Balatonfüredi KSE - Tatabánya Carbonex KC percről percre
2011. szeptember 10.
VÉGEREDMÉNY: BALATONFÜRED - TATABÁNYA CARBONEX KC 23 - 22

Időn túli szabaddobással ért véget a mérkőzés. Lele lövését blokkolta a füredi fal.

Utolsó másodpercben Josip Sandrk piros lapot kapott.

30. perc HARSÁNYI GERGELY 23 - 22

30. perc 33 mp - el a vége előtt Harsányi Gergely áll a büntetőhöz.

29. perc IVO DIAZ góljával 23 - 21

28. perc Sótonyi László időt kért.

28. perc LELE ÁKOS szélső góljával 23 - 20

27. perc A Füred is hibázik, a labda a Carbonexnél.

27. perc Megint elveszítette a labdát a Carbonex, támadhatnak a hazaiak.

26. perc Zeng a csarnok, mert labdát szerzett és támadat a Füred.

25. perc Labdát szerzett és gyors gólt lőtt a Füred, Tombor Csaba találata után 23 - 19

24. perc Josip Sandrk emberhátrányban is betalál, 22 - 19

24. perc Emberelőnyben a Carbonex - Mateo Dioris 2 perc

23. perc Labdaszerzés után RÉDEI ISTVÁN góljával 21 - 19

22. perc KANYÓ ÁDÁM góljával tovább zárkózik a Tatabánya, 21 - 18

22. perc IVO DIAZ góljával 21 - 17

19. perc LELE ÁKOS 21 - 16

19. perc Alexander Ivanov újabb góljával 21 - 15

18. perc HARSÁNYI GERGELY betalált szélről, 20 - 15

17. perc 20 - 14 Salamon Ádám góljával.

17. perc Takács Bence gólt szerzett, ám a játékvezetők érvénytelenítették a találatot. Támadat a Füred.

16. perc Alexander Ivanov góljával 19 - 14

15. perc LELE ÁKOS hatalmas góljával 18 - 14

15. perc Mateo Dioris góljával 5 van közte, 18 - 13

14. perc Lele Ákos büntetőjét védte Szabó Tamás. Marad a 17 - 13.

14. perc Egyre paprikásabb a hangulat a balatonfüredi csarnokban. Kemény a mérkőzés. Pásztor Ákost társai viszik le a pályról, a bokáját kell ápolni.

13. perc Támadhat a Füred, a Carbonex nem tudott gólt szerezni.

12. perc Emberelőnyben a Carbonex - Josip Sandrk 2 perc

12. perc IVÁNCSIK ÁDÁM törte meg a tatabányai gólcsendet, 17 - 13

10. perc Josip Sandrk büntetőjével 17 - 12

8. perc Újabb gól nélküli tatabányai támadás. A Fürednél a labda.

7. perc Debre Viktor időt kért

7. perc Josip Sandrk újabb góljával 16 - 12

7. perc Gól nélkül ért véget a Carbonex támadás

6. perc Kovács György lövését SZENTE védte, támadhat a Carbonex

5. perc Szabó Tamás védte Szabó Tamás lövését. Salamon Ádám góljával 15 - 12

4. perc Emberhátrányban a Carbonex, Szabó György 2 perc

4. perc Josip Sandrk góljával 14 - 12

3. perc Elveszítette a labdát a Carbonex, a hazaiak támadnak.

2. perc Sandrk bombája a felső lécen csattant, támadhat a Carbonex.

1. perc Szabó György cipő nélkül, Ivo Diaz lövését pedig fogta Szabó. Támadhat a Füred.

1. perc Kovács György góljával nyit a Füred, 13 - 12

A Caronex Szente - Iváncsik, Diaz, Szabó, Dénes, Rédei, Harsányi összeállításban kezdi a második játékrészt.

Egy nagyon kemény, összeszokott Balatonfüred ellen harcol a Tatabánya Carbonex.

Vége az első félidőnek. 12 - 12

30. perc 10 mp - el a játékrész vége előtt Sótonyi László időt kért.

