Tatabánya Carbonex KC - Bajna Luka EHF Kupa mérkőzés percről percre
2010. november 27.
Vége, továbbjutó a TATABÁNYA CARBONEX KC csapata! 29 - 21, összesítésben tehát 10 góllal voltak jobbak a tatabányai fiúk!

30. perc Sabljic Stanko 29 - 21

30. perc LELE ÁKOS hatdik góljával 29 - 20

29. perc IVO DIAZ negyedik gljával 28 - 20

29. perc Szente Gábor ezen a meccsen is fantasztikusan védett. A rutinos kapus az utolsó percben együtt tapsol a szurkolókkal.

28. perc Tomas Urbant csúnyán lerántotta, ezért Vranjes Vladimir 2 perc - Tomast Csőkör doktor és Radnai Róbert támogatta le a kispad mellé, ahol folytatódik az ápolás.

27. perc Mikic Mirko 27 - 20

26. perc KISS ÁDÁM labdaszerzése és gólja után 27 - 19

25. perc IVO DIAZ újabb góljával 26 - 19

23. perc Dragan Markovic időt kért

23. perc IVO DIAZ második góljával 25 - 19

21. perc Halilbegovic Faruk újabb góljával 24 - 19

20. perc TOMAS URBAN 24 - 18

17. perc LELE ÁKOS 23 - 18

16. perc SUTKA NORBERT újabb góljával 22 - 18

15. perc Mikic Mirko büntetőjével 21 - 18

15. perc Ivo Diaz 2 perc

15. perc SUTKA NORBERT 21 - 17

14. perc Halilbegovic Faruk 20 - 17

13. perc Melic Fahrudin 20 - 16

13. perc Halilbegovic Faruk 20 - 15

11. perc LELE ÁKOS 20 - 14

10. perc HALÁSZ MÁTÉ hatodik góljával 19 - 14

9. perc Melic Fahrudin 18 - 14

8. perc KISS ÁDÁM második góljával 18 - 13

6. perc Halilbegovic Faruk 17 - 13

5. perc Szente védései után HALÁSZ MÁTÉ gyors góljával már öt gól a különbség. 17 - 12/emberhátrányban

4. perc Jó védekezés, labdaszerzés után KISS ÁDÁM gyors góljával 16 - 12/ emberhátrányban

4. perc Emberhátrányban a Carbonex, Dénes János 2 perc

3. perc IVO DIAZ 15 - 12

2. perc Panic Marko 14 - 12

1. perc Gyors labdaszerzés után HALÁSZ MÁTÉ góljával 14 - 11

A második félidőt Szente - Halász, Kiss, Szabó, Dénes, Diaz, Harsányi összeállításban kezdte a Carbonex

30. perc DÉNES JÁNOS a félidő végét jelző dudaszó pillanatában lőtt góljával 13 - 11

30. perc Mikic Mirko hetese után 12 - 11

30. perc Vendég időkérés

29. perc Emberelőnyben a Carbonex - Mikic Mirko 2 perc

29. perc HALÁSZ MÁTÉ szélről szerzett góljával 12 - 10

29. perc LELE ÁKOS újabb góljával 11 - 10

25. perc Panic Marko góljával ismét egyenlő az állás, 10 - 10. De a döntetlen a Carbonex továbbjutását jelenti.

25. perc A hetesnél Michal Melus a kapuban. Mikic Mirko 10 - 9

25. perc Pordán Bálint 2 perc - másodszor

24. perc LELE ÁKOS 10 - 8 - ez az eredmény azt jelenti, hogy ebben a pillantabn  négy góllal jobb a Carbonex

22. perc Ismét SUTKA NORBERT, ezúttal büntetőből 9 - 8

21. perc Halilbegovic Faruk 8 - 8

21. perc SUTKA NORBERT negyedik góljával vezet a Carbonex! 8 - 7

20. perc LELE ÁKOS góljával ismét egyenlő. 7 - 7

19. perc Mikic Mirko hetesével 6 - 7

18. perc SUTKA NORBERT büntetőjével 6 - 6

17. perc Dénes János sárga

17. perc PORDÁN BÁLINT 5 - 6

15. perc Labdaszerzés után Tomas Urban indult és lőtt hatalmas felső lécet.

15. perc SUTKA NORBERT a hetest a kapusba lőtte, de a kipattanót értékesítette. 4 - 6

15. perc Halilbegovic Faruk 2 perc

14. perc SUTKA NORBERT 3 - 6

13. perc Debre Viktor időt kért

12. perc Halilbegovic Faruk góljával már néggyel vezetnek a vendégek. Ez jelenleg az ő továbbjutásukat jelenti. 2 - 6

11. perc Már hárommal vezet a Borac, Melic Fahrudin 2 - 5

10. perc Sok hibával játszik a Carbonex, ziccerek maradnak ki. Pordán Bálint 2 perc

9. perc Stabljic Stanko 2 - 4

8. perc HALÁSZ MÁTÉ 2 - 3

8. perc Mikic Mirko sárga

7. perc Panic Marko 1 - 3

7. perc Szabó György sárga

6. perc Szente védése után, tatabányai hétméteres. Kiss Ádám büntetőjét megfogta a bosnyák kapus.

5. perc HALÁSZ MÁTÉ megszerezte a Carbnonex első gólját, 1 - 2

5. perc Vranjes Vladimir sárga

5. perc Halilbegovic Faruk büntetője után 0 - 2

2. perc Mikic Mirko bünetőből megszerzi a vezetést, 0 -1

1. perc Pucarevic Boris sárga

1. perc Ivo Diaz 2 perc

A Carbonex Szente - Harsányi, Diaz, Halász, Porán, Lele, Kekezovic összeállításban kezdte a találkozót.

Sinka László az MKSZ elnöke, a junior férfi kézilabda válogatott edzőjének, Kanyó Antalnak a találkozó előtt átadta megbízólevelét.