FTC - Carbonex percről percre
2010. szeptember 11.
 VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK. A végeredmény: FTC - Sporek - Tatabánya Carbonex KC 28 - 21

30. perc Wieszt Károly 28 - 21 30. perc HARSÁNYI GERGELY 27 - 21 29. perc KISS ÁDÁM 27 - 20

28. perc IVO DIAZ 27 - 19

28. perc Vladan Matic időt kért

27. perc dr. Czina József 2 perc

27. perc Marinko Kelecsevics 27 - 18

26. perc Németh Tamás 26 - 18 25. perc HALÁSZ MÁTÉ 25 - 18

25. perc Török Zsolt 25 - 17

24. perc Wieszt Zsolt 24 - 17 24. perc Michal Melus hetest hárít

24. perc Marinko Kekezovic 2 perc

23. perc Büntetőnél ismét Szente a kapuban. Marinko Kelecsevics 23 - 17 21. perc Debre Viktor időt kért

21. perc Wieszt Zsolt 22 - 17

20. perc Ismét 4 a különbség, Buday Dániel 21 - 17

20. perc Melus hiába véd ziccert, a Fradié a labda

19. perc A Dénes Jánossal szemben szabálytalankodó Bendó Csabának 2 perces kiállítás 19. perc IVO DIAZ 20 - 17 18. perc IVO DIAZ 20 - 16

17. perc dr. Czina József 2 perces kiállítás 16. perc Csere a tatabányai kapuban. Szente helyett Michal Melus

15. perc Wieszt Zsolt 20 - 15 14. perc Újabb büntető, újabb HARSÁNYI GERGELY gól, 19 - 15

14. perc Igor Kos 19 - 14 14. perc Kiss Ádám 2 perces kiállítás

13. perc Négy emberrel gólt szerez a Fradi, Igor Kos góljával 18 - 14 13. perc Ismét büntető, ismét HARSÁNYI GERGELY 17 - 14

12. perc Németh Tamás 2 perces kiállítás - 1,25 percig kettős emberhátrányban a Fradi 12. perc HARSÁNY GERGELY ismét büntetőből volt eredményes, 17 - 13

12. perc Wieszt Gábor 2 perces kiállítás

12. perc Marinko Kelecsevics 17 - 12 10. perc MARINKO KEKEZOVIC 16 - 12

10. perc Németh Tamás 16 - 11 9. perc Szabó György 2 perc - 0,13 percig öt mezőnyjátékos ellen játszik a négy tatabányai

8. perc Pordán Bálint 2 perc - 0,15 percig 5 - 5 mezőnyjátékos

8. perc dr. Czina József 2 perc 7. perc SZENTE GÁBOR hetest hárít!

6. perc MARINKO KEKEZOVIC 15 - 11 3. perc HALÁSZ MÁTÉ 15 - 10

3. perc Igor Kos 15 - 9 2. perc TOMAS URBAN 14 - 9

1. perc Mazák Martin 14 - 8 A második játékrészt a Szente - Urban, Diaz, Dénes, Kiss, Pordán, Kekezovic összeállításban kezdi a Carbonex.

Vége az első félidőnek: FTC - Carbonex 13 - 8 30. perc TOMAS URBAN 13 - 8 29. perc a hazaiak edzője, Vladan Matic időt kért

28. perc Tóth József sárga 28. perc PORDÁN BÁLINT 13 - 7

27. perc Bakos György 13 - 6

27. perc Szente hiába véd kétszer, a harmadik kipattanót Buday Dániel belövi, 12 - 6 25. perc Pordán Bálint 2 perc 23. perc HARSÁNYI GERGELY büntetőből volt eredményes, 11 - 6 22. perc HARSÁNYI GERGELY törte meg a tatabányai gólcsendet 11 - 5

20. perc Wieszt Zsolt 11 - 4

19. perc Mazék Martin 10 - 4 19. perc Ivo Diaz 2 perc

17. perc Igor Kos 9 - 4 16. perc Debre Viktor időt kért 16. perc Ivo Diaz sárga

15. perc Bendó Csaba 8 - 4

14. perc Igor Kos sárga

13. perc Marinko Kelecsevics újabb góljával 7 - 4 13. perc Kiss Ádám sárga

11. perc Marinko Kelecsevics 6 - 4 11. perc NAGY TAMÁS 5 - 4

10. perc Buday Dániel büntetőjét Szente védi, ám a kipattanóból 5 - 3 9. perc HARSÁNYI GERGELY hétméteresből 4 - 3

9. perc Németh Tamás 4 - 2

8. perc Marinko Kelecsevics 3 - 2 7. perc Pordán Bálint sárga

7. perc Szente két ziccert is hárít, majd gyors tatabányai gól MARINKO KEKEZOVIC 2 -2 5. perc IVO DIAZ 2 - 1

4. perc 2 percre kiállítva Kelecsevics Marinko

3. perc Buday Dániel 2 - 0

2. perc Igor Kos 1 - 0 1. perc Halász lövését Teodor védi

1. perc Marinko Kelecsevics sárga

A Carbonex Szente - Harsányi, Diaz, Nagy, Pordán, Halász, Kekezovic összeállításban kezdi a mérkőzést.

Az ifisták megadták az este alaphangulatát, hiszen 22 - 27 - re nyertek Nagy Péter tanítványai.

Rangadót játszik a fővárosban az FTC és a Carbonex. A két csapat célja azonos ebben a bajnokságban, szeretnének dobogóra állni.