Élő közvetítés: Balatonfüred - Carbonex KC (28-22)
2010. március 14.
Élő közvetítésünkkel Balatonfüredről, az Észak- Balatoni Regionális Konferencia Központból jelentkezünk, ahol a Tatabánya Carbonex KC a Balatonfüredi KSE-vel fog ma megmérkőzni. A legutóbbi diadal, a Csurgói után most már biztos, hogy a Carbonex KC-nak stabil és megingathatatlan helye van az első négy legjobb csapatban.

Ezt a célt tehát kipipálhatjuk, de a játék igazi tétje azóta sem változott: a 2009-2010 szezonban feljutni a dobogóra. A "kézilabda matematika" szerint a bányászoknak mindössze 3 meccse van hátra, amiből 2-től biztosan meg kell nyerniük ahhoz, hogy biztosítsák az alapszakaszban a 3. helyüket. Azzal meg nem mondok újat, hogy a  Balatonfüred nem könnyű csapat. Legutóbbi összecsapásunkkor is mindössze 1 góllal sikerül megvernünk őket, tehát ne bízzuk el magunkat és ne hibádzunk. HAJRÁ TATABÁNYA, HAJRÁ CARBONEX KC!!

A Balatonfüred megérdemelt győzelemmel nyert. Gratulálunk!

60. perc - Sutka Norbert góljával fejezzük be a II. félidőt és a magát a játékot is, de ez a végeredményen nem nagyon változtat. 28-22

59. perc - gól Sutka Norbert. 28-21

58. perc - gól Harsányi Gergő, de Heichinger Zsolt azonnal revánsot vesz. 28-20

57. perc - a Füred kikérte az idejét.

55. perc - Salamon Ádám és Kiss Ádám is gól lő. 27-19

54. perc - gól Tombor Csaba, de mindjárt egymás után kétszer is. 26-18

52. perc - újabb gól a Füredtől. 24-18

51. perc - sikeres büntető Pásztor Istvántól, de Ivo Diaz azonnal riposztol. 23-18

49. perc - gól megint csak Kis Ákos. 22-17

47. perc - gól Kis Ákos, a Füredtől. A Carbonex kikérte az idejét. 21-17

46. perc - gól Salamon Ádám a Füredtől.  20-17

45. perc - gól Ivo Diaz. 19-17

44. perc - Melus sikeresen véd.

40. perc - gól Nagy Tamás. 19-16

39. perc - sikeres büntető Tombor Csabától. 19-15

38. perc - sikeres büntető Harsányi Gergőtől. 18-15

37. perc - Szőlősi Bence és Nagy Tamás is gólt lő: marad a négy gólos Füredi előny. 18-14

36. perc - potyognak a gólok a Füredtől: Tombor csaba és Pásztor István. 17-13

35. perc - Halász Máténak sajnos nem jött össze a büntető. Ám Ivo Diaz remeg góljával menti a menthetőt. 15-13

34. perc - Pásztor István góljával azonban megint háromra emelkedett a Füred előnye. 15-12

32. perc - Kiss Ádám sikeres büntetőt dob, ezzel kettőre csökken a Füred előnye. 14-122. perc - Kiss Ádám sikeres büntetőt dob, ezzel kettőre csökken a Füred előnye. 14-12

18:45 - kezdődik a II. félidő: a Füred támad.

18:36 - véget ért az I. félidő: a játékot egyenlőre egyértelműen a Füred irányítja, jogosan vezet 3 góllal.

30. perc - Lelkes Gábor már háromra növeli a Füred előnyét. 14-11

29. perc - Kanyó Ádám töri meg a Carbonex gólcsendjét. A Füred kikérte az idejét. A percet Salamon Ádám góljával fejezzük be 13-11

26. perc - a Carbonex kikérte az idejét.

25. perc - újabb gól a Füredtől. 12-10

23. perc - Pásztor István góljával átvette a vezetést a Füred. 11-10

22. perc - Szundi kivédi a büntetőt. Ám Szőlősi Bence gólját már nem, amivel megint egyenlít a Füred. 10-10

21. perc - gól Ivo Diaz. 9-10

20. perc - de újra egyenlít a Füred. 9-9

19. perc - Halász Máté góljával megint csak a Carbonex kerül fölénybe. 8-9

18. perc - egyenlít Tombor Csaba- 8-8

17. perc - Pásztor István (Balatonfüred) és Ivo Diaz (Carbonex) is gólt lő. 7-8

16. perc - gól Halász Mátétól, amivel megint csak vezetnek a bányászok. 6-7

14. perc - Szőlősi Bence viszont azonnal egyenlít a Füredtől. 6-6

13. perc - Kiss Ádám sikeres büntetőjével megint vezetnek a bányászok. 5-6

12. perc - sikeres büntetővel egyenlít Tombor Csaba. 5-5

11. perc - gól Dénes János. 4-5

10. perc - újra a Füred vezet, de nem sokkal később egyenlítenek a bányászok. 4-4

9. perc - egyenlít a Carbonex. 3-3

8. perc - Tombor Csaba, a Füredtől gólt lő. 3-2

7. perc - egyenlít a Balatonfüredtől. 2-2

6. perc - újabb gól a Carbonextől. 1-2

5. perc - az első Carbonex gól Tomas Urbané, aki ezzel egyenlít 1-1

3. perc - az első gól a Balatonfüredé, Kovács Györgytől. 1-0

1. perc - a Balatonfüred szépen védte az első támadást.

18:00 - megkezdődött az I. félidő: az első támadás a Carbonexé.

17:54 - megkezdődött a meccs felkonferálása és a csapatok bemutatása.

Székely István és Szabó Györgyön kívül szerencsére mindenki a pályára fog lépni ma a bányászok közül.

17:21 - elkezdődött a bemelegítés.