Élő közvetítés: Bronz-mérkőzés I. Carbonex KC - Dunaferr (31-21)
2010. május 9.
Élő közvetítésünkkel Tatabányáról, a Földi Imre Sportcsarnokból jelentkezünk ahol, a Tatabánya Carbonex KC a Dunaferr csapatával fogja megvívni első bronz-mérkőzését. Elérkeztünk a fináléhoz és a tét igen nagy: ki kerülhet föl a dobogó harmadik fokára, a bányászok vagy a dunaújvárosiak.

A megmérettetés 3 győztes meccsi tart és természetesen győztes, csak egy lehet. HAJRÁ TATABÁNYA, HAJRÁ CARBONEX KC!!

EZZEL A TATABÁNYA CARBONEX KC MEGNYERTE AZ I. BRONZ MECCSÉT, GRATULÁLUNK A FIÚKNAK! Köszönjük a Dunaferrnek a szép játékot!

60. perc - és Melus újra és újra. Tomas Urban góljával fejezzük be mind a II. félidőt, mind az első Bronz-mérkőzést. 31-21

59. perc - Melus megint csak remekelt.

58. perc - gól Némethtől és újra Sutkától. Melus véd és véd. 30-21

57. perc - gól Sutka Norbert. Kányait 2 percre kiállították. 29-20

56. perc - a Carbonex kikérte az idejét.

55. perc - gól Harsányitól. 28-20

54. perc - Melus megint szépet védett.

53. perc - gól Takácstól. 27-20

52. perc - és újra Kanyó Ádám remekel egy fantasztikus góllal. 27-19

51. perc - gól Kanyó Ádám. 26-19

50. perc - Harsányi megint csak sikeres büntetőt dobott. Gól Kurbely László. 25-19

49. perc - a Dunaferr kikérte az idejét. Nagy Kornél sikeres büntetőt dobott. 24-18

48. perc - Melus fantasztikusat védett és Nagy Tamás gólt lőtt. 24-17

47. perc - Keményt kizárták a játékból. Harsányi belőtte a büntetőt. 23-17

45. perc - gól megint csak Halásztól. 22-17

44. perc - gól Harsányitól és Németh Gábortól. 21-17

43. perc - gól Halásztól. 20-16

42. perc - újra Nagy Kornél remekelt, illetve Széles, amivel már csak háromra olvadt a bányászok előnye.  19-16

41. perc - Iváncsik Ádámot 2 percre kiállították és Nagy Kornél sikeresen belőtte a büntetőt. 19-14

40. perc - gól megint csak Harsányitól, ezzel hatra növekedett a bányászok előnye. 19-13

38. perc - gól Vitáris Norberttől. Keményt 2 percre kiállították. Harsányi szépen belőtte a büntetőt. 18-13

37. perc - Nagy Kornél sikeres büntetőt dobott... de Halász azonnal egy szép revánsot vett. 17-12

36. perc - Morva Zoltánt 2 percre kiállították.

35. perc - gól Nagy Tamás és megint csak Széles. 16-11

34. perc - gól Dénes János és újra Széles. 15-10

33. perc - és megint csak Harsányi remekelt... de a Dunaferr sem hagyja magát, Széles gólt lő. 14-9

32. perc - gól Nagy Kornél. 13-8

31. perc - Harsányi sikeres büntetőt dobott megint. 13-7

16: 49 - kezdődik a II. félidő: az első támadás a Dunaferré.

16:40 - vége az I. félidőnek: a Carbonex 5 gólos előnyt szerzett.

30. perc - Szundi megint egy fantasztikusat védett. Benmilous Yassinét 2 percre kiállították és ezzel zárjuk is az I. félidőt.

28. perc - Kányai Róbertet 2 percre kiállítottál. Gól Szélestől. 12-7

27. perc - gól megint csak Ivo Diaz... de mindjárt egymás után kétszer is. 12-6

26. perc - gól Ivo Diaz és Takács... ezzel marad a 4 gólos Carbonex vezetés. 10-6

25. perc - Kopcot megint kiállították 2 percre.

24. perc - a Carbonex kikérte az idejét.

22. perc - Szundi véd és véd.

21. perc - gól Halász Máté. 9-5

20. perc - Kemény József , a Dunaferrtől 2 perces kiállítást kapott.

19. perc - Harsányit 2 perce kiállították. Takács is kihagyja a büntetőt... a Dunaferrnek ma nagyon nem megy a büntetők dobása.

18. perc - Ivo Diaz töri meg a bányászok gólcsöndjét. 8-5

17. perc - gól Takács Bence, ezzel kettőre olvadt a Carbonex előnye. 7-5

15. perc - gól Nagy Kornéltól. 7-4

14. perc - gól Ivo Diaz. A Dunaferr kikérte az idejét. 7-3

12. perc - Harsáynit 2 perce kiállították. Miss Zoltán elhibázza a büntetőt... Szundi ma remek formában van.

11. perc - megint szép védés Szunditól.

10. perc - Nagy Kornél elhibázta a büntetőt, de gólt lő Halász Máté. 6-3

9. perc - Kopcot 2 perce kiállították. Újabb gól Nagytól és ezzel már kettővel vezet a Carbonex. 5-3

8. perc - Szundi megint véd. Morva 2 perces kiállítás kapott. Nagy Tamás góljával most először vezetnek a bányászok. 4-3

7. perc - Harsányi sikeres büntetőjével megint egyenlít a Carbonex. 3-3

6. perc - Kopco-t2 perce kiállították.  Harsányi Gergely egyenlít... de Morva Zoltán góljával megint vezet a Dunaferr. 2-3

5. perc - Dénes János 2 perces kiállítás. Gól Kopco Michael, a Dunaferrtől. 1-2

4. perc - Ivo Diaz lövi be a bányászok első gólját, amivel egyben egyenlít is. 1-1

3. perc - szép védés Szunditól.

2. perc - az első gól Széles Lászlóé, a Dunaferrtől. 0-1

1. perc - a Dunaferr egy szép védéssel kezdi a mérkőzést.

16:00 - elkezdődött az I. félidő: az első támadás a hazaiaké.

15:52 - megkezdődött a mérkőzés felkonferálása, a játékosok bemutatása.

15:20 - elkezdődött a bemelegítés.

A meccset a SporKlub élőben közvetíti 15:45-ös kezdéssel.