Tatabánya Carbonex - Tatran Presov percről percre
2010. szeptember 7.
Vége a mérkőzésnek. A végeredmény: Tatabánya Carbonex - Tatran Presov 30 - 32

30. perc KISS ÁDÁM 30 - 32

29. perc Antl Radoslav 29 - 32

28. perc Sobol Jan 29 - 31

27. perc Krok Dominik büntetőből volt eredményes 29 - 30

27. perc Ivo Diaz második 2 perces kiállítása - 0,55 percig kettős emberhátrányban játszik a Carbonex 26. perc Kanyó Ádám 2 percre kiállítva 24. perc PORDÁN BÁLINT 29 - 29

24. perc Mekovic Vojin 28 - 29 22. perc HALÁSZ MÁTÉ hetedik góljával 28 - 28

21. perc Antl Radoslav 27 - 28 20. perc Melus védése után IVO DIAZ emberhátrányból is betalál 27 - 27 20. perc Harsányi Gergely 2 perces kiállítása - másodszor

19. perc Tumidalsky Peter 26 - 27 18. perc IVO DIAZ 26 - 26

16. perc Debre Viktor időt kért

16. perc Mekovic Vojin 25 - 26

15. perc Tumidalsky Peter 25 - 25 14. perc HALÁSZ MÁTÉ hatodszor eredményes 25 - 24

12. perc Melus védése után HARSÁNYI GERGELY 24 - 24 12. perc Mekovic Vojin 23 - 24 11. KEKEZOVIC MARINKO indítás gólja után 23 - 23

10. perc HARSÁNYI GERGELY 22 - 23

9. perc Radcenko Alexander 21 - 23 8. perc Hétméteresből HARSÁNYI GERGELY 21 - 22

7. perc Mikéci Marek 20 - 22

6. perc Radcenko Alexander 20 - 21 5. perc MARINKO KEKEZOVIC 20 - 20

5. perc Radcenko Alexander 19 - 20 4. perc Kiss Ádám hetest hibáz

2. perc Radcenko Alexander 19 - 19

1. perc Mekovic Vojin 19 - 18 1. perc HALÁSZ MÁTÉ 19 - 17

Melus - Kekezovic, Halász, Pordán, Nagy, Diaz, Urban kezdi a Carbonex a második félidőt Vége az első félidőnek 30. perc PORDÁN BÁLINT hetedik góljával 18 - 17 29. perc Ezúttal Szabó György találta meg a beállóst, PORDÁN BÁLINT 17 - 17 29. perc HALÁSZ MÁTÉ negyedik találatával 16 - 17

28. perc Antl Radoslav 15 - 17 27. perc Dénes János gyönyörű passzából, KISS ÁDÁM beállóból 15 - 16 27. perc Presov időkérés

26. perc Urban Michal 2 perc - 0,47 percig kettős emberelőnyben a Tatabánya 26. perc PORDÁN BÁLINT 14 - 16

26. perc Radcenko Alexander 13 - 16

25. perc Dudas Peter 2 perc - 1,06 percig 5 - 5 mezőnyjátékos

24. perc Mekovic Vojin 13 - 15 14. perc Kiss Ádám 2 perc

24. perc TOMAS URBAN 13 - 14

23. perc Radcenko Alexander 12 - 14 23. perc PORDÁN BÁLINT 12 - 13 22. perc Debre Viktor időt kért

22. perc Mekovic Vojin 11 - 13

20. perc Pekar Radovan 11 - 12

20. perc Sodol Jan 11 - 11

19. perc Mazar Tomas harmadik góljával 11 - 10

18. perc A büntetőnél Michal Melus a kapuban. Antl Radoslav 11 - 9

17. perc Ivo Diaz 2 perc 17. perc HALÁSZ MÁTÉ 11 - 8

17. perc Marusák Tomas sárga

16. perc Pekar Radovan sárga 15. perc Jó sánc után indítás, MARINKO KEKEZOVIC 10 - 8 14. perc IVO DIAZ második góljával 9 - 8

14. perc Szente ziccert véd 13. perc PORDÁN BÁLINT 8 - 8

13. perc Antl Radoslav 7 - 8 13. perc HALÁSZ MÁTÉ 7 - 7

12. perc 2 percre kiállítva Harsányi Gergely

12. perc Vezet a Presov! Mazar Tomas 6 - 7

11. perc Mazar Tomas 6 - 6 11. perc Pordán Bálint sárga

10. perc Antl Radoslav büntetőből 6 - 5

9. perc Szabó György sárga

9. perc Harsányi Gergő a keresztlécre pattintotta a büntetőt

9. perc Az Ivo Diazzal szabálytalankodó Mikéci Marek kapott 2 perces kiállítást

8. perc Antl Radoslav 6 - 4 7. perc Labdaszerzés után Harsányi passzából MARINKO KEKEZOVIC 6 - 3

7. perc Dénes János sárga

6. perc HALÁSZ MÁTÉ 5 - 3

6. perc Kristopans Dainis sárga

5. perc Hétméteresből Antl Radoslav 4 - 3 4. perc Gyors gól a Carbonextől. PORDÁN BÁLINT 4 - 2

4. perc HARSÁNYI GERGELY 3- 2

3. perc Kristopans Dainis 2 - 2 3. perc IVO DIAZ 2 - 1

2. perc Tumidalsky Peter 1 - 1 2. perc Első támadását elrontja a Presov. A Carbonex az elsőből gólt szerez. PORDÁN BÁLIN 1 - 0

A Presov kezdi a mérkőzést. A Carbonexnél Szente - Harsányi, Diaz, Dénes, Szabó, Pordán, Kekezovic összeállítás kezd.

A hatodik fordulóból előrehozott mérkőzést játszik kedden este a Tatabánya Carbonex és a Tatran Presov csapata. A találkozón nem lép pályára a hazaiaknál Székely István, Kocsis Csaba és Sutka Norbert. Játszik viszont a pénteki hiányzó, Nagy Tamás.