Élő közvetítés: Carbonex KC - PLER (25-35)
2010. március 21.
Élő közvetítésünkkel Tatabányáról, a Földi Imre Sportcsarnokból jelentkezünk ahol a Tatabánya Carbonex KC a PLER KC-vel fog ezúttal összecsapni. Mindössze két meccs maradt hátra az alapszakaszból, a bányászoknak pedig mindenképpen 4 pontot kell összeszedniük ahhoz, hogy a Dunaferrt megelőzve a harmadik helyen végezzenek.

Innentől kezdve egyszerűen nincs hibázási lehetőség, ha tényleg föl akarunk kerülni a dobogóra. HAJRÁ TATABÁNYA, HAJRÁ CARBONEX KC!!

Gratulálunk a PLER-nek a gyönyörű játékért!

60. perc - potyognak a gólok: gól először Lékai Máté, majd Ivo Diaz, majd újra Lékai, de végül Dénes János góljával fejezzük be a mérkőzést. 25-35

59. perc - gól Ivo Diaz. 23-33

58. perc - gól Halász Máté. 22-33

57. perc - sikeres büntető a PLER-től. 21-33

56. perc - újabb gól Munkácsitól. 21-32

55. perc - gól Munkácsi Máté. 21-31

54. perc - gól Halász Máté. 21-30

53. perc - Balogh Zsolt góljával immár tízre nőt a PLER előnye. 20-30

51. perc - gól Pordán Bálint. 20-29

50. perc - gól megint csak Lékai Máté. Két perces kiállítás Harsányi Gergelynek. 20-28

48. perc - gól Lékai Máté. Tomas Urban végre gólt dob a bányászoknak. 20-27

47. perc - újabb két perces kiállítás a PLER-nek. Ezzel két emberes hátrányban vannak... de PLER kapusa ma szó szerint áttörhetetlen.

46. perc - Két perces kiállítás PLER-nek.

45. perc - Lékai Máté góljával már 7 gólos előnyben van a PLER. 19-26

43. perc - gól Pordán Bálint. 19-25

42. perc - Balogh Zsolt góljával megint ötre nő a PLER előnye. 19-24

41. perc - gól Harsányi Gergely. 19-23

40. perc - gól megint Halász Máté, de Balogh Zsolt azonnal riposztol. 18-23

39. perc - gól Halász Máté, de Rév Mátyás sikeres büntetőjével marad az 5 gólos PLER vezetés. 17-22

38. perc - gól Lékai Máté. A Carbonex kikérte az idejét. 16-21

37. perc - Kiss Ádám sikeres büntetőt dog, de Balogh Zsolt azonnal revánsot vesz. 16-20

36. perc - Pordán Bálint góljával már négyre nőtt a PLER előnye. Pordán Bálint két perces kiállítás. 15-19

35. perc - gól Lékai Máté. 15-18

33. perc - Melius remekül védett. Ivo Diaz végre gól lőtt, ezzel kettőre csökkent a bányászok hátránya. 15-17

32. perc - Két perces kiállítás a PLER-nek.

31. perc - Balogh Zsolt egy bravúros góllal megint háromra növelte a PLER előnyét. 14-17

18:44 - elkezdődött a II. félidő: az első támadás a PLER-é.

18:35 - véget ért az I. félidő: a PLER jelenleg 2 góllal vezet. Egyik csapat sincs ugyan csúcsformában, de a PLER védelme az I. félidőben sokkal jobb volt, mint a Carbonexé.

30. perc - Halász Máté góljával fejezzük be az I. félidőt. 14-16

29. perc - gól Bakos György. ezzel már háromra növelte a PLER az előnyét. 13-16

28. perc - 2 perces kiállítás Kányai Róbertnek.

27. perc - Balogh Zsolt góljával megint kettővel vezet a PLER. A PLER kikérte az idejét. 13-15

26. perc - gól Lékai Máté. 2 perces kiállítás Tóth Józsefnek és újabb sikeres büntető Harsányi Gergelytől. 13-14

25. perc - újabb PLER gól Balogh Zsolttól. Sutka Norbert töri meg a bányászok gólcsendjét. 12-13

24. perc - Rév Mátyás mostani góljával vezet a PLER. A Carbonex kikérte az idejét. 11-12

23. perc - nem sokáig tartott a bányászok vezetése, Podrián Bálint góljával megint egyenlít a PLER. 11-11

22. perc - Szundi megint csak véd és véd. Gól Kanyó Ádám. 11-10

21. perc - Halász Mátét 2 percre kiállították. Rév Mátyás sikeres büntetőjével újra egyenlít a PLER. 10-10

20. perc - Sutka Norbert góljával megint vezetnek a bányászok. 10-9

19. perc - Harsányi Gergely ma remek formában van, de Lékai Péter is. Ebben a percben is egyenlő az állás. 9-9

18. perc - Szundi megint remekül véd.

17. perc - Rév Mátyás góljával viszont megint csak egyenlít a PLER. 8-8

16. perc - Szundi jól véd.

15. perc - Harsányi Gergely megint túl egy sikeres büntetőn, újra vezet a Carbonex. 8-7

14. perc - Lékai Máté megint csak újráz és ezzel egyenlít a PLER. 7-7

13. perc - gól Lékai Mátétól. Ezzel már csak egyre csökkent a Carbonex előnye. 7-6

12. perc - gól Lendvai Péter a PLER-től. 7-5

11. perc - Halász Máté egy szédületes gólt dob és ezzel 3 góllal vezet a Carbonex. 7-4

10. perc - Kiss Ádám kihagyja a büntetőt.

9. perc - gól Lékai Máté és sikeres büntetőt dob Harsányi Gergyely. 6-4

8. perc - gól megint csak Ivo Diaz. 5-3

7. perc - gól Rév Mátyás, ezzel egyenlít a PLER, de gólt dob Halász Máté és ezzel megint csak vezet a Carbonex. 4-3

6. perc - Szundi megint csak véd.

5. perc - Szundi remekül védett és Ivo Diaz megint csak gólt lő, ezzel vezet a Carbonex. 3-2

4. perc - Ivo Diaz egyenlít. 2-2

3. perc - gól Balogh Zsolt és Lékai Máté a PLER-től. Ezzel vezet a PLER. 2-1

2. perc - Harsányi Gergely sikeres büntetőt dobott. 1-0

1. perc - az első támadás kapufát ért

18:00 - elkezdődött az I. félidő: az első támadás a bányászoké

17:51 - megkezdődött a meccs felkonferálása, a csapatok bemutatása

17:15 - elkezdődött a bemelegítés

A meccset a SportKulb élőben adja 17:45-s kezdéssel.