Grundfos - Tatabánya Kupa: vasárnap
2010. augusztus 15.
Legyőzte a Carbonex a Szegedet!

25 – 23 – ra legyőzte a Pick – Szegedet a Tatabánya Carbonex csapata, a Grundfos Kupa harmadik játéknapjának első mérkőzésén. Az ötödik – hatodik helyért lejátszott találkozón 10 – 10 – es félidő után, fantasztikus hangulatú, nagyon szoros mérkőzésen győztek a tatabányai fiúk.

Szegedi gólszerzők: Beocanin 7, Balaz 3, Zubai 1, Törő 5, Stranovsky 3, Sulc 2, Butenko 1, Lékai 1

Tatabányai gólszerzők: Diaz 5, Halász 2, Kekezovic 4, Kiss Á. 4, Nagy 2, Harsányi 2, Tomas 1, Lele 2, Pordán 2, Sutka 1

A Chambery a harmadik a Grundfos Kupán!

A Chambery 19 – 13 – as félidő után 33 – 30 – ra legyőzte a Karvinát a Grundfos – Tatabánya Kupa harmadik játéknapjának második mérkőzésén.

Ez a győzelem azt jeleni, hogy a franciák szerezték meg a torna harmadik helyét.

A Chambery gólszerzői: Busselier 7, Nocar 2, Paturel 2, Gille 1, Savrina 5, Basic 4, Paty 4, Bicanic 8

A Karvina gólszerzői: Marek 5, Chudoba 1, Balwas 3, Mantak 4, Kruzik 5, Mrozek 3, Sliwka 3, Lyzwa 2, Pozarek 2, Kalaus 2

A LEMGO nyerte az első Grundfos – Tatabánya Kupát!

27 – 21 – re nyert a német TBV Lemgo a Bjerringbo – Silkeborg ellen a Grundfos – Tatabánya Kupa döntőjében. Ez azt jelenti, hogy Ilyés Ferencék vitték haza a győztesnek járó hatalmas kupát.