Tatabánya Carbonex KC - Naturhouse La Rioja EHF - Kupa mérkőzés percről percre
2011. február 26.
Győzelemmel búcsúzott az EHF - Kupától a tatabányai csapat. VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK. A VÉGEREDMÉNY: TATABÁNYA CARBONEX KC - NATURHOUSE LA RIOJA 30 - 25 30. perc Lopez Taragaza Francisco 30 - 25

29. perc Abrao Silva Ales 30 - 24

29. perc LELE ÁKOS ötödik góljával 30 - 23 28. perc Parra Fuertes Javier 29 - 23

27. perc Csere a tatabányai kapuban, Szente helyett Melhardt Márton 26. perc PORDÁN BÁLINT hatodszor, 29 - 22 26. perc Megint SZENTE! 25. perc LELE ÁKOS negyedik góljával 28 - 22 25. perc Parra Fuertes Javier 27 - 22

24. perc HALÁSZ MÁTÉ tizedszer is betalál, 27 - 21 23. perc Lopez Tarazaga Francisco 26 - 21

23. perc PORDÁN BÁLINT ötödik góljával 26 - 20 22. perc LELE ÁKOS harmadik góljával 25 - 20 21. perc Debre Viktor időt kért 21. perc Garabaya Arenas Ruben 24 - 20

20. perc Alex Dujshebaev góljával 24 - 19

19. perc PORDÁN BÁLINT negyedik góljával 24 - 18

18. perc NAGY TAMÁS második góljával 23 - 18

16. perc LELE ÁKOS góljával 22 - 28

16. perc Tiomentsev Alexander 21 - 18

15. perc Amargant Sabe Marc 21 - 17

14. perc Megint HALÁSZ MÁTÉ, 21 - 16

14. perc Pordán Bálint térde vérzik, így leküldik a játékvezetők. Helyette Kocsis Csaba a pályán.

13. perc Labdaszerzés után támadhatnak a Carbonexes fiúk

12. perc HARSÁNYI GERGELY büntetőjével 20 - 16

12. perc Tiomentsev Alexander 19 - 16

11. perc HALÁSZ MÁTÉ újabb góljával 19 - 15

11. perc Lele Ákos gólját érvénytelenítették a játékvezetők, támadhatnak a spanyolok

10. perc Emberelőnyben a Carbonex - Lopez Taragaza Francisco 2 perc

9. perc Armargant Sabe Marc gójával 18 - 15

8. perc HALÁSZ MÁTÉ hetedik góljával 18 - 14

7. perc Szente védett, Dénes Jánost kiállították a játékvezetők 2 percre, de támad a Carbonex.

7. perc Hiba itt is, ott is. Kapkodó játék után támadnak a vendégek.

5. perc Hibázott a Carbonex, ám a vendégek nem tudták góllal befejezni a támadást. Támadhatnak a hazaiak

5. perc SZENTE megint véd, támadhat a Carbonex

4. perc HALÁSZ MÁTÉ hatodik góljával 17 - 14

3. perc Tiomentsev Alexander góljával 16 - 14

3. perc SZENTE megint védett, de marad a spanyoloknál a labda

2. perc HALÁSZ MÁTÉ ötödik góljával 16 - 13

1. perc A játékvezetők elvették a spanyoloktól a labdát, PORDÁN BÁLINT szerzett gyors gólt, 15 - 13

1. perc Tatabányai hiba után támadhatnak a vendégek.

A második játékrészt a Carbonex kezdi, Szente - Kiss, Lele, Halász, Pordán, Diaz, Harsányi összeállításban.

Vége az első félidőnek. Az eredmény: Tatabánya Carbonex - La Rioja 14 - 13

30. perc Vendég időkérés

30. perc Megint SZENTE és megint - negyedszer - HARSÁNYI GERGELY, 14 - 13

29. perc Pordán Bálint szerzett labdát, megint támadhat a Carbonex. HALÁSZ MÁTÉ negyedik góljával 13 - 13

29. perc HALÁSZ MÁTÉ harmadik góljával 12 - 13

28. perc Juarez Minuez Ismael 11 - 13

27. perc HALÁSZ MÁTÉ góljával 11 - 12

27. perc Debre Viktor időt kért

27. perc Arrieta Aizpurua Unai góljával már kettővel vezetnek a spanyolok, 10 - 12

26. perc Tioumentsev Alexander 10 - 11

25. perc LELE ÁKOS góljával 10 - 10

24. perc Passzív játékért elvették a labdát a hazaiaktól, Abrao Silva Ales szerzett gyors gólt, 9 - 10

23. perc Szabó György 2 perc

23. perc Juarez Minuez Ismael egyenlített, 9 - 9

23. perc Praznik Rok 9 - 8

22. perc Arrieta Alizpurua Unai 9 - 7

22. perc Ivo Diaz sárga

21. perc Lele Ákos ellépte, spanyolok támadhatnak

20. perc Hibáztak a spanyolok, támadhat a Carbonex

19. perc Harsányi passzából PORDÁN BÁLINT lőtt gólt, 9 - 6

19. perc Abrao Silva Ales góljával 8 - 6

19. perc Nem sikerült gólt szerezni, a vendégeknél a labda.

18. perc SZENTE GÁBOR megint véd, támadhatnak a tatabányai fiúk

17. perc MARINKO KEKEZOVIC emberhátrányban is betalál, 8 - 5

17. perc Szente Gábor megint védett, támadhat a Carbonex

17. perc Emberhátrányban a Carbonex - Pordán Bálint 2 perc

15. perc Tioumentsev Alexander 7 - 5

15. perc PORDÁN BÁLINT góljával 7 - 4

14. perc Juarez Minuez Ismael 6 - 4

13. perc Garabaya Arenas Ruben 6 - 3

10. perc Jó védekezés után  KEKEZOVIC MARINKO lőtt újabb gólt, 6 - 2

10. perc Dénes János labdaszerzése után HARSÁNYI GERGELY szerzett gyors gólt, 5 - 2

10. perc Pordán Bálint sárga

9. perc Labdát szereztek a vendégek, ám SZENTE Gábor védése után HALÁSZ MÁTÉ lőtt gyors gólt, 4 - 2

8. perc Szente védése után támadhat a Carbonex.

8. perc HARSÁNYI GERGELY újabb büntetője után 3 - 2

7. perc Garabaya Arenas Ruben 2 perc

7. perc Halász Máté sárga

7. perc Halász Máté hibája után támadhatnak a spanyolok.

6. perc Valesco Encinas Miguel Angel 2 - 2

6. perc HARSÁNYI GERGELY büntetőjével 2 - 1

5. perc Garabaya Arenas Ruben sárga

4. perc Parra Fuertes Javier 1 - 1

4. perc NAGY TAMÁS lőtte a találkozó első gólját, 1 - 0

3. perc Továbbra sincs gól, a Carbonexnél a labda.

3. perc Hiba mindkét oldalon, ismét támadhatnak a vendégek.

2. perc Nagy Tamás lövése pattant ki a kapufáról, támadhatnak a spanyolok.

Az első spanyol támadás végén Lopez lőtt mellé, támadhat a Carbonex.

A spanyolok kezdik a találkozót. A Carbonex Szente - Harsányi, Diaz, Dénes, Szabó, Pordán, Kekezovic összeállításban védekeznek.

A mai mérkőzésen Michal Melus, Tomas Urban és Kanyó Bence nem lép pályára.

A két csapat első mérkőzésén egy hete, Spanyolországban 39 - 26 - os spanyol győzelem született.