30. perc Szathmári ugyan beleért HARSÁNYI GERGELY büntetőjébe, de védeni nem tudta. 12 - 12

30. perc Tombor Csaba góljával 12 - 11

29. perc EGÁL! 11 - 11 Ivo Diaz góljával

29. perc Szabó Tamás is megismerkedett a füredi fallal, egészen közelről. Alexander Ivanov 2 perc

28. perc Javul a Carbonex védelem, passzív a Fürednek

27. perc SZENTE megint védett, ám a játékvezetők lépéshiba miatt visszaadták a labdát a Fürednek.

26. perc Josip Sandrk 2 perc, HARSÁNYI GERGELY újabb büntetőjével 11 - 10 25. perc SZENTE GÁBOR védte Pásztor büntetőjét, támadhat a Carbonex.

24. perc Szathmári János védte Rédei István lövését, támadhatnak a hazaiak.

23. perc Debre Viktor időt kért

22. perc Szöllősi Bence második góljával 11 - 9

22. perc SZABÓ GYÖRGY is "beköszönt", 10 - 9 21. perc SZABÓ TAMÁS beállóból, 10 - 8

20. perc Tombor Csaba válasza után 10 - 7

20. perc RÉDEI ISTVÁN szerezte a Tatabánya Carbonex első "igazi" akciógólját. 9 - 7

19. perc Sótonyi László, a hazaiak trénere is sárga lapot kapott

19. perc Ivo Diaz is kapott egyet, Alexander Ivanov 2 perc

19. perc Gyorsan jött a válasz, Kovács György találatával 9 - 6

18. perc LELE ÁKOS büntetőjével 8 - 6

18. perc Támadásban Szabó Tamás is pályán a Carbonexben

17. perc 8 - 5, Pásztor István harmadik góljával

16. perc Emberhátrányban a Carbonex - Dénes János 2 perc

15. perc HARSÁNYI GERGELY kihagyta az újabb büntetőt, ám a kipattanót értékesítette, így 7 - 5

15. perc Emberelőnyben a Carbonex - Kiss Ákos másodszor 2 perc

14. perc Amíg a tatabányaiak csak büntetőből találtak be eddig, a füredieknek megy az akció gól. Ezúttal Szöllősi Bence talált be, 7 - 4

14. perc HARSÁNYI GERGELY újabb büntetője után 6 - 4

12. perc Hiba tatabányai oldalon, támadhatnak a hazaiak

12. perc Kovács György góljával 6 - 3

11. perc Harsányi Gergely sárga

11. perc HARSÁNYI GERGELY felsőléces büntetője után 5 - 3

11. perc Josip Sandrk sárga

11. perc Szente Gábor védése után Pordán Bálintot "gyalulták le" a fürediek, újabb büntető.

10. perc Nagyon kemény a füredi védőfal, a tatabányai fiúk egyelőre nem is nagyon találják az ellenszerét.

10. perc Josip Sandrk 5 - 2

9. perc LELE ÁKOS büntetőjével 4 - 2

9. perc Pásztor István sárga

7. perc Tatabányai oldalon újabb pontatlan befejezés, míg a füredieknél Pásztor István újabb góljával 4 - 1

6. perc Pásztor István góljával 3 - 1

5. perc Hiba mindkét oldalon, támadhat ismét a Füred.

4. perc Dénes János sárga

4. perc HARSÁNYI GERGELY büntetőjével 2 - 1

4. perc Kiss Ákos 2 perc

3. perc Lele Ákos lőtte mellé, gyors támadás végén újabb Sandrk gól. 2 - 0

2. perc Kiss Ákos sárga

2. perc Josip Sandrk góljával vezet a Füred, 1 - 0

2. perc Ivo Diaz sárga

1. perc Ivo Diaz lövését védte Szathmári, támadhat a Füred.

A tatabányai fiúk Szente - Harsányi, Diaz, Takács, Pordán, Lele, Kanyó Á. összeállításban kezdenek.

Teltház van Balatonfüreden, a Carbonexet is szép számmal elkísérték Tatabányáról.

A Tatabánya Carbonex csapatában csak Bodó Richárdra nem számíthat Debre Viktor, vezetőedző.

18 órakor kezdődik a Balatonfüredi KC - Tatabánya Carbonex KC bajnoki mérkőzés. A Balatonfüred az előző fordulóban a Csurgóval döntetlent játszott, míg a Carbonex az Orosázát győzte le 31 - 22 - re. A 2010 - 11 - es szezonban a Carbonex nyerni tudott, itt Balatonfüreden.