Pécs - Tatabánya Carbonex percről percre
2010. december 4.
Vége a mérkőzésnek. Pécs - Tatabánya 25 - 31

29. perc PORDÁN BÁLINT 24 - 30

28. perc Győri Péter 24 - 29

28. perc LELE ÁKOS 23 - 29

26. perc Iváncsik Ádám 23 - 28

25. perc Debre Viktor időt kért

25. perc Gász Péter 22 - 28

23. perc Gász Péter 21 - 28

22. perc Vajda Kornél 20 - 28

21. perc Iváncsik Ádám 19 - 28

21. perc SUTKA NORBERT 18 - 26

20. perc Szögi Balázs hatodik gólja után 18 - 27

19. perc HARSÁNYI GERGELY 17 - 27

18. perc Werner Richárd 17 - 26

17. perc KISS ÁDÁM kettős emberhátrányból is gólt szerzett, 16 - 26

17. perc Szabó György 2 perc

16. perc Dénes János 2 perc

16. perc KISS ÁDÁM 16 - 25

15. perc Szappanos Gergely 16 - 24

13. perc Nagy Tamás is pályán

13. perc Csere a tatabányai kapuban. Szente helyett Michal Melus

11. perc Kovács Gábor 15 - 24

10. perc MARINKO KEKEZOVIC indítás góljával 14 - 24

10. perc Szögi Balázs 2 perc - másodszor

9. perc KOCSIS CSABA 14 - 23

8. perc Szögi Balázs ötödik találatával 14 - 22

8. perc A hazaiak trénere kapott sárga lapot

7. perc LELE ÁKOS gyors góljával 13 - 22

7. perc KEKEZOVIC MARINKO negyedik góljával 13 - 21

7. perc SUTKA NORBERT 13 - 20

4. perc SUTKA NORBERT 13 - 19

4. perc Szögi Balázs negyedik góljával 13 - 18

1. perc HALÁSZ MÁTÉ újabb góljával 12 - 18

1. perc Kocsis Csaba 2 perc

A második félidőt Szente - Kekezovic, Sutka, Halász, Lele, Kocsis, Harsányi összeállításban kezdte a csapat.

Tomas: - Nekem sem tetszik a meccs. Egyik csapat sem játszik jól. Az egyetlen pozitívum talán, hogy csak 12 gólt kaptunk.

Pilu: - Nézőként kevéssbé érdekes mérkőzést látunk. Az első félidő második felében, szerintem a Pécs kicsit elfáradt és ezt kiasználva magabiztos előnnyel mehettünk a szünetre.

Az első félidő vége: Pécs - Tatabánya 12 - 17

29. perc HALÁSZ MÁTÉ negyedik góljával 12 - 17

28. perc Szappanos Gergely büntetőjét védte Szente Gábor!

27. perc LELE ÁKOS hatodik góljával 12 - 16

27. perc Hetesnél Michal Melus a kapuban. Szappanos Gergely 12 - 15

27. perc Kekezovic Marinko 2 perc

26. perc KOCSIS CSABA 11 - 15

23. perc KEKEZOVIC MARINKO 11 - 14

23. perc Szögi Balázs harmadik góljával 11 - 13

22. perc Pordán Bálint 2 perc - másodszor

Pilu: - Szenvedünk elől, mert nem tudunk könnyű gólokat lőni. Egyelőre hiányoznak az indítások.

21. perc Michal Holdos 10 - 13

Tomas: - Jó a védekezés, de a támadásunk még nem működik jól.

21. perc Pécs időt kért.

21. perc LELE ÁKOS ötödik góljával 9 - 13

(Furcsán működik az oldal. Néha eltűnik, néha engedi, hogy dolgozzak, aztán percekig nem. Ha eltűnik a közvetítés néhány percre igyekszem utolérni magam, amikor engedi a weboldal. Az akadozásért és a külalakért elnézéseteket kérem. kzs)

19. perc Vajda Kornél 9 - 12

19. perc HARSÁNYI GERGELY 8 - 12

18. perc LELE ÁKOS 8 - 11

17. perc LELE ÁKOS 8 - 10

16. perc Vedran Abramovic 8 - 9

16. perc HARSÁNYI GERGELY 7 - 9

14. perc KEKEZOVIC MARINKO 7 - 8

14. perc Vajda Kornél 7 - 7

14. perc Pordán Bálint 2 perc

13. perc Szögi Balázs 6 - 7

13. perc Harsányi Gergely 2 perc

13. perc KEKEZOVIC MARINKO 5 - 7

12. perc Szögi Balázs 5 - 6

12. perc HALÁSZ MÁTÉ 4 - 6

11. perc Werner Richárd 4 - 5

10. perc HALÁSZ MÁTÉ 3 - 5

10. perc Iváncsik Ádám 3 - 4

10. perc Szögi Balázs 2 perc

10. perc PORDÁN BÁLINT 2 - 4

9. perc HALÁSZ MÁTÉ 2 - 3

7. perc Szappanos Gergely büntetője után 2 - 2

6. perc Kiss Ádám hetest ront

5. perc LELE ÁKOS 1 - 2

4. perc Iváncsik Ádám 1 - 1

3. perc Lévay Tamás 2 perc

3. perc LELE ÁKOS 0 - 1

2. perc Harsányi Gergely sárga

2. perc Szögi Balázs sárga

1. perc Szabó György sárga

Nagy Tamás és Ivo Diaz a melegítést a csapattal végezték, ám nem ülnek a kispadon. A Carbonex Szente - Kekezovic, Pordán, Szabó, Dénes, Harsányi, Kiss összeállításban kezdte a találkozót.

A pécsieknél sok az ismerős, hiszen Szögi Balázs, Iváncsik Ádám és Michal Holdos is tatabányai kötődésű.

A nyolcadik helyezett Pécs otthonában játssza soron következő bajnoki mérkőzését a Tatabánya Carbonex csapata. A kék - fehéreknél nem lép pályára a sérült Tomas Urban, valamint Székely István.

A találkozó "szakkommentátorai"  Tomas és Pilu.

Tomas: - Szerintem nem lesz sima meccs. Remélem a védekezésünk megint jól fog működni, Szundi jól fog védeni és a támadó játékunk is jó lesz.

Pilu: - Komoly ellenállásra számítok a Pécs részéről. Sok rutinos játékosuk van, akik a hazai pálya előnyét nagyon jól ki tudják használni. Nagy küzdelemre, de két pontra szmítok.