Csurgói KK - Tatabánya Carbonex KC bajnoki mérkőzés percről percre
2011. március 15.
VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK!!!! GYŐZÖTT A TATABÁNYA CARBONEX CSAPATA! VÉGEREDMÉNY: CSURGÓ - CARBONEX 23 - 28

29. perc Nagy Máté 23 - 28

29. perc Debre Viktor kért időt

28. perc Hiába cserélik mezőnyjátékosra a kapusukat támadásnál a hazaiak SZENTE védett. Zúg a tatabányai szurkolóktól a "Szép volt fiúk!"

28. perc HARSÁNYI GERGELY góljával 22 - 28

27. perc Cifra Tibor góljával 22 - 27

27. perc Hibázott a Csurgó, támadhatnak a tatabányai fiúk.

26. perc HARSÁNYI GERGELY büntetőjével 21 - 27

26. perc Egy ütés után kisebb kavarodás a pályán. Ivo Diaz "visszalökött" ezért a tatabányai játékos PIROS lapot kapott.

26. perc Pavlovic Darko töri meg a hazai gólcsendet, 21 - 26

25. perc LELE ÁKOS góljával már hat a különbség! 20 - 26

24. perc SZENTE GÁBOR

24. perc Ekkora még nem volt a különbség. PORDÁN BÁLINT újabb találatával 20 - 25

24. perc SZENTE megint védett, majd a fél pályáig kísérte társait, hogy bíztassa őket!

23. perc Lele passza után PORDÁN BÁLINT szerzett ismét gólt, 20 - 24

22. perc A hazaiak is hibáznak, gólt szerezhet a Carbonex

22. perc A csurgóiak harmadik kapusa, Hudák védi Halász lövését, támadhatnak a hazaiak

21. perc Fent a bírók keze, Halász lőtte el, de a kipattanó a tatabányaiaké

20. perc Oláh Gábor büntetője után 20- 23

20. perc Szabó György 2 perc

19. perc Bakó Botond időt kért

19. perc Az eddigi legnagyobb különbség, 4 gól LELE ÁKOS lövése után alakult ki. 19 - 23

19. perc Széles László büntetőjét VÉDI SZENTE GÁBOR!

18. perc HALÁSZ MÁTÉ háromra növeli az előnyt, 19 - 22

17. perc Megint SZENTE, támadhat a Carbonex

17. perc LELE ÁKOS 19 - 21

17. perc Miss Zoltán 19 - 20

16. perc Kekezovic lövését fogta Pallg, de a kipattanó után HARSÉNYI GERGELY gólt tudott lőni, 18 - 20

16. perc Pavlovic Darko 18 - 19

15. perc Ivo Diaz passza után PORDÁN BÁLINT szerzett gólt, 17 - 19

14. perc SZENTE

14. perc IVO DIAZ góljával 17 - 18

13. perc Széles László büntetője után 17 - 17

12. perc Vadkerti Gabriel ápolása miatt állt a játék

12. perc HALÁSZ MÁTÉ 16 - 17

11. perc SZENTE GÁBOR védése után megint megszerezheti a vezetést a Carbonex.

10. perc MARINKO KEKEZOVIC góljával 16 - 16

9. perc SZENTE védése után támadhat a Carbonex. Széles László azonban labdát és gólt szerez. 16 - 15

9. perc HARSÁNYI GERGELY szerez újabb gólt, ezzel 15 - 15 az állás

9. perc Vezet a Csurgó, Cifra Tibor 15 - 14

8. perc Páros kiállítás - Dénes János és Darko Trivkovic 2 perc

8. perc Nagyon nehéz és kemény 23 perc vár még a tatabányai fiúkra. Újabb Carbonex helyzet maradt ki. A Csurgónál a labda.

7. perc Megint egyenlő. Cifra Tibor góljával 14 - 14

6. perc HARSÁNYI GERGELY büntetője után 13 - 14

6. perc A Csurgó is hibáz, kimaradt a lövésük. Pordán Bálint pedig heteshez juttatta csapatát.

5. perc Halász lövése ment mellé, átveheti a vezetést a hazai csapat

5. perc Széles László egyenlített, 13 - 13

3. perc Cifra Tibor góljával 12 - 13

2. perc Nagyon mellé ment a csurgói lövés, ám a játékvezetők visszaadták nekik a labdát

2. perc Dömös lövését fogta Szente, ám a kipattanó marad a hazaiaknál

1. perc Nagy Tamás és Halász Máté lövése is kimaradt, támadhat a Csurgó

A második félidőt a Carbonex kezdi Szente - Harsányi, Diaz, Nagy, Pordán, Halász, Kekezovic összeállításban.

30. perc Ivo Diaz lövése ment mellé, így az első félidő vége: Csurgói KK - Tatabánya Carbonex KC 11 - 13

30. perc Széles László góljával 11 - 13

29. perc A kapufa megint a tatabányai fiúkkal volt. Támadhat a Carbonex.

