Élő közvetítés: Dunaferr - Carbonex KC (32-33)
2010. március 26.
Élő közvetítésünkkel Dunaújvárosból, a Központi Sporttelepről jelentkezünk, ahol a Tatabánya Carbonex KC a Dunaferr csapatával méri össze az erejét. Az alapszakasz utolsó összecsapása lesz a mai, úgy is mondhatnám a végső/utolsó menet, amelyben egyértelműen eldől, hogy sikerül e mindjárt két bravúrt megvalósítani a bányászoknak: 1.

az alapszakaszban megszerezni a 3. helyezést; 2. megverni otthon a Dunaferrt. Könnyű győzelemre senki se számítson, éppen ezért: HAJRÁ TATABÁNYA, HAJRÁ CARBONEX KC!!

ÉS A CARBONEX KC MEGCSINÁLTA, GYŐZTEK!! EZZEL BIZTOSÍTVA VAN A HARMADIK HELYEZÉS AZ ALAPSZAKASZBAN. Köszönjük a szép játékot a Dunaferrnek!

60. perc - gól Kanyó Ádám. A Dunaferr kikérte az idejét. Még 33 másodperc van hátra a mérkőzésből. Gól Morva Zoltán, de végül Halász Máté csodálatos góljával fejezzük be a játékot. 32-33

59. perc - Morva Zoltán góljával megint egyenlít a Dunaferr. A Carbonex kikérte az idejét. 31-31

58. perc - gól Nagy Tamás. 30-31

57. perc - megint egyenlít a Dunaferr. 30-30

56. perc - gól Halász Máté, ezzel megint vezet a Carbonex. 29-30

54. perc - Morva Zoltán góljával egyenlít a Dunaferr. 29-29

53. perc - sikeres büntető Nagy Kornéltól. 28-29

52. perc - gól Halász Máté. 27-29

51. perc - Nagy Tamás góljával megint vezet a Carbonex. 27-28

50. perc - gól Kocsis Csabától és Bali Richárdtól is. Megint fej-fej mellett a két csapat. 27-27

49. perc - gól Nagy Tamás és a Dunaferrtől is. Továbbra is egyenlő az állás. 26-26

48. perc - szép védés Szunditól.

47. perc - Halász Máté újra egyenlít. 25-25

46. perc - újabb gól Nagy Kornéltól. 25-24

45. perc - Halász Máté góljával egyenlít a Carbonex. 24-24

44. perc - gól Harsányi Gergely. Szundi szépen védett. 24-23

43. perc - gól Nagy Kornél. 24-22

42. perc - gól Ivi Diaz. 23-22

41. perc - gól megint Harsányi Gergelytől a és a Dunaferrtől. 23-21

40. perc - gól Harsányi Gergelytől és a Dunaferrtől is. 22-20

39. perc - gól Kanyó Ádám és a Dunaferrtől is. 21-19

38. perc - gól Bali Richárd, a Dunaferrtől. 20-18

37. perc - sikeres büntető Kiss Ádám. 19-18

36. perc - szép védés Melustól... kétszer is.

35. perc - gól a Dunaferrtől. 19-17

34. perc - gól a Dunaferrtől és Halász Mátétól is. 18-17

33. perc - gól Halász Máté. 17-16

32. perc - gól Nagy Kornél. 17-15

31. perc - sikeres büntetővel nyit Harsányi Gergely. 16-15

19:18- elkezdődött a II. félidő: az első támadás a bányászoké.

19:09 - vége az I. félidőnek: az I. félidő első felében egyértelműen a Dunaferr volt jobb, mind támadásban, mind védekezésben, de aztán a úgy néz ki, hogy a bányászok is magukhoz tértek és a félidő végére sikerült a 7 gólos hátrányukat 2-re csökkenteni.

30. perc - Ivo Diaz góljával fejezzük be az I. félidőt. 16-14

29. perc - fantasztikus védés Melustól.

28. perc - gól a Dunaferrtől és Halász Mátétól is. 16-13

27. perc - gól Kanyó Ádám. 15-12

26. perc - gól Kocsis Csaba. 15-11

25. perc - gól Nagy Kornél. 15-10

24. perc - gól Nagy Tamás. 14-10

23. perc - a Dunaferr kikérte az idejét.

22. perc - gól Harsányi Gergely. 14-9

21. perc - egy újabb gyönyörű védés Melustól.

20. perc - megint egy sikeres büntető Kiss Ádámtól, illetve egy szép védés Melustól. 14-8

19. perc - és egy újabb gól a Dunaferrtől. 14-7

18. perc - gól a Dunaferrtől. 13-7

17. perc - egy remek védés Melustól.

16. perc - gól megint csak Harsányi Gergelytől. 12-7

15. perc - gól Harsányi Gergelytől és a Dunaferrtől is. 12-6

14. perc - sikeres büntető a Dunaferrtől. 11-6

13. perc - gól Kocsis Csaba. 10-5

12. perc - Tomas Urban töri meg a bányászok gólcsendjét, de a Dunaferr sem hagyja magát. Marad a 6 gólos Dunaferr előny. 10-4

11. perc - újabb gól Nagy Kornéltól. 9-3

10. perc - gól Miss Zoltán, a Dunaferrtől. 8-3

9. perc - Szundi szépet védett, de utána mégsem tudta kivédeni Széles László bombáját. 7-3

8. perc - újabb gól Nagy Kornéltól. A Carbonex KC kikérte az idejét. Gól Halász Máté. 6-3

7. perc - Kiss Ádám sikeres büntetőt dobott, de Nagy Kornél sem hagyja magát. Marad a 3 gólos Dunaferr előny. 5-2

5. perc - gól a Dunaferrtől. 4-1

4. perc - újabb gól a Dunaferrtől, Széles László. 3-1

2. perc - Halász Máté egyenlít, de a Dunaferr Morva Zoltán dobásával szinte azonnal riposztol. 2-1

1. perc - megvan az első Dunaferr gól, Nagy Kornél keze által. 1-0

18:30 - elkezdődött az I. félidő: az első támadás a Dunaferré

18:20 - elkezdődött a mérkőzés felkonferálása, a csapatok bemutatása

17:50 - elkezdődött a bemelegítés

A mérkőzést a SportKlub élőben közvetíti 18:30-as kezdéssel.