Orosházi FKSE - Tatabánya Carbonex KC bajnoki mérkőzés percről percre
2011. február 23.
MEGVAN A GYŐZELEM! Vége a mérkőzésnek. A végeredmény: Orosháza - Tatabánya 23 - 27

30. perc SZENTE a végén még bemutat két bravúrt gyors egymásutánban. Támadat a Carbonex.

30. perc Kovács Attila góljával 23 - 27

29. perc Kardos Róbert 22 - 27

28. perc Ivo Diazzal szabálytalankodtak, büntetőhöz jut a Carbonex. Kiss Ádám lőtte mellé.

28. perc Kiss Ádám szerzett labdát, támadhat a Carbonex

28. perc Emberhátrányban a Carbonex - Pordán Bálint 2 perc - harmadszor, így piros

27. perc LELE ÁKOS átlövés góljával 21 - 27

26. perc SZENTE üti fölé az orosházi lövést, támad a Carbonex

25. perc Emberelőnyben a Carbonex. - Lókodi Gergő 2 perc

23. perc SZENTE megint hárít egy lövést, támadat a Carbonex.

22. perc Hibázott a Carbonex, támadhat a hazai csapat.

22. perc Goran Djukic 21 - 26

21. perc NAGY TAMÁS góljával 20 - 26

20. perc IVO DIAZ góljával 20 - 25

<p>19. perc Országh Ádám 2 perc - emberelőnyben a Carbonex. 18. perc Megint HALÁSZ MÁTÉ, góljával 20 - 24

18. perc Labdát szereznek a tatabányai fiúk.

17. perc HALÁSZ MÁTÉ újabb góljával 20 - 23

16. perc Ismét büntetőhöz jutnak a hazaiak. Lókodi Gergő megint betalál, 20 - 22

15. perc Labdát szerez a Carbonex. Ám a támadás előtt Sananin Gradimirt kell ápolni.

15. perc LELE ÁKOS góljával 19 - 22

14. perc Lókodi Gergő büntetőjével megint csak kettő közte, 19 - 21

14. perc Kocsis Csaba 2 perc

14. perc Hibáz az Orosháza, támadhat a Carbonex. De a tatabányai fiúk is hibáznak, hazai támadás.

13. perc Bármennyire nem szeretik Halászt az orosházi szurkolók, ő ismét betalál. HALÁSZ MÁTÉ góljával 18 - 2113. perc Mino Matus góljával megint csak kettő van közte, 18 - 20

12. perc Humberto Lopez 17 - 20

11. perc HALÁSZ MÁTÉ emberhátrányban is betalál, 16 - 20

10. perc Szabó György 2 perc

10. perc Milan Mazic 16 - 19

10. perc KISS ÁDÁM büntetője után 15 - 18

9. perc SZENTE védése után tovább növelheti a különbséget a Tatabánya.

9. perc HARSÁNYI GERGELY gyors gólja után már 3 a különbség. 15 - 18

8. perc Sutka lövése ment mellé, támadat az Orosháza.

7. perc HARSÁNYI GERGELY 15 - 17

7. perc Knezeivet Lele lőtte telibe, aztán Szentét is telibe találják. Megint támadhat a Carbonex.

6. perc Támadásban Lele is pályán.

5. perc Szente, Szente és megint Szente. Védése után támadat és növelheti előnyét a Carbonex.

4. perc SZENTE véd, Harsányi gólt lőtt, de a játékvezető páros érvénytelenítette a találatot.

3. perc Emberelőnyben a Carbonex - Goran Dukic 2 perc

3. perc SZENTE a helyén, HALÁSZ MÁTÉ gólt lőtt, 15 - 16

3. perc Hibáznak a csapatok. Egyelőre sajnos a tatabányaiak többet. Megint támadat az Orosháza.

2. perc Támadásban Kiss és Sutka is a pályán.

1. perc Mindkét csapat elhibázta az első támadást. Mazic Milan góljával egyenlítenek a hazaiak.

A második játékrészt az Orosháza kezdi. A Carbonex Szente - Harsányi, Dénes, Diaz, Szabó, Halász, Kiss összeállításban védekezik.

Vége az első félidőnek. Az eredmény: Orosháza - Tatabánya 14 - 15

30. perc Harsányi Gergely lövését fogja Knezevic.