28. perc Szente védett, indította KISS ÁDÁMot, 10 -13

28. perc Lele Ákos veszítette el a labdát, támadhat a Cszrgó

27. perc Kapufával ért véget a csurgói támadás, ismét gólt szerezhet a még emberhátrányban lévő Carbonex

27. perc Szabó György 2 perc - emberhátrányban a Carbonex

26. perc Hibázott a Carbonex, a Csurgónál a labda.

26. perc Szente védése után támadhatnak a tatabányai fiúk.

25. perc PORDÁN BÁLINT újabb góljával 10 - 12

25. perc Jó védekezéssel labdát szerzett és támadhat a Carbonex.

24. perc PORDÁN BÁLINT ismét betalált, 10 - 11

23. perc Debre Viktor kért időt.

23. perc Újabb Carbonex támadás ért véget gól nélkül. Egyenlíteni tudott a Csurgó. Dömös Tibor góljával 10 - 10

22. perc Pallag Péter védett ismét, Darko Trivkovic pedig betalált Szente kapujába. Megint csak egy gól a különbség, 9 - 10

22. perc Hárított a csurgói kapus, Pavlovic Darko gyors gólt szerzett. 8 - 10

21. perc SZENTE GÁBOR védése után támadhat és tovább növelheti előnyét a Carbonex.

21. perc Emberhátrányban a Carbonex. Harsányi Gergely 2 perc.

20. perc A Csurgói KK vezetőedzője, Bakó Botond időt kért.

20. perc Újabb tatabányai labdaszerzés után, villámgyors támadás végén MARINKO KEKEZOVIC góljával három a különbség. 7 - 10

19. perc HARSÁNYI GERGELY büntetője után kettő a különbség, 7 - 9

18. perc Egy tatabányai támadás kimaradt, de ismét labdát szereztek a fiúk.

17. perc Hibázott a Csurgó is. A tatabányai fiúknál a labda.

17. perc HALÁSZ MÁTÉ gyorsan válaszolt is, 7 - 8

16. perc Hibázott a Carbonex, gólt szerzett a Csurgó. Pavlovic Darko találatával 7 - 7

15. perc Megint SZENTE. Támadhat a Carbonex!

14. perc SZENTE védése után gyors KEKEZOVIC MARINKO góllal vezet a Carbonex, 6 - 7

14. perc PORDÁN BÁLINT találatával 6 - 6

13. perc Cifra Tibor góljával 6 - 5

12. perc HARSÁNYI GERGELY góljával 5 - 5

12. perc Emberelőnyben a Carbonex. Borsos Tamás 2 perc

12. perc Borsos Tamás sárga

11. perc Labdát szerzett és gyorsan gólt is a Csurgó. Miss Zoltán újabb találatával 5 - 4

11. perc SZENTE GÁBOR védése után támadhat a Carbonex

10. perc HALÁSZ MÁTÉ újabb góljával 4 - 4

10. perc Miss Zoltán 4 - 3

10. perc PORDÁN BÁLINT 3 - 3

9. perc HALÁSZ MÁTÉ góljával 3 - 2

8. perc Passzív játékért elveszik a Csurgótól a labdát, támadhat a Carbonex.

7. perc Szabó György sárga

6. perc Halász Máté hiába lő gólt, a játékvezetői páros érvényteleníti és a hazaiaknak adja a labdát.

5. perc Oláh Gábor is betalál, ezzel kettőre növelte a hazaiak előnyét. 3 - 1

5. perc Gól nélkül fejezte be támadását a Carbonex. Ismét a hazaiaknál a labda.

4. perc Dénes János sárga

3. perc Labdát szerzett a Carbonex, ám Diaz lövését fogta a hazai kapus. Gyors támadás után ismét vezetnek a hazaiak. Cifra Tibor góljával 2 - 1

3. perc Gyors válasz, IVO DIAZ 1 - 1

2. perc Vezet a Csurgó. Az egykori tatabányai, Pavlovic Darko talált be elsőként Szente kapujába. 1 - 0

2. perc Marinko Kekezovic sárga lap

1. perc Szente és Nebojsa is védi az első támadásokat.  Ismét a Csurgónál a labda.

A Carbonex védekezik először Szente - Harsányi, Diaz, Dénes, Szabó, Pordán, Kekezovic összeállításban.

A tatabányaiaknál egy "maródi" játékos van, Michal Melus. Ő a lelátóról szurkol társainak.

Sokan elkísérték a Carbonexes fiúkat Csurgóra. A bemutatásnál zúg a "Hajrá Tatabánya!"

Ahhoz, hogy a tatabányai csapat elérhesse célját, és bejusson a legjobb négy közé, ma mindenképpen nyerni kell.

A Tatabánya Carbonex csapata a mérkőzés előtt az ötödik a Budapest Bank Liga tabelláján, 24 ponttal. A mai vendéglátó, a Csurgó egy mérkőzéssel kevesebbet játszott, mint a kék - fehérek, így hatodikak 19 ponttal.