Élő közvetítés: Carbonex KC - Csurgó (30-29)
2010. március 5.
Élő közvetítésünkkel Tatabányáról, a Földi Imre Sportcsarnokbók jelentkezünk, ahol a Tatabánya Carbonex KC ezúttal a Csurgó csapatával fog megmérkőzni. A maival együtt már csak 4 meccs választ el bennünket a rájátszástól, attól hogy megtudjuk, sikerült e bejutnunk az első négy legjobb csapat "díszpáholyába", tehát mondanom sem kell, ma sem szabad hibádznunk.

Mindenkit óva intek: senki ne vegye félvállról a mai megmérettetést, mert a Csurgó egy igen jó csapat és igen csak ég a vágytól, hogy a bányászoktól elszenvedett legutóbbi 1 gólos vereségért ma elégtételt vegyen. Természetesen ehhez nekünk is lesz egy-két szavunk: HAJRÁ TATABÁNYA, HAJRÁ CARBONEX KC!!

Fantasztikusan szoros küzdelemben NYERT A CARBONEX KC! GRATULÁLUNK A FIÚKNAK! Köszönjük Csurgónak a remek játékot.

60. perc - Tomas Urban góljával újra vezet a Carbonex. Éssss vége a II. félidőnek. 30-29

59. perc - A Csurgó kikérte az idejét, de után szinte azonnal Oláh Gábor egyenlít. 29-29

58. perc - Dömös Tibor és Dénes János 2 perces kiállítást kaptak. Szundi megint remekül véd és végül Kiss Ádám góljával megint vezet a Carbonex. 29-28

57. perc - végül Kiss Ádám egyenlít 28-28

56. perc - Frey Tamás gólt lőtt, de Ivo Diaz azonnal elégtételt vesz. 27-28

55. perc - Melus szépen véd és Harsányi Gergő góljával már csak egyre csökkent a Csurgó előnye. 26-27

54. perc - Kiss Ádám büntetője töri meg a Carbonex közel hat perces gólcsendjét. 25-27

53. perc - a Carbonex kikérte az idejét. Frey Tamás góljával azonban már háromra nőtt a Csurgó előnye. 24-27

52. perc - újra Nagy Máté, amivel kettőre nőtt a Csurgó előnye. 24-26

51. perc - Nagy Máté góljával megint vezet a Csurgó. 24-25

50. perc - mindkét csapat megint csak hevesen támadja a másik kapuját, eddig vajmi kevés sikerrel

49. perc - Szundi véd és véd.

48. perc - Halász Máté góljával megint egyenlít a Carbonex. 24-24

47. perc - Kiss Ádám büntetőjével egyenlít a Carbonex, de Dömös Tibor azonnal elégtételt vesz és ezzel megint vezet a Csurgó. 23-24

46. perc - Oláh Gábot sikeres büntetőjével megint csak vezet a Csurgó. Szundi megint csak véd. 22-23

45. perc - Ivo Diaz egyenlít, de Kömény Tibor góljával megint vezet a Csurgó. Végül Ivo Diaz góljával megint csak egyenlít a Carbonex. Igazi csiki-csuki játéknak lehetünk szemtanúi. 22-22

44. perc - Oláh Gábor góljával megint vezet a Csurgó. 20-21

42. perc - gól Ivo Diaz és Dömös Tibor. 20-20

41. perc - és Kocsis Csaba újabb góljával megint vezet a Carbonex, de nem sokáig, mert Dömös Tibor megint csak egyenlít. 19-19

40. perc - Kocsis Csaba egyenlít és Szundi remeket védett. 18-18

39. perc - Oláh Gábor góljával a Csurgó átvette a vezetést. 17-18

38. perc - gól Halász Máté, de Dömös Tibor azonnal újra egyenlít 17-17

37. perc - az elmúlt 3 percben mindkét csapat hevesen támadta a másikat, de eddig sikertelenül.

34. perc - és Dömös Tibor újabb góljával egyenlít a Csurgó. 16-16

33. perc - gól Dömös Tibor, a Csurgótól. 16-15

32. perc - Halász Máté szerzi meg az első Carbonex gólt a II. félidőben. 16-14

31. perc - gól Nagy Máté, a Csurgótól. 15-14

18:48 - kezdődik a II. félidő: a támadást a Carbonex nyitja.

18:39 - véget ért az I. félidő: a Carbonex változó különbséggel, de stabilan vezet a Csurgó előtt, azonban ez az előny nem túl nagy, mindössze 2 gólos, ezért nem árt vigyázni a II. félidőben.

30. perc - a Csurgó kapusa kivédte Kiss Ádám büntetőjét. A Csurgó viszont nem hagyja ki a büntetőt és ezzel befejeződik az I. félidő. 15-13

29. perc - egy szép gól Tomas Urbantól, de azonnal riposztol a Csurgó is. 15-12

28. perc - egy gyönyörű "potya gól" a Csurgótól. A Carbonex kikérte az idejét. Halász Máté azonnal egy góllal hálája meg a taktikai megbeszélést. 15-11

27. perc - végre egy remek gól Halász Mátétól. 14-10

26. perc - és máris dupláz a Csurgó. 13-10

25. perc - gól a Csurgótól. 13-9

24. perc - gól Sutka Norberttől. A Csurgó kikérte az idejét. 13-8

23. perc - és Szundi megint vég, de végül Ivo Diaz remek gólt lő. 12-8

21. perc - megint csak Szundi remekel. Kocsis Csaba töri meg végre a Carbonex gólcsendjét. 11-8

20. perc - Szundi megint csak véd és véd, de a percet mégis egy Csurgói góllal fejezzük be. 10-8

19. perc - megint gól a Csurgótól, de Harsányi Gergely azonnal riposztol. 10-7

18. perc - sikeres büntető a Csurgótól. 9-6

16. perc - gól Harsányi Gergő. 9-5

14. perc - Kiss Ádám megint csak gólt lő, de a Csurgót sem kell félteni. 8-5

13. perc - e percben szépen potyognak a gólok: egy zseniális labdaelfogással összekötött gól Tomas Urbantól, ami után nem  sokkal Kiss Ádám dupláz. Ám mégis Dömös Tibor góljával a fejezzük be ezt a percet. 7-4

11. perc - első gólja Halász Máténak a mai meccsen, de Szőlősi Szabolcs szinte azonnal góllal felel rá. 5-3

9. perc - Csurgó remekül próbálkozik, de most nem tudja áttörni a Carbonex védelmét.

8. perc - Kiss Ádám szerencsére nem hagyja ki a büntetőt. 4-2

7. perc - a Csurgó kapusa remekül védett

6. perc- egy szép gól Kocsis Csabától és máris vezet a Carbonex. 3-2

5. perc - Tomas Urban egy remek gólt lő, de azonnal riposztol a Csurgó Szőlősi Szabolcs góljával. 2-2

4. perc - 2 perces kiállítás Nagy Tamásnak. És Szundi megint egy hatalmasat védett.

3. perc -  Nagy Tamás a Carbonex színeiben azonnal egyenlít. 1-1

2. perc - Buday Dániel zseniálisan szerzi meg a labdát és rögtön gólt is ló a Csurgó javára. 0-1

1. perc - és Szundi azonnal ki is védi az első támadást, sőt mindjárt még egyet

18:00 - elkezdődött a II. félidő: az első támadás a Csurgóé.

17:52 - elkezdődött a meccs felkonferálása, a játékosok bemutatása. Sajnos Székely Istvánt és Serfel Rolandot ma nélkülöznünk kell, de mindenki más kint lesz a pályán.

17:28 - elkezdődött a bemelegítés