Élő Közvetítés – Magyar Kupa: Carbonex KC - Veszprém (27-35)
2010. március 10.
Élő közvetítésünkkel megint csak Tatabányáról, a Földi Imre Sportcsarnokból jelentkezünk, ahol a Tatabánya Carbonex KC a Magyar Kupa bajnokság keretein belül a Veszprémmel méri megint össze az erejét. Azt hiszem a mai mérkőzésre tökéletesen ráillik, hogy az "esélytelenek tökéletes nyugalmával" léphetünk a pályára.

Az előző összecsapásunkkor elszenvedett 17 gólos vereséget ugyanis már csak a szín tiszta csoda segítségével küzdhetjük le Magyarország legjobb csapata ellenében, bármennyire is jól remekeljenek esetleg ma a bányászok. Természetesen a remény hal meg legutoljára, ezért: HAJRÁ TATABÁNYA, HAJRÁ CARBONEX KC!!

Nyert a Veszprém. Gratulálunk nekik!

60. perc - gól megint Kanyó Bencétől, ám mégis Uros Vilovski góljával fejezzük be a II. félidőt és a játékot is. 27-35

59. perc - Szundi mergint csak véd.

58. perc - gól Sutka Norbert. 26-34

56. perc - megint Kanyó Bence. 25-34

55. perc - Szundi egy fantasztikusat véd, utána Kanyó Bence sikeresen gól dob. 24-34

54. perc - gól Zarko Sesum. 23-34

53. perc - gól Evgeny Lushnikov. 23-33

52. perc - gól Ivan Lapcevic és Basky Szabolcs. 22-33

51. perc - gól Kocsi Csaba. 22-31

50. perc - gól David Korazija. 21-31

49. perc - gól Carlos Perez. 21-30

48. perc - egy fantasztikus Melus védés után gól lő Serfel Roland. 21-29

46. perc - gól Tomas Urban. 20-29

45. perc - Basky Szabolcs gólja töri meg a Carbonex KC gólcsendjét, de a Veszprém dob egy sikeres büntetőt. 19-29

44. perc - gól Uros Vilovsk. 18-28

42. perc - gól Ivan Lapcevic, a Veszprémtől. 18-27

41. perc - megint csak Iváncsik Tamás. 18-26

40. perc - gól Uros Vilovski és Iváncsik Tamás. 18-25

39. perc - gól Sutka Norbert. 18-23

38. perc - gól megint csak Mirsad Terzic. 17-23

37. perc - gól Nagy Tamás. 17-22

35. perc - gól Serfel Roland, a Carbonex KC-tól és Mirsad Terzic, a Veszprémtől. 16-22

34. perc - gól Dénes János. 15-21

33. perc - gól Iváncsik Ádám, a Carbonex KC-tól és David Korazija, a Veszprémtől . 14-20

31. perc - gól Uros Vilovski, a Veszprémtől. 13-20

18:40 - kezdődik a II. félidő: most a Veszprém kezdi a támadást.

18:31 - véget ért az I. félidő: a Veszprém a 6 gólos előnyben van előttünk.

30. perc - gól Nikola Eklemovic a Veszprémtől, de mégis Kocsis Csabi góljával fejezzük be az I. félidőt. 13-19

29. perc - gól Zarko Sesum és Halász Máté. 12-18

28. perc - sikeres büntető Halász Mátétól. 11-17

27. perc - sikeres büntető a Veszprémtől, Mirsad Terzic. 10-17

26. perc - potyognak a Veszprémi gólok: Ranato Sulic kétszer is sikeresen gólt dob. 10-16

25. perc - gól Basky Szabolcs, a Carbonex KC-től. 10-14

24. perc - és Szundi véd egy hatalmasat.

23. perc - gól megint Iváncsik Tamás. 9-14

22. perc - gól Kocsis Csaba, a Carbonex KC-tól, illetve gól a Veszprémtől is. 9-13

21. perc - gól Szabó György, a Carbonex KC-tól és újrázik Mirsad Terzic is. 8-12

20. perc - sikeres büntető Mirsad Terzic. 7-11

19. perc - gól Halász Máté. 7-10

18. perc - Melusa ma egyszerűen remek, de Iváncsik Tamás újabb gólját mégsem tudta védeni. 6-10

16. perc - Nagy Tamás töri meg a Carbonex KC gólcsendjét, amit Kányai Róbert gólja követ. 6-9

15. perc - gól megint csak Renato Sulic a Veszprémtől. 4-9

13. perc - gól Renato Sulic a Veszprémtől. 4-8

12. perc - gól megint csak Iváncsik Tamás. 4-7

11. perc - gól Iváncsik Tamás, a Veszprémtől. 4-6

9. perc - gól Halász Máté. 4-5

8. perc - gól mindkét csapattól. Először Tomas Urban a Carbonextől, majd Renato Sulic a Veszprémtől. 3-5

7. perc - gól Sutka Norbert. - 2-4

6. perc - sikeres büntető a Veszprémtől, Mirsad Terzic. 1-4

5. perc - potyognak a veszprémi gólok: Nikola Eklemovic és Renato Sulic. 1-3

4. perc - egyenlít Dénes János 1-1

3. perc - Melus véd és véd

2. perc - az első gól Mirsad Terzic-é. 0-1

1. perc - a Carbonex KC túl van első sikertelen támadásán, most a Veszprém próbálkozik

18:00 - elkezdődött a I. félidő: az első támadás a hazaiaké.

17:53 - elkezdődött a csapatok bemutatása

A Veszprém oldaláról Peric és Mirkovic nem játszik.

A Carbonex KC részéről Ivo Diaz és Harsányi Gergely ma nem játszik, ellenben Basky Szabolcsot és Ivácsik Ádámot körünkben üdvözölhetjük.

17:20 - elkezdődött a bemelegítés