Élő közvetítés: Elődöntő I. Szeged - Carbonex KC (27-26)
2010. április 2.
Élő közvetítésünkkel Szegedről, a Városi Sportcsarnokból jelentkezünk, ahol a Tatabánya Carbonex KC a Budapest Bank Liga elődöntőjének keretén belül a Pick Szeged csapatával fog ezúttal összecsapni.

Miután a bányászok egy rendkívül izgalmas és bravúros győzelemmel megszerezték a harmadik helyezést az alapszakaszban, megnyílt a rögös és nehéz, de mégis reális út a dobogó valamelyik fokára. A mostani elődöntő során az fog eldőlni, hogy a Carbonex KC az 1-2-k vagy a 3-4-k helyért szállhat harcba a döntőben. Az elődöntő két győzelemig tart, tehát egyszer mindenképp az otthonában kell megverni ahhoz a szegedet, ha másodikok szeretnénk lenni. HAJRÁ TATABÁNYA? HAJRÁ CARBONEX KC!!

Gyönyörű játékkal, kiegyenlített küzdelemben nyert Szeged. Gratulálunk nekik!

60. perc - Szundi véd és Kiss Ádám góljával fejezzük be a játékot. 27-26

59. perc - Harsányinak nem jött össze a büntető.

58. perc - gól Kiss Ádám. 27-25

56. perc - gól Katzirz. 27-24

55. perc - gól Kiss Ádám. 26-24

54. perc - gól Stranovszky. 26-23

53. perc - sikeres büntető Zvizej. Gól Harsányi. 25-23

51. perc - Szundi megint csak véd.

50. perc - újabb gól a Szegedtől. 24-23

49. perc - gól a Szegedtől. 23-22

48. perc - Harsányi megint egyenlít. 22-22

47. perc - megint vezet a Szeged Katzirz góljával. 22-21

46. perc - Tomas Urban egyenlít. 21-21

45. perc - gól Kiss Ádám. 21-20

43. perc - gól a Szegedtől és Ivo Diaztól is. 21-19

42. perc - Szundi megint és megint.

41. perc - Halász Mátét két percre kiállították. Szundi ma egyszerűen remek, de mégis sikerül egy szegedi gólt becsempészni. 20-18

40. perc - éss megint csak Szundi véd és Ivo Diaz dob. Ezzel egyre csökkent a Szeged e1őnye. A szeged kikérte az idejét. 19-18

39. perc - gól Ivo Diaz. Szundi megint remekel. 19-17

37. perc - gól Harsányi Gergő. Ezzel már csak háromra csökkent a hazaiak előnye. 19-16

36. perc - Harsányi megint sikeres büntetőt dob. 19-15

35. perc - gól Dénes János és Osmajics. Marad az öt gólos szegedi előny. 19-14

34. perc - Harsányi megint sikeres büntetőt dobott, de a Szegedtől Andjelkovics azonnal riposztol. 18-13

33. perc - Szundi remekül véd.

31. perc - a félidő első gólja Kanyó Ádámé, de a Szeged sem hagyja magát, Andjelkovics is remekel. 17-12

18:46 - elkezdődött a II. félidő: az első támadás a bányászoké.

18:37 - vége az I. félidőnek.

30. perc - potyognak a gólok: először Krivokapics, majd Nagy Tamás, de végül Andjelkovics góljával fejezzük be az I. félidőt. 16-11

29. perc - a Szeged kikérte az idejét.

28. perc - két gól a Szegedtől: Zvizej és Krivokapics. 14-10

27. perc - gól Dénes Jánostól. 12-10

26. perc - gól a Szegedtől Stranovszky tolmácsolásában. 12-9

25. perc - újabb gól a Szegedtől Stranovszky sikeres dobásával, de Halász Máté sem hagyja magát. 11-9

24. perc - Zvizej sikeres büntetője a Szegedtől. Már két góllal vezetnek a hazaiak. 10-8

23. perc - gól Krivokapics, amivel megint csak vezet a Szeged. 9-8

22. perc - Szundi megint véd és véd, valamint Harsányi egyenlít. 8-8

21. perc - a Carbonex KC kikérte az idejét.

18. perc - Ivo Diaz újfent egyenlít, de a Szeged azonnal revánsot vesz Nenadics góljával. 8-7

17. perc - gól Katzirz Dávid. Két perces kiállítás a Szegednek. 7-6

16. perc - Ivo Diaz egyenlít. 6-6

13. perc - Harsányi két perces kiállítást kapott. Gól Stranovszky, a Szegedtől. 6-5

12. perc - Nenadics góljával egyenlít a Szeged. 5-5

11. perc - Harsányi megint sikeres büntetőt dobott. Vezetnek a bányászok. 4-5

10. perc - Krivokapics gól dob a Szegednek, amivel egyenlítenek. 4-4

9. perc - Harsányi Gergő sikeres büntetőjével vezet a Carbonex. 3-4

7. perc - újra Nagy Tamás góljával egyenlít a Carbonex. 3-3

6. perc - gól Katzirz Dávid, a Szegedtől. Megint vezetnek a hazaiak. 3-2

4. perc - Nagy Tamás góljával egyenlít a Carbonex. 2-2

3. perc - gól Luka Zvizej, a Szegedtől. 2-1

2. perc - ám az első gól mégis Herbert Gáboré, de Ivo Diaz szinte azonnal egyenlít. 1-1

1. perc - Szundi egy remek védéssel kezdi.

18:00 - elkezdődött az I. félidő: az első támadás a Szegedé.

Szabó György és Székely István mellett most már Kocsis Csabi sem tud játszani sérülése okán.

17:53 - megkezdődött a mérkőzés felkonferálása és a csapatok bemutatása.

17:26 - elkezdődött a bemelegítés.