Élő közvetítés: Bronz-mérkőzés II. Dunaferr - Carbonex KC (26-24)
2010. május 16.
Élő közvetítésünkkel Dunaújvárosból, a Központi Sporttelepről jelentkezünk, ahol a Tatabánya Carbonex KC megint csak a Dunaferr csapatával méri össze az erejét.

A BB Liga bronz mérkőzésének második menete következik amely igen kemény meccsnek ígérkezik, mert az újvárosiak mindent el fognak követni, hogy elégtételt vegyenek a legutóbbi 10 gólos vereségük miatt, de ehhez természetesen a bányászoknak is lesz egy-két szavuk. HAJRÁ TATABÁNYA, HAJRÁ CARBONEX KC!!

Vége a II. félidőnek és magának a játéknak is, NYERT A Dunaferr! Gratulálunk nekik!

Ezzel egyben egyenlített a Dunaferr, tehát 1-1 az állás a bronz csatában. A következő mérkőzés jövőhét vasárnap lesz és most már az is biztos, hogy lesz IV. bronz összecsapás is.

60. perc - gól Dénes Jánostól... és ezzel vége a II. félidőnek. 26-24

59. perc - Nagy Kornél ezt a büntetőt is belövi... és így tesz Harsányi is. 26-23

58. perc - a hazaiak kikérték az idejüket.

57. perc - Melus véd.

56. perc - gól Szélestől. 25-22

55. perc - a Carbonex kikérte az idejét.

54. perc - gól Kopcótól. 24-22

53. perc - Ivo megsérült... de tudja folytatni a játékot. Gól Sutka Norberttől. 23-22

52. perc - újabb gól Nagy Kornéltól. 23-21

51. perc - gól megint csak Nagy Kornéltól és Ivo Diaztól is. 22-21

49. perc - Nagy Kornél sikeres bedobta a büntetőt és ezzel megint vezetnek a hazaiak egy góllal. 21-1

48. perc - és Ivo Diaz újfent egyenlít. 20-20

47. perc - gól Bali Richárdtól és ezzel megint vezet a Dunaferr. 20-19

45. perc - Melus véd és véd... és Ivo Diaz egyenlít. 19-19

44. perc - gól megint Ivo Diaztól. 19-18

43. perc - gól Ivo Diaztól... ezzel kettőre olvadt az újvárosiak előnye és egy szép védés Melustól. 19-17

42. perc - gól Dénes Jánostól. 19-16

41. perc - gól Kopcótól és Sutkától is. 19-15

40. perc - egy szép védés Melustól és egy gól Nagy Tamástól. 18-14

39. perc - gól Széles. 18-13

38. perc - gól Harsányi. 17-13

37. perc - gól Rosta Miklós. 17-12

36. perc - gól Takácstól. 16-12

35. perc - gól Sutkától. 15-12

33. perc - gól Nagy Tamás. 15-11

31. perc - gól Ivo Diaz. 15-10

16:55 - elkezdődött a II. félidő: a félidő első támadás a hazaiaké.

16:46 - vége az I. félidőnek: egyértelműen a Dunaferr vitte a prímet mind a védekezésben, mind a támadásban.

30. perc - gól Takács Bence... és ezzel fejezzük be az I. félidőt. 15-9

28. perc - Sutka töri meg a bányászok gólcsendjét. 14-9

26. perc - újabb gól Nagy Kornéltól. 14-8

25. perc - Nagy Kornél megint csak bedobta a büntetőt, ezzel ötre nőtt a hazaiak előnye. 13-8

24. perc - remek védés Melustól.

22. perc - Nagy Kornél sikeresen érvényesítette a büntetőt. 12-8

21. perc - gól Nagy Kornéltól. 11-8

20. perc - gól Harsányitól. 10-8

19. perc - gól a Dunaferrtől. 10-7

18. perc - gól megint csak Sutkától. A Dunaferr kikérte az idejét. 9-7

17. perc - gól Nagy Kornél. 9-6

16. perc - gól Sutka Norbert. 8-6

15. perc - gól a Dunaferrtől és szinte azonnal a Carbonextől is. 8-5

14. perc - gól Ivo Diaz. 7-4

13. perc - gól a Dunaferrtől. 7-3

12. perc - Két perces kiállítás a Dunaferrnek. Sikeres büntetővel Harsányi Gergely bontja meg a bányászok gólcsendjét. 6-3

9. perc - gól Széles László. 6-2

8. perc - és újabb Kopco gól. A Carbonex kikérte az idejét. 5-2

7. perc - újabb gól Kopcotól. 4-2

6. perc - Kopco újabb gól lőtt, ezzel vezet a Dunaferr. 3-2

5. perc - Nagy Tamás két percre kiállították.

4. perc - Kopco egyenlít. 2-2

3. perc - gól Nagy Tamás. 1-2

2. perc - az első gól Miss Zoltáné, de a Carbonex szinte azonnal egyenlít 1-1

1. perc - mindkét csapat túl van egy-egy sikertelen próbálkozáson

16:10 - elkezdődött az I. félidő: az első támadás a bányászoké.

16:03 - megkezdődött a mérkőzés felkonferálása, a játékosok bemutatása

15:30 - elkezdődött a bemelegítés

A meccset a SportKlub élőben közvetíti 16:00 kezdettel.