros érvénytelenítette a találatot, és a Kecskemétnek adta a labdát.

23. perc Szabó Péter válaszolt, megint. 12 - 13

22. perc RÉDEI ISTVÁN újabb góljával 11 - 13. A játékvezető már passzívra emelte a kezét, amikor Rédei lőtt.

22. perc Andrej Petro góljával 11 - 12

21. perc RÉDEI ISTVÁN újabb hatalmas góljával 10 - 12

20. perc Varsandán Milán, 10 - 11 20. perc RÉDEI ISTÁN megint, 9 - 11

19. perc Bakos Dávid góljával 9 - 10

19. perc Szabó csúnyán mellé lőtt, PÁSZTOR ÁKOS a másik oldalon - emberhátrányban - betalált, 8 - 10

18. perc Emberhátrányban is kivédekezett egy támadást a Carbonex, ám a Pásztor felé tartó labdát Varsandán visszaszerezte a hazaiaknak.

17. perc Egyre melegebb van a csarnokban, sokat kell törölni, ezért többször áll a játék.

17. perc Kanyó Ádámot "leütötték", emberelőnyben a Carbonex. 16. perc Támdásban pályán Ivo Diaz, Takács Bence és Pásztor Ákos a Carbonexben. A kapuban Bartucz László.

16. perc Harsányi lövés kimaradt, a hibát Varsandán Milán megbosszulta, 8 - 9 15. perc Nagy Tamás csúnyán fölé lőtte a kecskemétiek büntetőjét, marad a 7 - 9

15. perc Emberhátrányban a Carbonex - Rédei István 2 perc

14. perc RÉDEI ISTVÁN újabb gólja után 7 - 9

13. perc Nagy Tamás góljával egy gólra feljött a Kecskemét. 7 - 8

13. perc Rédei pattintotta mellé. Támadatnak a hazaiak.

12. perc Megint Szabó Péter, átlövésből. 6 - 8 12. perc RÉDEI ISTVÁN gyorsan válaszolt, 5 - 8

11. perc Szabó Tamás ellépte, támadat a Kecskemét. Szabó Péter gyors góljával 5 - 7

10. perc Szabó Péter átlövésével 4 - 7

10. perc Jó a tatabányai védekezés, a kecskemétiek nehezen találnak utat a falban.

9. perc LELE ÁKOS büntetőjével 3 - 7

9. perc Varsandán Milán sárga 9. perc Hibáztak a hazaiak, támadhat a Carbonex

8. perc Kiss Olivér védett, ám Lele Ákos visszaszerezte a labdát. KANYÓ ÁDÁM szépen ejtett, 3 - 6

7. perc Hiba a Carbonexnél, Varsandán Milán gólja után 3 - 5

6. perc Gól nélkül ért véget a Kecskemét támadása, a labda a Carbonexnél.

5. perc Kiss Olivér védte Harsányi lövését, de maradt a labda a Carbonexnél. RÉDEI ISTVÁN átlövésgólja után 2 - 5

4. perc Andrej Petro újabb büntetőt harcolt ki a hazaiaknak. Ezúttal Nagy Tamás pattintotta be Szente lába mellett. 2 - 4

4. perc KANYÓ ÁDÁM három gólos, 1 - 4

3. perc Andrej Petro büntetője után 1 - 3

3. perc Pordán Bálint sárga < strong> 3. perc Már 0 - 3. Szente védées után KANYÓ ÁDÁM indítás góljával vezet hárommal a Carbonex.

2. perc Labdaszerzás után gyors KANYÓ ÁDÁM gól, 0 - 2

1. perc LELE ÁKOS lőtte a mérkőzés első gólját, 0 - 1

1. perc Dobó Zsolt 2 perc

A Carbonex Szente - Kanyó, Lele, Pordán, Szabó T., Rédei, Harsányi összeállításban kezdte a mérkőzést.

Fél ház előtt kezdődik a csapatok bemutatása. A hazaiaknál szerepel Nagy Tamás, aki az előző szezonban még a Carbonexet erősítette. A tatabányai csapatot szép számmal buzdítják. Iváncsik Ádám ugyan még szedi a gyógyszereit, de melegít a csapattal. Bodó Richárdra továbbra sem számíthat Debre Viktor. A fiatal játékosnak - egyelőre úgy tűnik - kedden veszik le a kezéről a gipszet. A tatabányai fiatalok két győzelemmel hangoltak Kecskeméten. Az ifik 25 - 45 -re, a juniorok 28 - 31 - re nyertek. Nagy Péter, a fiatalok edzője a két mérkőzés után azt mondta: - Remélem a négy pontból hat lesz...