Élő közvetítés: Bronz-mérkőzés IV. Dunaferr – Carbonex KC (25-33)
2010. május 26.
Élő közvetítésünkkel megint Dunaújvárosból, a Központi Sporttelepről jelentkezünk, ahol a Tatabánya Carbonex KC a Dunaferr csapatával méri össze az erejét. A BB Liga bronz mérkőzésének negyedik menete következik.

Az állás egyelőre 2:1 a bányászok javára és mivel 3 megnyert mérkőzésig tart a bronz összecsapás, akár a mai küzdelem lehet a végső a Carbonex KC számára. Azonban senki ne várja, hogy az Újvárosiak könnyen fogják adni magukat, mert nekik természetesen az az érdekük, hogy minden erővel kierőszakolják az ötödik találkozót. HAJRÁ TATABÁNYA, HAJRÁ CARBONEX KC!!

Ezzel a győzelemmel a 3:1 arányban a Carbonex KC MEGNYERTE A BRONZ ÉRMET!!! 1984-óta most először sikerült valóra váltani sokak álmát: a bányászok sikeren felléptek a dobogóra. KÖSZÖNJÜK FIÚK!!

De egyben köszönjük a szurkolók lelkes támogatását is, akik mindig kitartottak a csapat mellett! NÉLKÜLETEK NEM SIKERÜLT VOLNA!!

Köszönjük a Dunaferr csapatának a szép játékot.

60. perc - gól Serfel Roland és a Dunaferrtől is. 25-33

59. perc - Melus  szépen véd, de végül csak bemegy a Dunaferres gól. 24-32

58. perc - gól Tomas Urban és a Dunaferrtől is. 23-32

57. perc - sikeres büntető a Dunaferrtől. 22-31

55. perc - gól Harsáynitól. 21-31

54. perc - gól a Dunaferrtől és szinte azonnal Sutkától is, de végük egy Dunaferres góllal fejezzük be a percet. 21-30

53. perc - gól Kurbelytől és Nagy Tamástól is. 19-29

52. perc - újabb gól Sutkától. 18-28

51. perc - gól Rostától. 18-27

50. perc - gól a Dunaferrtől és egy Sutkától. 17-27

49. perc - Szundi véd és Harsányi újabb gólt dob be, amivel tízre nőtt a bányászok előnye. 16-26

48. perc - gól Harsányitól . 16-25

47. perc - gól Nagy Kornéltól. 16-24

46. perc - gól Sutkától. 15-24

45. perc - gól megint csak Kurbelytől... de gól Halásztól is. 15-23

44. perc - gól Kurbelytől és Ivo Diaztól is. 14-22

43. perc - Nagy Tamás remek két góljával nyolcra nőtt a bányászok előnye. 13-21

42. perc - Szundi megint véd.

41. perc - gól Harsányitól. 13-19

40. perc - Szundi véd.

39. perc - gól Kanyótól és a Dunaferrtől is. 13-18

38. perc - és újra Széles remekel. 12-17

37. perc -  gól Szélestől. 11-17

36. perc - gól Nagy Tamástól. 10-17

34. perc - gól Sutka Norberttől és Kurbelytől is, tehát maradt a 6 gólos bányász fölény. 10-16

33. perc - Szundi véd és a félidő első gólját Nagy Tamás szerzi meg. 9-15

20:20 - kezdődik a II. félidő: az első támadás a hazaiaké.

20:10 - vége az I. félidőnek: a bányászok stabil játékkal és remek kapus teljesítménnyel megnyugtató 5 gólos előnyre tettek szert.

30. perc - Széles elhibázta a büntetőt és ezzel be is fejezzük az I. félidőt.

29. perc - Szundi továbbra is remekül véd. Gól Dénes Jánostól, amivel ötre nőtt a bányászok előnye. 9-14

28. perc - gól Harsányitól. 9-13

26. perc - gól a Dunaferrtől. A Carbonex KC kikérte az idejét. 9-12

25. perc - gól megint cak Ivo Diaz. 8-12

23. perc - Széles sikeres bedobta a büntetőt, tehát maradt a 3 gólos bányász előny 8-11

22. perc - gól Tomas Urbantól és egy újabb Szundi védés, majd egy újabb gól Ivo Diaztól és végül megint csak Szundi védéssel zárjuk ezt a sűrű percet. 7-11

21. perc - megint egy szép védés Szunditól.

20. perc - gól Kurbelytől. 7-9

19. perc - gól Halásztól. Szundi véd és véd. 6-9

18. perc - Szundi kivédte Széles büntetőjét.

17. perc - gól Szélestől. 6-8

16. perc - gól Halásztó. Szundi nagyot védett. 5-8

15. perc - egy gyönyörű labdafogás a bányászoktól.

14. perc - gól Harsányitól és Kurbely Lászlótól is. 5-7

13. perc - gól Szélestől. 4-6

12. perc - egy-egy gól a Dunaferrtől és a Carbonextől is. 3-6

11. perc - gól Ivo Diaz. 2-5

10. perc - gól Kiss Ádám. 2-4

9. perc - Halász Máté góljával megint vezetnek a bányászok. 2-3

8. perc - Miss Zoltán góljával egyenlít a Dunaferr. 2-2

6. perc - Szundi remek védelme miatt Nagy Kornél megint elhibázza a büntetőt.

5. perc - gól Kanyó Ádámtól. 1-2

4. perc - Harsányi elhibázza a büntetőt... de Nagy Kornél is, mert Szente Gábor szépen védett.

3. perc - Gól Széles Lászlótól, amivel egyenlít a Dunaferr. 1-1

1. perc - Ivo Diaz az első támadás során megsérült... de szerencsére tudja folytatni a játékot. Első gól Harsányi Gergelyé. 0-1

19:32 - elkezdődött az I. félidő: az első támadás a Carbonex KC-é.

19:22 - elkezdődött a mérkőzés felkonferálása és a csapatok bemutatása.

18:39 - elkezdődött a bemelegítés.

A meccset a SporKlub élőben közvetíti 19:15-ös kezdéssel.