30. perc DÉNES JÁNOS góljával 14 - 15

29. perc SZENTE védése után visszaveheti a vezetést a Carbonex

28. perc SZENTE védése után HARSÁNYI GERGELY lőtt gyors indítás gólt, egyenlő az állás, 14 - 14

27. perc HARSÁNYI GERGELY 14 - 13

27. perc Kettővel vezetnek a azaiak, Goran Dukic góljával 14 - 12

26. perc Ambrus József büntetőjét védte SZENTE, de a kiapattanó az övéké. Mino Matus góljával vezet az Orosháza, 13 - 12

26. perc Szabó GYörgy 2 perc - 1,09 - ig kettős emberhátrányban a Carbonex

25. perc Halász Máté lövését fogaja Knezevic, átveetik a vezetést a hazaiak

25. perc Páros kiállítás. Dénes János és Sancanin Gradimir

25. perc Debre Viktor időt kért

24. perc Megint elveszíti a labdát a Carbonex, támahatnak az egyenlítésért az Orosháza. Milan Mazic meg is szerzi a gólt, 12 - 12

24. perc Országh Ádám 11 - 12

23. perc HARSÁNYI GERGELY 10 - 12

23. perc Berta Gábort kell lekísérni a pályáról.

22. perc Dénes János 2 perc

22. perc Egyre feljön az Orosháza, Humberto Lopez góljával. 10 - 11

22. perc Gradimir Sancanin 9 - 11

21. perc Megint hibázott a Carbonex, támadnak ismét a hazaiak. Ők is hibáznak, a Carbonexnél a labda.

20. perc Harsányi lőtte fölé,  gyors gólt szereztek a hazaiak, Ilan Mazic 8 - 11

19. perc KEKEZOVIC MARINKO 7 - 11

19. perc Pordán Bálint 2 perc

18. perc Sancanin Gradimir 7 - 10

18. perc Ivo Diaz ejtette fölé, támadhat az Orosháza

17. perc Goran Djukic góljával 6 - 10

17. perc NAGY TAMÁS 5 - 10

16. perc Humberto Lopez 5 - 9

16. perc SZabó György sárga

16. perc Dénes János sárga

14. perc Hibázott a hazai csapat, NAGY TAMÁS gyors gólt szerzett. 4 - 9

14. perc HALÁSZ MÁTÉ 4 - 8

13. perc Emberelőnyben a Carbonex - Berta Gábor 2 perc

13. perc Goran Djukic 4 - 7

13. perc Időt kértek a hazaiak

11. perc Halász Máté mellé lőtt, ám Horváth Roland Szentébe lőtte a labdát, így megint támadhat a Carbonex. Ivo Diazzal szabálytalankodtak, büntető következik. Harsányi Gergely lövését Nikola Knezevic védte.

11. perc Megint labdát szerez és támadat a Carbonex

10. perc Szente védése után ezúttal KEKEZOVIC MARINKO lőtt gyors gólt, 3 - 7

9. perc Pordán Bálint 2 perc

9. perc Szente megint védett, HALÁSZ MÁTÉ megint betalált, ezúttal átlövésből. 3 - 6

7. perc Szente védése után HALÁSZ MÁTÉ szerzett gólt a szélről, 3 - 5

6. perc Ambrus József sárga

5. perc SZENTE védése után gyors HARSÁNYI GERGELY gól, 3 - 4

5. perc HARSÁNYI GERGELY 3 - 3

4. perc Amrus József büntetőjét védte Szente, de a kipattantót már nem tudta hárítani, 3 - 2

4. perc Pordán Bálint sárga

3. perc IVO DIAZ 2 - 2

3. perc Ambrus József 2 - 1

3. perc HARSÁNYI GERGELY 1 - 1

2. perc A második Carbonex támadás is kimaradt, támadhatnak a hazaiak.

2. perc Goran Dukic 1 - 0

Az első támadás végén Harsányi lövését védte Knezevic.

A Tatabánya Carbonex Szente - Kekezovic, Halász, Pordán, Nagy, Diaz, Harsányi összeállításban kezdte a mérkőzést.

Az Orosháza jelenleg a Budapest Bank Liga tabelláján a 12., három ponttal. A Carbonex pedig 22 ponttal a negyedik.

A keddi edzésen Tomas Urban combja megsérült, így Michal Melus mellett ma este ő sem léphet pályára. A spanyol mérkőzés után Ivo Diaz térde is bevizesedett, de Ő tudja vállalni a játékot.